Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Раници. Кой с каква раница кара?

    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    Карам и нося ВСЕКИ ден една простичка раница на Ташев - Rock Eagle 20 (от старите). Имам я от 2002 година. Не съм пробвал да я пълня само с олово, за да видя, дали ще издържи. Обиколих половин Европа с нея.
    Плюсове: качествени материали, добре скроена и удобна, никакъв дефект до сега, универсална.
    Минуси: за близо 8 години не съм открил.

    Имам още 3 от същия производител с различни обеми/модели.
    Добре направено в България на достъпна цена.
    Ами няма да е никак лошо да дадеш адрес, тел. или ако има електронен каталог на производителя от който си доволен. При такава реклама и други ще се заинтерисуват
    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

    Коментар


    • #92
      До: Раници. Кой с каква раница кара?

      Мисля че не е според правилата на форума.Всеки заинтересован от продуктите на Ташев може да си напише в гугъл Ташев и първия резултат е това което му трябва.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #93
        От: До: Раници. Кой с каква раница кара?

        Аз си купих раница от вело магазин марката е Zeffal не помня какъв модел има бак за 1,5 литра вода, няколко джоба за дъждобран, инстрУменти и малко джобче, кЪдето сЪм сложил вЪже. Общо взето съм доволен, много е удобна - закопчалки през гЪрдите и кръста, твърд гръб. НикоЙ не е писал за тях дали някоЙ ползва такава и с какво впечатление е за нея.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zefal_backpack_abyss_r.jpg
Прегледи:1
Размер:18.0 КБ
ID:5181574
        Последно редактирано от viki terzieva; 12-08-10, 13:40. Причина: правопис
        ----------Moto lud-Troyan----------
        няма непреодолим път за упоритите

        Коментар


        • #94
          От: До: Раници. Кой с каква раница кара?

          И аз си взех раница на Ташев, днес ми я донесоха:

          Дано да се окаже поне на половина толкова здрава, колкото на p-pleven, че нещо тъничка ми се вижда материята... уж е специална, ама знае ли човек Към раницата си взех и хидратор и имам един въпроса за него. Мирише доста неприятно! Четох в Интернет за няколко варианта- хлорни таблетки за почистване, накисване с вода със сода или вода с оцет/лимон, но това ако се вмирише от оставена вода. Ако е нов, пишеше да го измия със сапун и да го напълня с гореща вода. Понеже ми се искаше да го пробвам утре, а ще имам време само за един опит довечера, въпроса ми е дали това с топлата вода действа и евентуално знаете ли и други варианти?

          Коментар


          • #95
            От: До: Раници. Кой с каква раница кара?

            аз си карам със обикновенна раница но е здрава 40 лв

            Коментар


            • #96
              От: До: Раници. Кой с каква раница кара?

              Аз си взех преди седмица някъде с Ташев Summit 30.

              Ето тази :
              http://www.tashev.bg/bul/summit_30.htm



              Доволен съм.
              Пристигна в срок и разцветка, както бе уговорено.
              Материалите, от които е направена изглеждат доста здрави.
              Раницата си е здрава, удобна е.
              В интерес на истината очаквах нещо по-масивно, но и това не е въобще лошо.
              .

              Коментар


              • #97
                От: Раници. Кой с каква раница кара?

                Ташев ако си е запазил качеството отпреди години, раниците са просто безотказни и адски издръжливи.
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • #98
                  От: Раници. Кой с каква раница кара?

                  Така е, Ташевките си ги бива , мноу са удобни и издръжливи (:

                  Коментар


                  • #99
                    От: Раници. Кой с каква раница кара?

                    А аз карам с една най обикновена стара раница.
                    Поздрави,
                    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                    Коментар


                    • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                      Аз съм с ташев за 40 лева и е страшна имам я от 6 години и съм много доволен от нея удобна
                      [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

                      Коментар


                      • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                        От четири години карам с възможно най-фалшивата раница "Weibro", която каквото и да направите няма да намерите (освен на Илиенци). Понеже взе да се прокъсва реших да се огледам за читава раница взимайки предвид всички възможни проблеми, които съм имал и сега точа зъби за "Deuter Race X Air" (раницата е предвидена за велосипед).

                        Единственият и сериозен недостатък е, че е само 14 литра и е сравнително малка. Ако сложа вътре една две вътрешни гуми и инструментите (в собствена кутия разбира се!) ще се напълни от раз! Естествено се подразбира, че при първо падане я правя на парцал...

                        Като предимства - хидратор, дишащи презрамки и колан (най-накрая някой да се сети), гръб с дишаща материя от подвижни алуминиеви елементи и мека част.

                        Разбира се я има и драмата с цената - скромно 100 лева...

                        Някой ползвал ли е Deuter? Отзиви - за?/против?
                        Последно редактирано от господин никой; 31-08-10, 09:34. Причина: смислова корекция

                        Коментар


                        • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                          Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                          Естествено се подразбира, че при първо падане я правя на парцал...

                          Тук определено не съм съгласен. Имайки опит с качествени раници(DaKine и Tashev) смея да твърдя, че паданията с раницата по никакъв начин не й се отразяват, не мисля че и с Deuter ще имаш подобен проблем
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                            Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                            Ташев ако си е запазил качеството отпреди години, раниците са просто безотказни и адски издръжливи.
                            Не вярвам толкова рядко срещан мераклия,като Ташев да снижи качеството си!
                            Много се радвам за него-нищо,че сме се виждали 2 пъти в Плевен,когато стартира преди около 12 години с една награда от 3000долара от Българо-Американския инвестиционен фонд за бизнес-идея,след което нае помещение в Плевенския затвор()и 2-3 жени и започна.Не знам дали знаете,че е започнал да си шие раници за себе си,защото нищо заводско не му е харесвало...после чужденците по планините започнали да му свалят раницата от гърба(за не малко пари)и все се е налагало да си шие нова и нова...!
                            Отказвал е да работи за световни гиганти,защото са искали да има тяхното лого на негова продукция.
                            Дано не е прозвучало,като реклама-просто исках да споделя възхищението си от този скромен,работлив,коректен и невероятно държащ на реномето и качеството човек-да имаше повече,като него...!!!
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                              Както се казва в разговорен контекст "вие ме зарибихте с тези раници Ташев " имам само един въпрос има ли някой модел с водосъдържател ? Тук гледам има подобни раници и са от 60 до 100 $ , но съм по-съгласен да подпомогна на българският бизнес отколкото на американския
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                                Аз имам една на Мтел малка раничка и една по-голяма с кора отзад на гърба, много удобна
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X