Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Както писах по-горе невероятно състезание се получи в неделя, обаче имам забележка към водещия. Беше много, много зле. Понеже пътувах от Бургас и го засякох още на петолъчката ако знаех, че така ще води състезанието още там щях да го заключа в тоалетната . Нито веднъж не каза нещо сериозно и участието му беше само за да отбие номера, като дори не се беше постарал да прочете нещо за това мероприятие и какви машини участват в него. Направо трагедия. Такива бяха водещите в дискотеките от '89 година. Даже на мото събор има по-добри.
    Все пак е мое мнение

    Този водещ е супер! По-добра атмосфрера, на мотосъстезание от него, не виждам кой може да направи!
    Чешете си пръстите с хулене,да чукате по клавишите, а не предлагате по-добър вариант

    Незнам колко добре оперира с информациата и не ме интересува, защото до момента няма по-добър, от него, във воденето на подобни мероприатия!Дори и да бърка по някога нещо, простено му е, просто защото, ,,,няма по-добър
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #77
      До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

      аз искам да покажа някоя снимка на хората,които се пекоха на слънцето за да стане това трасе





      това бяха хората които най-често виждах на трасето при неговата подготовка

      трябва все пак да се обръща внимание и на медиите,особено ако са представени от такива красавици

      тука вече не знам какво става



      класика

      помощ от приятел и татко Николай







      това ако някой ми го беше казал нямаше да му повярвам,Марти се забави на опознавателната обиколка и ентусиазма му истинаьно влезе в ритъм

      евалла на дамите,падаха и пак напред,браво



      няма как да не отразя тази личност с шапка вместо каска

      дори и ни поздрави





      за Мирко така завърши състезателния ден,под зоркия поглед на татко"Пимакс"
      [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

      Коментар


      • #78
        До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

        Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
        Всичко е много хубаво , но явно няма класиране на това мероприятие. Незнам защо при този голям интерес организаторите мълчат.
        Все пак имайте в предвид, че състезанието тече и в момента... Не вярвам Жоро Хаджиев да не иска да пусне инфо тук, явно просто няма възможност сега...

        Коментар


        • #79
          До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

          и някоя снимка от днес





          снимка за спомен на нашата контрола
          [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

          Коментар


          • #80
            До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

            https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/102_2048.MOV
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/102_2043.MOV
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/102_2050.MOV
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/b...a/102_2052.MOV
            [SIGPIC][/SIGPIC] най-добрите

            Коментар


            • #82
              До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Този водещ е супер! По-добра атмосфрера, на мотосъстезание от него, не виждам кой може да направи!
              Чешете си пръстите с хулене,да чукате по клавишите, а не предлагате по-добър вариант

              Незнам колко добре оперира с информациата и не ме интересува, защото до момента няма по-добър, от него, във воденето на подобни мероприатия!Дори и да бърка по някога нещо, простено му е, просто защото, ,,,няма по-добър
              Аз изразих лично мнение. Трябва по-сериозен коментар на едно такова състезание, а не водене от типа детски рожден ден. Той дори нито веднъж не каза правилно името на Ерих Брандауер. Добре, че чужденците не разбираха български. Ако трябва ние публиката да даваме съвети ето моя - водещия на състезанието в Казанлък "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009" - не го познавам нито знам какъв е човека, но коментара по време на състезанието беше много добър. И може критиката понякога да се приема като нещо градивно, а не веднага да се пише за чукане по клавишите. Мнението ми за този водещ се сподели от поне 15 човека, които бяха около мен.

              Коментар


              • #83
                До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                Аз изразих лично мнение. Трябва по-сериозен коментар на едно такова състезание, а не водене от типа детски рожден ден. Той дори нито веднъж не каза правилно името на Ерих Брандауер. Добре, че чужденците не разбираха български. Ако трябва ние публиката да даваме съвети ето моя - водещия на състезанието в Казанлък "ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2009" - не го познавам нито знам какъв е човека, но коментара по време на състезанието беше много добър. И може критиката понякога да се приема като нещо градивно, а не веднага да се пише за чукане по клавишите. Мнението ми за този водещ се сподели от поне 15 човека, които бяха около мен.

                Абе човека прави шоу,мисля че това е важното!
                Последно редактирано от kocha; 29-07-09, 10:52.
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • #84
                  До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                  Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                  Дали не беше същия в Казанлък
                  Ако е бил същия, то тук в Стара Загора явно е бил друсан или решил, че публиката не заслужава необходимото уважение

                  Коментар


                  • #85
                    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                    Абе човека прави шоу,мисля че това е важното!
                    +1......супер беше,малко хора могат да водят така,а на тези съзтезания им трябва точно такъб водещ!

                    Коментар


                    • #86
                      До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                      Колеги,незнам как е бил коментара в Казанлък но този в Ст-Загора по мое мнение не ми хареса.Този водещ има много много да се учи от водещия на мотокросите Иво.Някои от колегите в този форум съм сигурен че вообще не знаят за какво говоря , що ли
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #87
                        До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                        Колеги за това е форума всеки да изказва свое мнение,важно е,че състезанието стана добро нали за това все пак се сабрахме.За водещия още веднъж,никой от зрителите покрай мен не каза нищо добро за него ,но това си е избор на организаторите.Поздрави на всички!
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #88
                          До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                          пичове - айде стига с тоя коментатор

                          състезателите се блъскат като алтави, пък вие намерихте че коментатора коментирате

                          не че има лошо ама доста внимание му отделихте

                          Бучка - дай още видео де - стига да ти е свидело

                          видяхте ли Брандауер как кара в гората? - мен много ме изкефи
                          избира си пътя, пък ако не му удисва как рязко и бързо сменя посоката - много ме кефи тоз

                          а мацката???
                          просто ме откъртва от всякъде - евала за куража дето го има
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #89
                            До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                            Ще ви нахвърлям някоя снимка, без много коментар, че ме мързи да пиша!





                            Тази австрийка голямо носене я носеха!



                            Малките АТВ-исти!
















                            Дъртите АТВ-исти, особенно аз








                            Тука жена ми решила да ми отреже главата, че съм загрозявал снимката!

































                            Да ме пита човек при тази ситуация как седя и снимам, а не си плюя на петите









                            Понеже нямам клип от старта на мотори-експерт, ви пускам една поредица снимки!






































                            Скоро ще пусна линк към останалите снимки!
                            Последно редактирано от kocha; 29-07-09, 19:52.
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #90
                              До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                              А сега клипове!















                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X