Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигачи-не светят

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мигачи-не светят

    Здравейте и Честито Рождество Христово!
    Направо се изненадах като видях кога съм започнал темата.Лошото е,че отново имам проблем от "мигачно" естество.
    Преди десетина-петнадесет дни ми се появи следния проблем:При включване на мигач/и ляв и десен/ се появява един "бръм" в релето.Понякога бръмченето спира и мигачите си светят.Понякога спира и не светят.Първоначално реших,че е от релето и сложих ново,но...проблемът си остана.Аварийните си работят нормално.Дайте идея,че не ми се ще да са лостчетата.Игра е да ги сменям, а и резервните,които имам са с друго окабеляване-снопа излиза с два куплунга.Питам се дали няма още едно реле само за мигачите/без аварийките/-и няма да ми се смеете
    VENI-VIDI-VICI!

    Коментар


    • #17
      От: До: Мигачи-не светят

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Най вероятната причина е кабелчето на гуменото каре на вала на волана.То е отвън при двигателя, много често се прекъсва или окислява.
      Вярно,че беше отдавна,но не виждам такова кабелче.Ако някой може да покаже снимка???
      VENI-VIDI-VICI!

      Коментар


      • #18
        От: Мигачи-не светят

        Явно проблемът е труден,или всички са "коледно-новогодишни"!Няколко мои приятели-"майстори" ме насочиха към различни специалисти-електричари,но реших,че вместо да ми разпарчетосат "детето",по-добре да си поиграя сам.И го оправих.
        Ще започна отзад-напред:защо се заблудих,че е нещо много трудно?Ами защото не ми гореше бушона на мигачите/при предишни проблеми,първо гореше той/.Това ми даде повод да си направя "ревизия" и се потъркалям под таблото,докато се убедя,че не намирам проблеми/а не ,че няма/.И тогава,"Обоже!",реших да направя най-простото/тук не се смейте/-свалих бушона.Защо ли не започнах с него!?Верицата му!Едното краче се размърдало в корпуса на бушона и жичката,която е S-образна се прегънала и допряла до крачето-егати обяснението,но не го снимах.Както и да е-не гори,а подава ток колкото и когато си иска.Сложих нов бушон и всичко е ОК!30 стотинки-20 секунди и два часа клечане и гънене около таблото и пластмасите.Но,да ми е за урок,а и не само на мен€Весело посрещане на Новата година!
        VENI-VIDI-VICI!

        Коментар


        • #19
          От: Мигачи-не светят

          Важното че работи вече.Весело посрещане на Нова година!
          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X