Обява

Свий
Няма добавени обяви.

supermoto ATV през 2009г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • supermoto ATV през 2009г.

    Следващата година вече почти на 100% е сигурно че ще има нов клас ATV състезания " Супермото ATV" или по известното навън "Quad supermoto". Все още не е излязъл календара на БФМ за 2009г. в които вече традиционно ще се провеждът и състезания от MX-ATV които тази година бяха тестови. Също така през 2009г. MX-АТV става източно-европеиски шампионат, за което се надявам на присъствието на много чуждестранни състезатели. Надявам се през 2009 и този нов клас състезания да влязат официално в календара на БФМ.
    Едно клипче от състезание супермото quad: youtobe

  • #2
    До: supermoto ATV през 2009г.

    Много яко, ама дали може да стане в България.

    Коментар


    • #3
      До: supermoto ATV през 2009г.

      супер до година ще има састезания по различни от ендурото

      Коментар


      • #4
        До: supermoto ATV през 2009г.

        Точно за България говорим .2009 Март месец все още не знам датата ще бъде в Кюстендил.
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: supermoto ATV през 2009г.

          Присъствал съм на подобно състезание на Канарските острови, даже тема съм пуснал тук

          Ако това стане в Българи ние ще участваме със сигурност.

          Успех в начинанието!!

          Коментар


          • #6
            До: supermoto ATV през 2009г.

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            ...Ако това стане в Българи ние ще участваме със сигурност.
            Успех в начинанието!!
            И ние ще участваме
            Вече поръчваме джанти и гуми, а начинанието ще го бъде със сигурност, два кръга в Плевен и един в Кюстендил

            Коментар


            • #7
              До: supermoto ATV през 2009г.

              Да, Яворе знам я темата!
              Състезанията по quad supermoto ще се провеждат там където са и състезанията по супермото за мотори както беше тази година MX-ATV. Ще вървим калъп с тях. Дано да стане.

              Коментар


              • #8
                До: supermoto ATV през 2009г.

                И ние ще сме там.

                Коментар


                • #9
                  До: supermoto ATV през 2009г.

                  Много хубаво е това. Повече видове, повече участници, повече публика и повече шоу.
                  П.П. вече имаше преди 2 или 3 години такова състезание тук в България на на летището на Долна Митрополия заедно с Супермотото и то даже беше кръг от европейски шампионат. Наистина е много зрелищно и интерсно жалто бе само че тогава нямаше българско участие, но това се надявам да се промени
                  motobattalion

                  Коментар


                  • #10
                    До: supermoto ATV през 2009г.

                    само в плевен и кюстендил ли ще са щот сам и аз
                    :twisted:

                    Коментар


                    • #11
                      До: supermoto ATV през 2009г.

                      Мен лично не ми харесва комбинацията от атв и асфалт незнам някакси липсва нещо...Много по интересно според мен е ендурото! Или да кажем кроса!
                      Горе главата, дори и да е празна!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: supermoto ATV през 2009г.

                        Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                        И ние ще участваме
                        Вече поръчваме джанти и гуми, а начинанието ще го бъде със сигурност, два кръга в Плевен и един в Кюстендил
                        Да поръчате и за нас, аз ще карам с DS 450, Колев също, чувам, че Тачката от Габрово и той се точи, а от нашия клуб се чудят още за марката... Всички са се луднали по тоя КТМ...сигурно защото е оранжев...

                        Коментар


                        • #13
                          До: supermoto ATV през 2009г.

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Да поръчате и за нас, аз ще карам с DS 450, Колев също, чувам, че Тачката от Габрово и той се точи, а от нашия клуб се чудят още за марката... Всички са се луднали по тоя КТМ...сигурно защото е оранжев...
                          Вярно си чулЩо е за КТМ сьс сигорност няма да е в моите рьцене че имам нещо против но имам си едно на УМЗамислям нещо но незнам как ще се стекьт и нещата с Ендурото.
                          [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            До: supermoto ATV през 2009г.

                            С какво ще караш?
                            sigpic

                            Коментар


                            • #15
                              До: supermoto ATV през 2009г.

                              и аз сам навит с yfz-та
                              [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X