Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работодател или работник?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Работодател или работник?

    Ако някой спец да го направи като анкета, ще съм му много благодарен...

    Първо да видим кой какъв е, а ако има възможност да се види и кой какъв би искал да е?
    160
    Аз съм Работодател
    20.00%
    32
    Аз съм Работник/Служител/Наемник
    38.13%
    61
    Безработен/Рентиер/Тото фен/Женен по сметка...
    3.75%
    6
    Искам да съм Работодател
    17.50%
    28
    Искам Да съм си Чиновник
    5.00%
    8
    Не ми се работи и това си е
    15.63%
    25

  • #2
    До: Работодател или работник?

    Да има и "никакъв"!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #3
      До: Работодател или работник?

      Идеята ми е, да се разчовърка малко тази "ничия земя" в проблемите и отговорностите между тия две позиции...

      Иначе, може да се включат и "безработници", но мисля че винаги ще са в ролята на наблюдаващи, така че не съм сигурен дали мнението им има някакво значение!

      Коментар


      • #4
        До: Работодател или работник?

        Много благодаря на невидимия дух от "лампата на Аладин", че така правилно ги описа в анкетата!

        Коментар


        • #5
          До: Работодател или работник?

          Ми аз съм си работодател и работник сам на себе си.Т.е. нямам нито началник,нито работници.Как да гласувам,щото сигурни има и други като мене.
          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
          -----------------------------------------------
          Питието определя съзнанието....
          -----------------------------------------------
          0887770735

          Коментар


          • #6
            До: Работодател или работник?

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Ми аз съм си работодател и работник сам на себе си.Т.е. нямам нито началник,нито работници.Как да гласувам,щото сигурни има и други като мене.
            И аз,и аз!!!Може би наемник?

            Коментар


            • #7
              До: Работодател или работник?

              Ми, аз като съм и двете? Не са ми само от едно място доходите. Работя за някои, понякога давам работа на други... Е, в анкетата могат да се дават и по няколко отговора, но май е идета да са в двете части, а не в едната.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Работодател или работник?

                И на мене не ми се работи
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  До: Работодател или работник?

                  Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                  И на мене не ми се работи
                  Абе, аз вече взех да се въздържам от този отговор . Откакто миналата зима бях изпаднал в мечтата на почти всеки човек - консултантски договор към голяма чужда компания без представителство в България, всеки месец твърд приличен доход... ама ме бяха забравили , освен от счетоводството слава богу или пък просто се бяха отказали от проекта, а ме държаха резерва за друг... по другите ми занимания, моментен пълен застой... парите обаче си идваха и то в достатъчни количества, а работа никаква... след третия месец вече им се молех да ми дадат да правя нещо, щото ми писна от лежане вкъщи и мотане по кафета ... Е, ако беше лятото, можеше и някой друг месец в повече да издържа . Стигнах обаче до извода, че и с работа зле и без работа пак зле . Дори и да не ти е само за парите .
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Работодател или работник?

                    Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
                    Абе, аз вече взех да се въздържам от този отговор . Откакто миналата зима бях изпаднал в мечтата на почти всеки човек - консултантски договор към голяма чужда компания без представителство в България, всеки месец твърд приличен доход... ама ме бяха забравили , освен от счетоводството слава богу или пък просто се бяха отказали от проекта, а ме държаха резерва за друг... по другите ми занимания, моментен пълен застой... парите обаче си идваха и то в достатъчни количества, а работа никаква... след третия месец вече им се молех да ми дадат да правя нещо, щото ми писна от лежане вкъщи и мотане по кафета ... Е, ако беше лятото, можеше и някой друг месец в повече да издържа . Стигнах обаче до извода, че и с работа зле и без работа пак зле . Дори и да не ти е само за парите .
                    Стига, че се просълзих Мога да не работя - стига да има Гарантиран приход (пробвал съм, с пари и свободно време - мога да си се забавлявам на воля), НО има едно голямо НО. Ако за известно време се подхлъзнеш да не бачкаш, Губиш треининг и ставаш леко безполезен, а това рано или късно се усеща и когато кинтите секнат - ЗАГИВАШ
                    Така че Копане му е майката (докато можем), НО мечтите умират последни - И на мен не ми се бачка, а ми се живее, ама май ще е следващият живот

                    Коментар


                    • #11
                      До: Работодател или работник?

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Стига, че се просълзих Мога да не работя - стига да има Гарантиран приход (пробвал съм, с пари и свободно време - мога да си се забавлявам на воля), НО има едно голямо НО. Ако за известно време се подхлъзнеш да не бачкаш, Губиш треининг и ставаш леко безполезен, а това рано или късно се усеща и когато кинтите секнат - ЗАГИВАШ
                      Така че Копане му е майката (докато можем), НО мечтите умират последни - И на мен не ми се бачка, а ми се живее, ама май ще е следващият живот
                      Бе, и аз така си мислех. И ми беше кеф отначало... ама що трябваше да се падне баш зимата, при положение, че така и не се запалих по ските, сноуборда и другите подобни .
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Работодател или работник?

                        И аз съм си сам и работодател и работник.Бил съм работодател и не изкам да си спомням тези черни времена91.92.93година.Само два случая първо на едно много оборотно кафе ние работодателите(тъпанарите)си делехме по 200лв. на седмица а работничките както се разбра в последствие си делели по 200 на ден.Втори случай идва един далечен роднина умрял от глад и почва работа нощна смяна в магазин за хранителни стоки много оборотен (към три часа нощеска свършваше опашката)и на петия ден с невинен поглед ми казва ..купих си една жигула на старо...а оборотите наполовинаидваха персонала от държавни обекти питаш ги колко зимаше на държавно .толкова. ето ти двойно и пак ужас крадене .крадене без край.Та най добре ако си си сам.А още по добре ако може да се занимаваш с любимото си занимание и затова да ти плащат
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #13
                          До: Работодател или работник?

                          Първоначално публикуван от stariat Преглед на мнение
                          И аз съм си сам и работодател и работник.Бил съм работодател и не изкам да си спомням тези черни времена91.92.93година.Само два случая първо на едно много оборотно кафе ние работодателите(тъпанарите)си делехме по 200лв. на седмица а работничките както се разбра в последствие си делели по 200 на ден.Втори случай идва един далечен роднина умрял от глад и почва работа нощна смяна в магазин за хранителни стоки много оборотен (към три часа нощеска свършваше опашката)и на петия ден с невинен поглед ми казва ..купих си една жигула на старо...а оборотите наполовинаидваха персонала от държавни обекти питаш ги колко зимаше на държавно .толкова. ето ти двойно и пак ужас крадене .крадене без край.Та най добре ако си си сам.А още по добре ако може да се занимаваш с любимото си занимание и затова да ти плащат
                          Любимите ми занимания са секса и пиенето.Айде за секса ше взема да стана жиголо,ама за пиенето кой ще ми плаща
                          Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                          -----------------------------------------------
                          Питието определя съзнанието....
                          -----------------------------------------------
                          0887770735

                          Коментар


                          • #14
                            До: Работодател или работник?

                            Не че не мога и сам да си осигуря препитание, но опитът ми показва, че е по-лесно да работя за друг. Поне съм честен в случая. Както добрият електротехник знае, че токът се движи по пътя на най-малкото съпротивление, така и аз гледам да не си усложнявам живота, ако не се налага. То е въпрос и на амбиции, и его, а и на късмет, защото ако мама и тате са ми разработили успешен бизнес докато водата се мътеше, аз щях с желание да го продължа.

                            Защо няма опция в анкетата, че "искам да съм работник"?! Хич не е срамно!

                            Обаче аз от малък си искам да съм космонавт и това е!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Работодател или работник?

                              Аз отговорих работодател НО това но и работник

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X