Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Ford Explorer 4.0 V6?

    Някои от вас приятели да има мнение за тази машина ?Двигателя е V6 4.0.бензин.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

  • #2
    Добра машина ...
    За пикник на зелена морава.... ама да не е валяло ..... 'щото миналата неделя ходих до го вадя .... че и два пръста кал имаше .....
    За семеен е супер .... за магистрала ... държи 160 без проблем ...
    Абе кажи за какво ти е ???
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      А, това нали е просто испанско Терано ІІ. Тераното - терано, ама че е испанско вече е отврат. Сигурно съм необективен, аз такова, испанците ...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Стефан
        А, това нали е просто испанско Терано ІІ. Тераното - терано, ама че е испанско вече е отврат. Сигурно съм необективен, аз такова, испанците ...
        няма нищо общо с тераното, испания или коридата.

        колега, коя година е? имат разлики, мисля до и след 95. като цяло, изненадващо добър SUV на форд. почти безпроблемен двигател, окачване , ходова част. ако не те притеснява разход - скачай.
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Тогава диво се извинявам!
          Обаче, не ми се вярва да е баш така. Що не дойдеш да треснем по едно и да разкажеш по-подробно? Тука стана нещо като лято ...

          Коментар


          • #6
            offtopic:
            Първоначално публикуван от Стефан
            А, това нали е просто испанско Терано ІІ...
            Не, испанското Терано 2 е Форд Маверик..

            Коментар


            • #7
              Скачай с двата крака! Амереканските коли обиновенно са много здрави и надеждни! Единствените проблеми при тях са разхода и автоматика. При последния проблемите обикновенно идват от неправилна поддръжка или просто липса на такава. Ако го взимаш провери внимателно скоростите и 4х4!!!

              Коментар


              • #8
                Абе и аз карам х`американец и преди да го купя имах алтернатива Експлорър или Гранд Чероки. Поразпитах по сервизи и тн. и всички се изказаха добре за Гранда и лошо за Форда. Така че сега карам Джип и не съжалявам. А отзивите на сервизмените за Форда бяха изключително неласкави, така че не че искам да те отказвам от покупката, но все пак помисли си пак преди да направиш тази крачка.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Да, бе! Тъпото, наизустено мнение за Форд-овете Аман от такива механици! Карам Форд-ове от години и съм много доволен. Считам, че имат незаслужено лоша слава

                  Коментар


                  • #10
                    Аз по принцип потдържам американските коли. Та нали и аз такава карам.
                    Но относно форд експлорър, ниамам нищо хубаво да кажа.
                    Екскържъна, го уважавам заради размера му. Имат много хубав звук със турбото, но експлоръра ниама тягя, много гори, и като почне да се чупи, като всяка друга кола, ще ти изяде джоба от правене.
                    Мисля че има по добри алтернативи за теб от експлорър.
                    Не забравиаи че много лесно се търкалят на завоите.
                    Но ако е на далавера, земаи, караи и продаваи.
                    Това мнение е за експлорърите от последните 6-8 години.
                    За старите не мога да кажа нищо.
                    Хаиде даи малко повече подробности за годината и модела, пук ще видя какво мога да намеря.
                    Знам че мои работник се опитва да продаде неговия, които е 98-99 година за $6000 и не може за сега.
                    От моделите форд има само ниаколко които дърпат моето внимание:
                    Форд Ф сериите ( 250 турбо дисел ми е любимия)
                    Екскържана ( които не го правят вече )
                    И старите Бронко, преди 85та година,
                    И раинжърите ( пак по старите преди 95та)
                    CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                    http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                    http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от disem
                      Да, бе! Тъпото, наизустено мнение за Форд-овете Аман от такива механици! Карам Форд-ове от години и съм много доволен. Считам, че имат незаслужено лоша слава
                      Ти Експлорър май не си карал... Щото аз специално за него питах, и то все сервизи които само с американски коли се занимават. Специално за него ми казаха да бягам далеч и да не се обръщам. Иначе един Тауруз например е върха, само че не е джип...
                      Нали знаеш че и аз съм с американец, и ако ми го бяха похвалили форда сега щях да съм с него а не с Джип...Ама нейсе, може и да не съм прав.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        Значи автомобила ми изглежда солиден,стегнат и не мога да си представя че при неговите 165 к.с няма тяга.Допадат ми големи мотори,а чероки 4.0 или особено Гранд не мога да купя за тези пари/ок.7 хл/.Форда е 92 г.Трябва ми за туризъм и дърпане на каравана.Ниякои случаино да продава Гранд чероки за тия парички?
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • #13
                          А просто от интерес - колко струва?

                          Коментар


                          • #14
                            Добра е машината. Даже за СУВ е върха. Има разни грижи, но на общия фон са незначителни. Експлорера е ДОБЪР
                            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                            Коментар


                            • #15
                              най-добре да кажат близнаците те караха доста един такъв.
                              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X