Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

    Първоначално публикуван от DanchoBLG Преглед на мнение
    Наскоро чух, че от Лада Нива съединителя ставал 1 към 1, колко е вярно не знам, а и не искам скоро да научавам лично, тъй като моя е нов, но нищо не се знае, а на всякъде играят парите.
    Иначе човека ми каза че е монтирал на ферозата си притискателен и феродов диск от Нива и всичко било точно, но колко е достоверна информацията не мога да кажа.
    Клега от Нива става само феродото а притискателния диск мога да се хвана на бас че няма нищо общо.До сега незнам дали има от подфорума на Дайхатсу да е сменял повече съединители и дифове на Фероза от мен и да ти кажа шлиците по бройка са като на Нивата но само до тук профилана шлиците не е същия и нестава.За Витара и Самурай гарантирам че става но за Фероза нестава!!!!!!
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

    Коментар


    • #17
      До: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

      Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
      Клега от Нива става само феродото а притискателния диск мога да се хвана на бас че няма нищо общо.До сега незнам дали има от подфорума на Дайхатсу да е сменял повече съединители и дифове на Фероза от мен и да ти кажа шлиците по бройка са като на Нивата но само до тук профилана шлиците не е същия и нестава.За Витара и Самурай гарантирам че става но за Фероза нестава!!!!!!
      Както по-рано писах, само съм чул за това, нито съм пробвал, нито съм наясно дали е вярно. Но дори и така да е, само феродовия, цената пак е значително по-приемлива, тъй като за ферозата в евро7 ми взеха 125 лв. за японски, а имаше и италиански за 67 лв. За нива доколкото знам е в границите на 50-60 лв.
      [FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Black][SIZE=4]Най-трудната борба е борбата със себе си, най-сладката победа е да пребориш себе си!![/SIZE][/COLOR][/B][/FONT]

      Коментар


      • #18
        От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

        Здравейте, това е можеби най-интересната тема за притежателите на Дайхатсу затова желанието ми е да продължим развитието на тази тема. . .

        Коментар


        • #19
          От: До: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

          Вече установих че задни ресори от ГАЗ 69 стават като дължина на тези на Рокито, но пък са по тесни, дали ще има някакво вредно влияние ако се приспособят текезесарските на рокито

          Коментар


          • #20
            От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

            ЩО Е ТО?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111.jpg
Прегледи:1
Размер:176.4 КБ
ID:5287983
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • #21
              От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

              Тук на никой ДРЪТ ферозаджия ли нищо не му прави впечатление?
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • #22
                От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                Изглеждат ми сменени шайбите на алтернатора, водната помпа и коляновия вал. При мен алтернаторът и водната помпа са на трапецовиден ремък, хидравликата на пистов. При теб и двата са пистови. Аз поне не съм виждал Фероза с два пистови ремъка.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                  А нещо... размера на алтернатора?

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5289757
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                    Лебедка ли плануваш?
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                      Колеги може ли на рокито с 2,8 д да се сложат други скорости с рездатка и ако може с какви ???? Уаз,нива!!!Мицубиши ?или др.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                        Може да сложиш каквото искаш.
                        Но какъв е смисъла: фланци,сметки и ТН, какво им е на скоростите на Рокито, има добри втора употреба, не са екзотика.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                          Колеги,няма какво друго да споделя освен че, радиатора,перката,кабелите,амортисорите,карборатора и в.филтьр ми са от лада
                          Jeep grand cherokee 4.0

                          Toyota 4rynner 2.4 td

                          Коментар


                          • #28
                            От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                            Само да кажа, по въпроса с кабелите за свещи - CHAMPION СА ПЪЛНО ДЪРВО!!! Бягайте далече, особено от варианта им за фероза. TESLA имат читави кабели за фероза, почти 1 към 1 с оригиналните. Капачки и палци има навсякъде, италиански или японски. Аз съм с японска. Италианската хващаше ток като си сложиш ръката на нея.

                            И друго - Перка от лада НЕ върши работа в натоварени режими. Пробвано. Поне не и с ферозовия радиатор.

                            Амортисьорите от лада няма да ги коментирам въобще. Няма смисъл.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                              Интересно е как е монтиран ладовия карбуратор . От кой модел е , какъв разход прави .

                              Коментар


                              • #30
                                От: ВЗАИМОЗАМЕНЯЕМОСТ НА ЧАСТИ ОТ DAIHATSU СЪС...

                                Сьгласен сьс Спарки,но колата е моя и я карам така че тези части да издьржат.Вярно че избирам пьтя, но все пак искам да карам повече време.Амортисьорите са от Нива усилени.Карбуратора е от Лада 1600 без елекронния преход на об.,малко сьм разширил дупките му за да влезе на шпилките.Разхода е 10-извьн гр. ,12-градско и 15-20извьн пьтя.Разхода ена газ.
                                Последно редактирано от filko; 29-07-11, 13:46.
                                Jeep grand cherokee 4.0

                                Toyota 4rynner 2.4 td

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X