Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Жигула

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Жигула

    Съвсем скоро ще се сдобия с една жигула седан 88-89 ,в добро състояние ,в момента е с 13ки гуми бая високички като за жигула и доста износени ,имам две 15-ки мичелин 195/55 ?дали ще и станат ако намеря 15ки джанти ? по нататъка ще зема и другите два мичелина ако станат тия де какво мислите?
    мимка и искам да я дигна яко тази жиглица да си я карам по чукарите ,какво ще ме посъветвате ? Пружини от вагон на влак маитапя се ?
    питам вас защото сте по навътре в тия въпроси
    мерси за мненията ,ще е хубаво и да пуснете някоя надъхваща снимка за стимул може да снимам жигулата утре да я видидте, съвецки кадилак!

  • #2
    До: Питане за Жигула

    Прикачени файлове
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Питане за Жигула

      Колега къде я намери, и аз искам няква цивилна лада да търкалям по улиците... А иначе имам едни 16ки от Нивата, ама те са с 5 дупки

      Коментар


      • #4
        До: Питане за Жигула

        Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
        Колега къде я намери, и аз искам няква цивилна лада да търкалям по улиците... А иначе имам едни 16ки от Нивата, ама те са с 5 дупки
        50 000 км намятах на една жигулка,няма грешка тая кола,наистина много си е изпреварила времето,но соц-а 35 години бълва едно и също....
        Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
        feikot@abv.bg
        Обратно дороги - НЕТ !

        Коментар


        • #5
          До: Питане за Жигула

          Абе тая е с Кърджалийска регистрация !!! Дали Кинекса нема нещо общо с

          Пламене, казвай брат... доброволно...

          Коментар


          • #6
            До: Питане за Жигула

            Питай колегата kraz !
            Какава е тая Жигула 89година
            Задни пружини от комби, предни от москвич, 15ки ще закачат отпред без фланци или с много изнесени джанти, заварявай диференцяла ако ще се кара само по чукари и усили щангите на моста
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #7
              До: Питане за Жигула

              Аз иамх "очиларка"1500S.Много бях доволен,ама я дадох да я кара един приятел и я съсипа.На нея слагах 14ки от Опел,но от пред опираше в апаратчетата,и се наложи фланци да се сложат.Иначе съм чувал за слагане на окачване от НИВА,но не съм виждал.

              ПП.Ето ти и друг вариянт за Жужи
              Прикачени файлове
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • #8
                До: Питане за Жигула

                Значи жигулчицата я набарах от чичо ми едно време я купи на 60 000 км от един капитан още по съветско даже я зе за годината не съм много сигурен ще видя ,толкоз години е само при него ,ще я снимам да я видите каква е запазенка на 190 000 км реални ,ръжда няма лъсната амаа ... ама не се продава за мен си е

                значи обяснете малко за тия фланци от къде да ги намеря или да си ги направя в краен случай ?? снимка нещо
                пружините лесна работа ,ще намеря ще сложа.
                ще се консултирам и с трапера тои ми е приятел надявам се малко пролетта да е готова за подвизи по местните чукари !

                такива ниски лади да не съм видял ,тука е от високо нагоре!
                Последно редактирано от Goblin; 25-11-08, 16:30.

                Коментар


                • #9
                  До: Питане за Жигула

                  ся ще се изгазаря и ще пусна снимки на съвецкия кадилак http://www.snimka.bg/album.php?album...82&pid=9040065
                  един шваба ми даваше 10000 Евро за нея ама не я дадах
                  това е зверчето и скоро ще претърпи някоя дргуга трансформация !
                  в баш кадилак!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Питане за Жигула

                    Я ходи се скрий некаде с тия 10000
                    Случайни хора УАЗ не карат

                    Коментар


                    • #11
                      До: Питане за Жигула

                      да бее сериозно щяли в музеи да я турят даже изляли плоча и паметници на чичо Ленин и бай Сталин до нея ,като символ на съвецката производителна мощ ... ама не я ожених за германеца ще я караме по поляните ...аре стига ся сме се разлингйосвали сега кажете за ФЛАНЦИТЕ сега ??

                      Коментар


                      • #12
                        До: Питане за Жигула

                        Пази си я за Надин тогава, щом нема да ходи у Германия
                        Виж тука : http://forum.ladaclub-bg.com/
                        Случайни хора УАЗ не карат

                        Коментар


                        • #13
                          До: Питане за Жигула

                          Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
                          да бее сериозно щяли в музеи да я турят даже изляли плоча и паметници на чичо Ленин и бай Сталин до нея ,като символ на съвецката производителна мощ ... ама не я ожених за германеца ще я караме по поляните ...аре стига ся сме се разлингйосвали сега кажете за ФЛАНЦИТЕ сега ??
                          А бе пич тоя Трапера много зле ти влияе

                          Всеми се усвести малко!
                          Последно редактирано от Tsvetan; 23-11-08, 21:35.
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Питане за Жигула

                            Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
                            да бее сериозно щяли в музеи да я турят даже изляли плоча и паметници на чичо Ленин и бай Сталин до нея ,като символ на съвецката производителна мощ ... ама не я ожених за германеца ще я караме по поляните ...аре стига ся сме се разлингйосвали сега кажете за ФЛАНЦИТЕ сега ??
                            Ок,имам 4 (четири) фланеца от пресован дурал,с размери фи-130мм,междуболтово разтояние 4х100мм и дебелина 30мм-цена 400лв.И комплект 16(шестнадесет) болта,от които 12 със шестограмна глава и 4 секретни+ секретен ключ,като всичките са с увеличена с 30мм дължина(всички поцинковани и нови)-цена 100 лв/комплекта...Общо 500лв за всичко.ОК?
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Питане за Жигула

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Ок,имам 4 (четири) фланеца от пресован дурал,с размери фи-130мм,междуболтово разтояние 4х100мм и дебелина 30мм-цена 400лв.И комплект 16(шестнадесет) болта,от които 12 със шестограмна глава и 4 секретни+ секретен ключ,като всичките са с увеличена с 30мм дължина(всички поцинковани и нови)-цена 100 лв/комплекта...Общо 500лв за всичко.ОК?
                              А бе Соти вземи се успокой малко.Погледни пак раздела и темата
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X