Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сняг

    Ха Честит ви готин сняг, и да ви слушкат ферозките, мойта Англичанка за пръв път вижда такъв сняг, и сега ще я водя на разходка! да подсакача по бялото поле и да ближе сняг
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    До: Сняг

    Гледай да не и хареса на мома англичанка че после постоянно ще те кара да я водиш на снега
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #3
      До: Сняг

      Моята Италианка също не беше виждала подобна форма на вода, но и хареса май.

      Коментар


      • #4
        До: Сняг

        Зелената холандка днес се качи до билото на Люлин планина по пътя за изоставеното военно поделение. Хареса и. Никой не беше минавал още, снега беше до диференциала, но издрапа. Пита за още
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #5
          До: Сняг

          В този ред на мисли-не е ли време за втора среща на софийските (и от близката околност) фенове на Дайхатсу ?Че ми се въртят мисли,да разглабям задния диф на Грозньо и пак няма да съм на линия.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Сняг

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            В този ред на мисли-не е ли време за втора среща на софийските (и от близката околност) фенове на Дайхатсу ?Че ми се въртят мисли,да разглабям задния диф на Грозньо и пак няма да съм на линия.
            Тя ще е трета среща, не втора.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Сняг

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              В този ред на мисли-не е ли време за втора среща на софийските (и от близката околност) фенове на Дайхатсу ?Че ми се въртят мисли,да разглабям задния диф на Грозньо и пак няма да съм на линия.
              Таране, третата среща само с Грозньо!!! Ако трябва ще изчакаме.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #8
                До: Сняг

                Добре де трета ,ма мисли ли се нещо по въпроса,щото сега Грозньо е движим имот,макар и с неприятен вои от дифа.Че като ме фанат лудите и пак ще откара неколко месеца на трупчета.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #9
                  До: Сняг

                  Днес като гледам добре се е заледило. Ферозата е като малко дете - гледа да се пързаля където свари. Само на задно не можа да излезе от паркинга въпреки зимните гуми.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сняг

                    вчера се разходихме до един параклис дето е в наше село, ма имаше един баир дето не можа да го качи втомобилчето обаче после се разходихме по пътя за царичина та малко и от татък , та удерето намерихме една аскона захвърлена от едни ловджии- пияни с уазка, та човека ме помоли да го издърпам от дерето, та накрая вика това какаъв джип беше??? много е мощен Браво та какво викате за среща?????
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сняг

                      Дано третата среща е като първата, а не като втората, където имаше повече Нисан-и и Сузуки-та

                      Предлагам МАРШРУТ- СТАРА ПЛАНИНА, от Кремиковския манастир нагоре, докъдето ни се иска !!!
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сняг

                        Аз въпреки леда по улиците, не съм пускал предния мост, повече ми харесва да занася.
                        Вчера следобяд минах с двата моста през един лек офроуд - кал + сняг отгоре и честно казано останах малко разочарован... мина без проблем - скука.
                        Дайте наистина да направим една среща.
                        Георги Тонев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сняг

                          И моята днеска беше много щастлива че е на снега ама и маше и недоволство било малко...какво да се прави дано другата седмица пак има че да можем и двамата да се порадваме
                          Прикачени файлове
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X