Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагерни шенкели за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагерни шенкели за УАЗ

    Здравейте,
    преди няколко месеца прочетох в "Уазбуката" за нов модел шенкели за Уаз на базата на ролкови лагери. Там твърдят, че работят добре и волана се върти много по-леко( дори от тези със съчмата).
    Търсенето по софийските магазини е без успех.
    Някой знае ли от къде може да се купят в България? Някой внася ли ги въобще?
    Благодаря за отговорите!
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

  • #2
    В момента воюват с ментетата и временно не ги правят.
    С вноса работата е като с всичко друго - мънкане, лига от ъгъла на устата и кухи погледи. Показвах ги на какви ли не уж много големи търговци. Никой не си мърда пръста.

    Коментар


    • #3
      Наистина са добри!
      Има ги в момента при
      братлетата Мето и Радо
      до "Балкан Стар"
      Цена 70 кинта за
      четирите болта и за
      четирете лагера.
      тел:847 17 59
      Да живей куманизъма!

      Коментар


      • #4
        Мдааа.....
        По принцип съм мислил да си ги поръчам директно от "Отад", но трябва да се кооперираме повече хора за да избием разходите по доставката.
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #5
          Никога не съм чувал шкворни от Отад да са изпращани в България. Освен личният ми комплект, но той беше личен и по пощата. Всички други са менте. Оригиналните трябва да изглеждат така:

          Коментар


          • #6
            Еее.., винаги има първи път .
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #7
              Познавам собственикът на фирмата, историята на това изделие. На времето с каквото можах му помогнах в разработката. Той работи с проверени дилъри, които познава лично. Тъкмо за да е ясно кое е оригиналът кое ментето. Можеш да си сигурен, че ако има достатъчен интерес, за България това ще сме ние. Например интернет магазина на тоя сайт. Във всеки случай вътрешен човек с лично отношение към джиповете, не просто търговец.

              Коментар


              • #8
                Аз мисля, че по принцип в България има интерес км това изделие, но то трябва да се предложи на потенциалните клиенти( това се отнася за хората, които "въртят" тукашния интернет магазин). Разбира се трябва да е ясна и цената...
                А твоите лични контакти могат много да помогнат на това благородно начинание.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #9
                  От: Лагерни шенкели за УАЗ

                  Колеги имате ли актуална информация къде могат да се купят лагерни шенкели производство на ОТАД http://otad.ru/shkv.html
                  Говорих с Ники от Лозен и той ми каза че тези в сините и зелените кутии не били добри, а в магазините само от тях има.
                  УАЗ 452АЭ 1975г.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X