Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб 4х4 Варна !!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    И аз се надявам че няма да е проблем след старта организаторите да обявят местоположението на някои от по-интересните препятствия които участниците ще преодоляват. Churov, ако ме приемете в клуба /събота ще си подам документите / задължително ще ми гостувате в Добрич - аз вече съм се заел с намирането на интересни офф-трасета, макар че поради липсата на компания и лебедка, понякога прибягвам до помощта на ЮМЗ-то, но то си е част от удоволствието !

    Коментар


    • #17
      Мисля , че след старта ще е късно - за да стигнем дотам ще трябва да се мотаме около трасето , а това не е безопасно за никой . В краен случай ще се лепнем за някоя контрола.

      Коментар


      • #18
        питане

        търся координати на Геро.
        благодаря

        Коментар


        • #19
          От: питане

          http://www.offroad-bulgaria.com/group.php?groupid=43
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #20
            От: Клуб 4х4 Варна !!!!

            Гледам, че темата е доста стара. Има ли такова нещо " Клуб 4x4 Варна " и как да стана член?
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • #21
              От: Клуб 4х4 Варна !!!!

              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
              Гледам, че темата е доста стара. Има ли такова нещо " Клуб 4x4 Варна " и как да стана член?
              ...след още 5 години,задавам същия въпрос....
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • #22
                От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                Има ама даже Роската раздаваше стикери наскоро. Трудно е да се съберем обаче. Всеки гледа себе си.

                Sent from my LG-K420 using Tapatalk
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • #23
                  От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                  Жалко,мислех като се прибирам във Варна да се присъединя и да се взема стикер.
                  Сбирките са повод за релакс и разнообразие.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар


                  • #24
                    От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                    Кажете бре момчета, каква ви е скършила че толкова искате да сте клубни членове? Когато трябваше да се обединяваме в една обща кауза никакви ви нямаше а се направиха няколко клуба. Клубовете трябва да са за сплотяване а не за разединяване. Когато през 2001-2002г направихме със CJ първите постъпки за клуб, получихме отговор "че ние и без клуб си караме" после се създаде клуб ама с малко по различна идея но със предложеното от нас име. И се почна създаване клуб след клуб. Последно бяха четери или пет в региона + организираната от Росен идея със стикерите.
                    Ами сега Аз ще ви кажа -Не ви тряба клуб да карате в пресечени местности!!
                    Не пет а петнадесет години минаха от желанието ни за създаване на КЛУБ. Повечето се познаваме и на никого не сме отказали помощ и съдействие на никого освен на тарикатчетата. Пет поколения офроудъри минаха сега чакаме да се появят следващите желаещи да отъпчат тревата в околните гори. Всяко поколение си бе със своите идеали и въжделения , своите виждания относно офроуда . Ние сме още тук макар и под прикритие.

                    Първо поколение: Пионерите
                    Второ поколение: Проправящите път
                    Трето поколение: Ентусиастите
                    Четвърто поколение: BBQ феновете
                    Пето поколение: Ловци на километри. (В един момент започнаха да търсят как да осмислят пътуванията си)

                    Ще видим поредното шесто поколение с какво ще ни зарадва!

                    Помните ли как Ентусиастите се събираха по 30автомобила на Кичевската мера?
                    Пожелавам го на всички .
                    В Шумен съдбата бе подобна.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #25
                      От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                      Усещам някакви драми.
                      Не съм заритал да ставам клубен член,идеята ми беше съвсем друга...Вие старите офроудъри си знаете.Дано си видял и регистрацията ми от кога е,че да е ясно за едно време.
                      Grand Cherokee WJ
                      Dodge Caliber
                      E 430 4-matic-T(S210)
                      GLK

                      Коментар


                      • #26
                        От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                        Усещам някакви драми.
                        Не съм заритал да ставам клубен член,идеята ми беше съвсем друга...Вие старите офроудъри си знаете.Дано си видял и регистрацията ми от кога е,че да е ясно за едно време.
                        Аko искаш да дойдеш с нас на разходка,заповядай като почне калния сезон...и дано си прежалил джипа от подписа си .Темата за Варненските разходки във форума малко позатихна поради трудното качване на снимки и клипове,затова можеш да следиш нашите разходки и участия в състезания тук :https://www.facebook.com/groups/7485...03538/?fref=ts
                        NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                        ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                        Коментар


                        • #27
                          От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                          И ся ко? За другите може, за тарикатите - не! Щото и аз .... ъъъъ .... такова .... в клуба .... за един приятел питам...
                          https://youtu.be/CnHUF9jbKWw
                          Последно редактирано от VULKAN; 15-09-16, 07:57.
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • #28
                            От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                            аз може ли да попитам , към кой клуб се водя че вече забравих.Дано съм към тарикатчетата, че чух много карали))

                            Коментар


                            • #29
                              От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                              Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
                              Аko искаш да дойдеш с нас на разходка,заповядай като почне калния сезон...и дано си прежалил джипа от подписа си .Темата за Варненските разходки във форума малко позатихна поради трудното качване на снимки и клипове,затова можеш да следиш нашите разходки и участия в състезания тук :https://www.facebook.com/groups/7485...03538/?fref=ts
                              Благодаря за поканата,ще следя фейса и ще се възползвам.Джипа още не съм го прежалил,но нека да дойда,да видя и сигурно и това ще стане.
                              Grand Cherokee WJ
                              Dodge Caliber
                              E 430 4-matic-T(S210)
                              GLK

                              Коментар


                              • #30
                                От: Клуб 4х4 Варна !!!!

                                Хора, не се карайте...
                                Преди няколко години офроуд разходките бяха масово явление, и всички бяхме ентусиасти.
                                Обаче сега има разделение(в цяла България) на хардаджии(състезатели), и скараджии.

                                Състезтелите не са ни интересни леките разходки, тях ги имаме за ташак,(там и с голф и жигула се минава, за кво ни е джип... ), а на скараджиите не им харесва идеята да си трошат джиповете по деретата.
                                Та всеки си иска своето, и ако няма поне двама съмишленици-не тръгва. Състезателите-щото няма кой да ни извади от дерето, а скараджиите-щото ще им е скучно сами.

                                Минаха годините в които "офроуда беше млад", и всички бяхме ентусиасти и приятели, и разходките си бяха "офроуд" за всички.

                                Ама така е-всичко тече...

                                Само тези дето имаме кал в гъза ще продължим да си караме очуканите жипки по наистина сериозните места.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X