Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос- гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос- гуми

    В момента съм с гуми 255/60/15,джантите мисля ми са 8 инча,какъв друг размер гуми мога да сложа на тях?

  • #2
    До: Въпрос- гуми

    Първоначално публикуван от Rand Преглед на мнение
    В момента съм с гуми 255/60/15,джантите мисля ми са 8 инча,какъв друг размер гуми мога да сложа на тях?
    Всичко с ширина от 235 до 285.

    Ама въпроса е какво искаш да сложиш? 235/75/15 е най-големото, дето се побира без преправяне. Има някакъв шанс да се поберат 255/70/15 или 265/70/15, ама трябва да се пробва.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос- гуми

      235/75 стават на оригинални джанти, които са с положителен офсет. Ако офсета на твоите джанти е отрицателен може и да не станат.
      Bertone freeclimber 1.8 115hp

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос- гуми

        От един месец съм собственик на Фероза.Това ми е първия джип.Може ли някой да ми каже на колко атмосфери се помпат гумите?На вратите не пише нищо.

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос- гуми

          Предните на 1.6 задните на 2-2.2 зависи колко е натоварен
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос- гуми

            Аз ги карам малко по-твърди - 1.9 предни и 2.1 задни. На асфалт се държи по-добре. Тия по книга ми седят мекички.

            Ама, то зависи и от гумите. Различните гуми седят различно на пътя при различни налягания.

            Аз в това отношение книги не гледам. Гледам да не изглеждат меки, като е спряна на гладка повърхност, и да не возят прекалено твърдо.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос- гуми

              (малко спамче) Помпай докато станат кръгли. Особено предните. На около 7bar изчезва коремчето е от долната страна.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос- гуми

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                (малко спамче) Помпай докато станат кръгли. Особено предните. На около 7bar изчезва коремчето е от долната страна.
                ...ако преди това не е изчезнала гумата.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X