Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за багажник на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за багажник на Витара

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21274029432008426_4.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5237453
    ТОВА ли е оригиналния... надявах се, че не е... много е нефункционален
    Добре.. следващ въпрос: има ли някоя фирма която да прави експедиционни багажници за дълга витара. Calmini и Arb вече видях че нямат
    Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
    Георги Кандиларов 0889/705-106

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за багажник на Витара

      Първоначално публикуван от MMB Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]281733[/ATTACH]
      ТОВА ли е оригиналния... надявах се, че не е... много е нефункционален
      Добре.. следващ въпрос: има ли някоя фирма която да прави експедиционни багажници за дълга витара. Calmini и Arb вече видях че нямат
      Георги, как от снимката разбра че не е функционален, пробвал ли си и ако си напиши впечатления?!
      Аз си закупих оригинален за къса база, само че не е предвиден за твърд таван, а само когато е поставен мекият, сега ще го доработя, но мога да кажа че изглежда много добре, гумиран, няма остри ръбове, направен е така че да не може да се открадне и т.н.

      Може да се следва тази тема за експедиционен багажник, мисля че всичко е приложимо и за дълга база: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=44096

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за багажник на Витара

        еми виж снимките на пост номер 18... на оргииналния багажник къде ще сложиш тези неща: фарове, гуми, браджи лопати и т.н от багажника, да не говорим ако решиш да закрепиш ванти или нещо подобно. оригиналния ми се струва, че става единствено за това
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:roof_box.jpg
Прегледи:1
Размер:50.6 КБ
ID:5237454
        върши работа за лека кола...
        Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
        Георги Кандиларов 0889/705-106

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за багажник на Витара

          Ами заводски за това се произвеждат, никой не казал че може да заколиш два вола и да ги караш отгоре, твоята идея е за отделна тема и ако направиш така, ще е най-добре, успех и весели празници

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за багажник на Витара

            Първоначално публикуван от MMB Преглед на мнение
            еми виж снимките на пост номер 18... на оргииналния багажник къде ще сложиш тези неща: фарове, гуми, браджи лопати и т.н от багажника, да не говорим ако решиш да закрепиш ванти или нещо подобно. оригиналния ми се струва, че става единствено за това
            [ATTACH=CONFIG]281734[/ATTACH]
            върши работа за лека кола...
            Колега тези релси са просто основата за багажника а дали ще сложиш кутя каквото ти си показал или така наречената кошница ти си решаваш друг е въпроса какви кила можеш да качиш на покрива преди да го по огънеш До колкото разбирам ти искаш нещо от сорта А фирмата е Thul а модела Basket
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от rotter; 24-12-10, 23:05.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за багажник на Витара

              А аз купих моята с такъв Thul в .pdf фаила който ще стане и за дълга и за къса база.A после намираш някои кото да сътвори нещо от сорта като на снимчицата специално за твоята колица
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за багажник на Витара

                Да допълня темата:
                Тръгнах да търся багажник за V-шестака... Идеята с кошницата на thule не е лоша, но се оказа, че само тя струва приблизително 700лв (без напречните релси под нея, които така или иначе трябва да вземеш) Явно Шведите имат друг стандарт
                Но в моята обиколка за багажник намерих този оригинален покривен багажник за дълга витарата, който обаче е със скара (което вече на мен би ми свършилo повече работа) отколкото този от поста ми на предната страница. Оказа се, че на надлъжните греди има предвидени няколко дупки, на които можеш да закрепиш или напречни релси, или такава скара (а може би и още нещо знам ли) За съжаление не се продаваше.
                Ако на някой във Варна му се намира такъв да казва
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110115_120306.jpg
Прегледи:1
Размер:167.7 КБ
ID:5245847
                Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
                Георги Кандиларов 0889/705-106

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за багажник на Витара

                  Да, това са оригиналните релси за таван на дългата база, от време на време излизат в ибей, и голямо търсене по моргитеуспех

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за багажник на Витара

                    Аз имам багажник от пасат 2(две релси) и още се чудя как да направя монтажа защото не искам да си дупча тавана.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за багажник на Витара

                      От пасата само с дупчене,по друг начин ще стане безсмислено сложно.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X