Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обединяване на карти и MapSource

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обединяване на карти и MapSource

    3 дена чета-изчетох се вече, ама не ми е ясно и това е! Ако имам две карти в MapSource как да ги обединя? а и после ще мога ли да я видя там като нова и цяла карта? Помогнете на тапака, че вече нямям сили да ровя. Благодаря!

  • #2
    До: Обединяване на карти и MapSource

    ETO !
    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

    Коментар


    • #3
      До: Обединяване на карти и MapSource

      Ох, като гледам бирата...
      Произведох img файл. Даже устройството го разпознава. Аз това и преди го правех. Не сам наясно с обратния път-как да набутам тоя нов img в MapSource-а. Та да го ползвам и на PC-то. Пробвам с Mapset Toolkit. Да ама имаме съобщение - Error E032:Layer 0 of the map cannot be empty. Ако ползвам Garmin 2 MapSource пак не става, щото MapSource забива.
      А сега, де?!
      Наздраве!

      Коментар


      • #4
        До: Обединяване на карти и MapSource

        Ако ТОВА помогне, бирите стават две x 1 литър
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #5
          До: Обединяване на карти и MapSource

          Както я караме ще трябва камион да поръчвам с бира. Ама с навигирането няма да се справя та да я доставя на място.
          Това там съм го тествал и резултата е точно като в последния пост, т.е. от тестването ми останаха само ... тестиси - не се получава.
          Ако е img файл с една карта работи, но като е обединена не се получава.
          Та така-ще стане ли мойта или ще се моткам до пролетта и да товаря камиона като е по-подходящо за бира?
          Весело!

          Коментар


          • #6
            До: Обединяване на карти и MapSource

            Mapset Toolkit e твоето решение - но явно нещо в имг-тата не е в ред. Виж оправи си левълите, и разните му там ID-та в началото на .mp-файла

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X