Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери :-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисери :-)

    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
    По-добре, че не е завил на север към Антарктида...
    Все пак Антарктида е характерен обект от местността и човек добива визуална представа за посоката като се упомене. Ако се каже само на юг, може да не стане много ясно.
    Например аз, като искам да кажа, че съм тръгнал от Козлодуй за Оряхово, казвам "завих на изток към Япония и след това пристигнах в Оряхово".
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Бисери :-)

      Това ме подсеща, че по-късно трябва да хвана пътя за Мюнхен, защото имам работа в Люлин...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бисери :-)

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Не знам дали е бисер, ама след като преди години видях и снимах табелката от аватара ми в една данъчна служба/ след като видях крива, метална, ръждясала табела, закована на дърво с амбициозния надпис "РЕКЛАМНИ ТАБЕЛИ, СВЕТЕЩИ РЕКЛАМИ.... тел. ххххххххх....
        Ти пък, мигар не си виждал из града едно возило с неопределима марка и възраст,и отдавна подминало периода си на полуразпад, но гордо надписано с потресаващия текст:

        СВЕТЕЩИ И НЕСВЕТЕЩИ СВЕТЛИННИ РЕКЛАМИ!!

        Коментар


        • От: Бисери :-)

          Преди месец-два, видях пернишка кола с надпис на задната брня: Compro Machini Usati.
          Вероятно индивидът ходи в Италия да изкупува коли на старо.
          Проблемът е, че е объркал в кой род се пише.
          Machina usata (използвана кола) - MachinE usatE ( използвани коли).
          Предтавям си какъв кодош е за италианците като четат безумния надпис.
          Поне да се беше поинтересувал как се пише.
          Все едно на български да напише: Изкупувам използвано автомобило.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бисери :-)

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Това ме подсеща, ...
            Един така разправял, като го питали къде живее.
            -По пътя за Мюнхен, малко преди Белград.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бисери :-)

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Един така разправял, като го питали къде живее.
              -По пътя за Мюнхен, малко преди Белград.
              Тва Ляолин е най-големия град между София е Белград
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Бисери :-)

                Какво знаете вие? От Барселона за Монако тръгваш в посоката сочена от табела "Севлиево 2555 км."
                Толкова се стреснАх от посоката, че забравих да снимам, но сигурно може да се намери от гугъл.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: Бисери :-)

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Какво знаете вие? От Барселона за Монако тръгваш в посоката сочена от табела "Севлиево 2555 км."
                  Толкова се стреснАх от посоката, че забравих да снимам, но сигурно може да се намери от гугъл.
                  Аха... и от Бурса като пътуваш към Измир има табела "Кършиака", ама не видях километрите.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Бисери :-)

                    Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                    ...
                    Неделята на единия екстрем съдийте бяха толкова объркани че пуснаха мотори и джипове заедно.Луд късмет беше че нестана беля.Близнака за малко да не прегази един.....
                    Близнака да се стега и да няма пропуски за в бъдеще
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Бисери :-)

                      "Изпуснато" тази сутрин в телевизионно предаване от един политик, по адрес на друг във връзка с изказване на трети:
                      "... като застане пред огледалото няма как да види мафията, защото за пръв път е във властта."

                      Коментар


                      • От: Бисери :-)

                        Италианска община въведе ”данък върху сянката”
                        Източникът http://smart.dir.bg/dnes/news/18735252/
                        HONDA XL650

                        Коментар


                        • От: Бисери :-)

                          Коментар на съпругата ми във Фейсбук по повод времето и пътните условия в София в момента:

                          - Аз слагам летни гуми, когато започна да слагам късите поли!

                          Коментар


                          • От: Бисери :-)

                            Третият кръг от Траялен шампионат 4х4 Екстрийм 2015 на България ще се проведе на 9-10 май в карнобатското село Лозарево.
                            От
                            http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1421347
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Бисери :-)

                              Пак от:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1421347

                              Това са екипажите на Асен Иванов/Стоян Францев от София със „Сусуки Картинг“
                              0осем9осем7шест0осем7едно
                              Миро

                              Коментар


                              • От: Бисери :-)

                                ..
                                "Краве сирене Белииса, козе сирене Белииса...какво друго?Кашкавал, кисело мляко, прясно мляко...", общо 46 вида млечни продукти, 12 сантиметрови пирони, котешки тоалетни, газови котлончета, коли на старо, акрилна боя и совалката "Индевър", баси...
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X