Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игри за ветерани - част 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игри за ветерани - част 1

    Драги ми пейнтболисти,
    въпреки нетипичния за възрастта ми огромен ентусиазъм да играя това лято, организираните игри бях твърде малко. Основно постфактум във форума имаше теми за „Игра в неделя xx.xx.2008” с ретроспекция на събитията. Имаше новобрански групи на талази, които „завзеха флага„ в Панчарево и ветераните вече никому не са нужни (това съм го гледал и в американските филми). Спирам със сълзливото отклонение да не си помислите, че съм отвикнал на синки
    Предлагам който има желание да играе да пуска тема за игра пък ще видим колко ще се събираме. Повечето от нас имаме собствено оборудване. Ако ще се водят нови хора и са под критичния минимум шефовете да си разходят дупетата до терена, може би ще е възможно да се наеме някой друг маркер. Не съм виждал част от старите муцуни цяло лято и или играят тайно някъде защото ги е страх да не ги бием или наистина са остаряли и ей така са и купили маркери за сума пари.

  • #2
    До: Игри за ветерани - част 1

    И за това предложение съм за
    За утре съм на линия - но май е време да минем на зимни топчета.

    Коментар


    • #3
      До: Игри за ветерани - част 1

      А вие, що чакате все аз да ви организирам? Ето, за утре няма група, но има епизодични желаещи от обичайните мераклии. Разбирате се, давам ви оборудване на кой каквото му липсва и действате. Терена го знаете къде е, а като нищо може да пробвате и други.

      Коментар


      • #4
        До: Игри за ветерани - част 1

        Аз напоследък /последния месец/ като наближи уикенда и се обаждам по тутурутката и питам: има ли игра, може ли да се включа... като кажат има и може отивам, като не -не
        За организацията... аз нямам нищо против и да ходим "самоорганизирани" обаче това значи да си взимаме топчетата предварително кой от където свари а положението с НРА-то е горе долу същото... всеки ще трябва да ди мъкне поне 2 бутилки... ама какво пък, така ще е по като на истинска партизанска война - ей ти мунициите, ей ти позицията оправяй се
        May the Force be with You

        Коментар


        • #5
          До: Игри за ветерани - част 1

          Първоначално публикуван от Han Solo Преглед на мнение
          Аз напоследък /последния месец/ като наближи уикенда и се обаждам по тутурутката и питам: има ли игра, може ли да се включа... като кажат има и може отивам, като не -не
          За организацията... аз нямам нищо против и да ходим "самоорганизирани" обаче това значи да си взимаме топчетата предварително кой от където свари а положението с НРА-то е горе долу същото... всеки ще трябва да ди мъкне поне 2 бутилки... ама какво пък, така ще е по като на истинска партизанска война - ей ти мунициите, ей ти позицията оправяй се
          Никой не е длъжен да ни организира и за да не ни го кажат в прав текст Обера и Патрик чакаха сами да се усетим Сами да си мъкнем нещата не е проблем, мен ме притеснява това, че няма да играем с големи групи и по-сложното е че когато водим някой трябва да му осигуряваме оборудване като 3-та страна. Но това е начина. За мен това лято беше провал от към горски пейнтбол, много повече желание имах от колкото играх. Добре че бяха турнирите да си начеша крастата.

          Коментар


          • #6
            До: Игри за ветерани - част 1

            С екипировката все ще се справим - ако е за 1-2 пушки все можем да минем покрай Мартин и да ги натоварим (ако той няма нищо против де), след съответната размяна на фискални средства. Ако пък трябват повече, то тогава ще си имаме оправдание да го разкараме до терена
            Идеи как да се организираме на практика обаче? С въртене на телчета, теми в тоя форум, другия или и двата? Мисля си, че ако се установи една традиция както едно време тук, с тема "Игра неделя ...", след първоначалния риск да сме трима души на терена и да трябва да изпием много пиене щото игра не може да стане, ще си се наредят нещата.

            Коментар


            • #7
              До: Игри за ветерани - част 1

              Какво драматизирате пък сега? Това е първата неделя, в която няма игра от поне половин година. А, кога е било проблем да минете и да вземете каквото ви душа иска? Достатъчно сте компетентни, за да ви поверя всякакво оборудване.

              Митко ако не е играл достатъчно в гората е негов проблем. Досега няма пропусната неделя откъм игри, а и често имаше в събота.

              Коментар


              • #8
                До: Игри за ветерани - част 1

                Митака е в криза щото брат му стана по добър играч от него . Да не говорим, че той самия до сега не е изпускал мероприятие в гората (почти всяка неделя тази години).
                Причината да има пропуснати седмици да се обявят тук е била, че големи групи са заявили участие. Игрите имат все пак някаква горна граница. И тъй като тук се пуска за случайни, които може да дойдат ама може и да не дойдат ... на никой няма да му е приятно да дойде и да няма оборудване с което да играе защото не е потвърдил присъствието си тук каквато практика никога не е налагана и няма и да се наложи. И все пак почти не се е случвало да откажа на някого по тел. да не идва конкретен ден. Това се случи 2 пъти но тогава наистина бройката беше стигнала максимума си и мисля не са били хора от този форум. Ма тука са приоритетни муцуните бе
                Извод: Купи си его да се вкиснеш

                Коментар


                • #9
                  До: Игри за ветерани - част 1

                  Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                  Митака е в криза щото брат му стана по добър играч от него.
                  Ами то това си е от край време така, ама чак сега ти ме предаде

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X