Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как мога да го купя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как мога да го купя

    Здравейте намерих в интернет двигател за мотор човека, който го продава е от Англия та въпроса ми е някои може ли да ми обясни как и какво ми е необходимо, за да осъществя покупката.
    Ето то и въпросния двигател http://cgi.ebay.co.uk/derbi-senda-50...QQcmdZViewItem
    Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

  • #2
    До: Как мога да го купя

    Човекът пише, че праща само във Великобритания.

    Коментар


    • #3
      До: Как мога да го купя

      По принцип някои от продавачите се саглсяват да пращат до България, но не ти трябва да знаеш колко е доставката на този двигател до България, пък плюс това тази цена е начална за търга до края на търга цената може да стигне десетократно и стократно повече....
      С две думи не си струва...
      SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

      Коментар


      • #4
        До: Как мога да го купя

        Ясно, а можеш ли все пак да ми обясниш как мога да си купя нещо от този сайт?
        Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

        Коментар


        • #5
          До: Как мога да го купя

          Прекалено е сложно за да ти го обясня с няколко думи ...
          Има изписани хиляди теми в Нет-а относно пазаруването в Ebay ...
          Търси и ще намериш...
          На кратко трябва да си изкараш карта Visa (или друга която може да се регистрира в Paypal) от банка която има договор с Paypal да си регистрираш картат в Рaypal и да пазаруваш от сайтовете на Еbay в различните страни...
          Най-малкото което ти е нужно за да можеш да пазаруваш е да знаеш Английски...

          Поздрави....
          SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

          Коментар


          • #6
            До: Как мога да го купя

            Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
            Здравейте намерих в интернет двигател за мотор човека, който го продава е от Англия та въпроса ми е някои може ли да ми обясни как и какво ми е необходимо, за да осъществя покупката.
            Ето то и въпросния двигател http://cgi.ebay.co.uk/derbi-senda-50...QQcmdZViewItem
            В обявата ясно си пише, че праща по куриер ... само в United Kingdom.
            И да го купиш този двигател, трябва да си го вземеш от Острова. Няма да ти го пратят по пощата или по куриер.

            В България има достатъчно двигатели. Поне пусни обява в раздела купувам-продавам, че търсиш такова нещо. Все някой ще има.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #7
              До: Как мога да го купя

              Ще пробвам, но много ме съмнява да намеря такъв двигател тук.
              Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

              Коментар


              • #8
                До: Как мога да го купя

                Първоначално публикуван от Мир0 Преглед на мнение
                Ще пробвам, но много ме съмнява да намеря такъв двигател тук.
                И какво му е толко специалното на този двигател Дерби Сенда 50сс?
                Пише, че е комплект, но тогава къде му е резонатора? Без тази част на аспуха следват ядове. А електрониката на запалването?
                Единствено ако имаш такъв мотор със скапал се двигател тогава виждам смисъл от тази покупка.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #9
                  До: Как мога да го купя

                  Точно, че имам такъв мотор.
                  Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как мога да го купя

                    Въпросния двигател се продаде на търга на цена 180 британски паунда без доставка, т.е. за около 450лв.
                    За тези пари съм сигурен, че все ще се намери човек в България който да ти достави такъв 50 кубиков 2Т двигател
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как мога да го купя

                      Ще пиша една тема в Купувам/Продавам пък да видим, но ме съмнява да има защото мисля че 50 кубиковите мотори не са много разпространени.
                      Последно редактирано от Мир0; 11-11-08, 16:39.
                      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как мога да го купя

                        Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                        Въпросния двигател се продаде на търга на цена 180 британски паунда без доставка, т.е. за около 450лв.
                        За тези пари съм сигурен, че все ще се намери човек в България който да ти достави такъв 50 кубиков 2Т двигател
                        И аз съм в подобна нелагоприятна ситуация с главата на моя двигател, но тука за сега няма нииииищо

                        Ни звук, ни стон за подобна част, а единствено в ebay.com намерих да се продава.
                        Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X