Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФФРОУДЪРИ от Добрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

    Примет!
    То хубаво ама сложихте ли си памперси щото ако се появи от някъде арендатора с пушка дето му тъпчете пшеницата...ни моа ва мисля...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

      Още една заигравка.http://vbox7.com/play:a2ebe092
      Ако говориш за това,то това не е пшеница?

      Коментар


      • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

        На 3.03.2009г. в 9.30ч на бензиностенция МТТ.Всички са поканени.

        Коментар


        • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Примет!
          То хубаво ама сложихте ли си памперси щото ако се появи от някъде арендатора с пушка дето му тъпчете пшеницата...ни моа ва мисля...
          ЗДР. Орлински ти къде видя да караме в пшеница.Е ма такае като се цепиш от нас и не идваш да се забавляваме заедно, ти явно ходиш сам не ти е приятна нашата агитка.
          ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

          Коментар


          • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

            Първоначално публикуван от v.kolev Преглед на мнение
            На 3.03.2009г. в 9.30ч на бензиностенция МТТ.Всички са поканени.
            Благодаря за поканата мисля да не пропусна и този път.
            ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

            Коментар


            • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

              Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
              ЗДР. Орлински ти къде видя да караме в пшеница.Е ма такае като се цепиш от нас и не идваш да се забавляваме заедно, ти явно ходиш сам не ти е приятна нашата агитка.
              Привет!
              Напротив...приятна ми е, но в почивните дни съм винаги на работа, а почивам през седмицата...когато съм събота свободен гледам да отида на лов...то там си е чист оффроуд...тъй, че някой ден ще ви прикарам и по мойте пътеки...Галеан ги знае и е ловувал там...пък ще трябва да се готвите да форсирате и Ботевска река...
              Само не мога да си спомня кой сънуваше от вас кошмари заради Баба Алийца...
              Последно редактирано от hun_ter; 02-03-09, 16:06.
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                Напротив...приятна ми е, но в почивните дни съм винаги на работа, а почивам през седмицата...когато съм събота свободен гледам да отида на лов...то там си е чист оффроуд...тъй, че някой ден ще ви прикарам и по мойте пътеки...Галеан ги знае и е ловувал там...пък ще трябва да се готвите да форсирате и Ботевска река...
                Само не мога да си спомня кой сънуваше от вас кошмари заради Баба Алийца...
                Здр.Орлински днеска нали почиваш вчера видях, че я няма твоита китара на паркинга сигурно си бил на работа . Пък за Баба Илйица с кошмарите беше Гошо иначе витарите нямат проблем там важ....http://www.vbox7.com/play:56ea8ffa
                ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                Коментар


                • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                  ехх как не видях по рано иначе и ние ходихме там, но към 11-12 часа, ето малко снимки





                  Коментар


                  • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                    пак от вчера

                    http://vbox7.com/play:6220c509

                    Коментар


                    • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                      Митак това от кадето сте минавали вие няма нищо ибщо с това кадето бях аз

                      Коментар


                      • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                        Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
                        Здр.Орлински днеска нали почиваш вчера видях, че я няма твоита китара на паркинга сигурно си бил на работа . Пък за Баба Илйица с кошмарите беше Гошо иначе витарите нямат проблем там важ....http://www.vbox7.com/play:56ea8ffa
                        Колега самоче това не е реката.

                        Коментар


                        • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                          здр неделя ще караме ли че го дават и да вали

                          Коментар


                          • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                            Естествено,че ще караме.Ти какво ще караш зеленото или трабант?

                            Коментар


                            • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                              ЗДР. Пешо да не си купил трабант за разцепване.
                              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                              Коментар


                              • До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                                на там отива работата пуснал сам мухата да видим от каде ще се обадят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X