Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся добър зъболекар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: Търся добър зъболекар

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Още по-добър е Добрев Старши, но не му се работи вече. Силвестър много е научил от него, а и сам ходи и учи най-новите технологии. Няма да сгрешиш при който и от двамата да отидеш, а и цените са нормални.
    Ааа, бачка си. Сега прави на тъщата протезите!

    Коментар


    • #17
      От: До: Търся добър зъболекар

      Ако е за обикновен зъболекар гарантирам за Д-Р Виделова 0888627966 А ако ти трябва хирург там твоя човек е Д-Р Янев 0887309813. Цялата рода се лекува само при тях поне от 15 години.
      0-

      Коментар


      • #18
        От: До: Търся добър зъболекар

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        0888 499300 Доктор Силвестър Добрев. Прати му много здраве от Пенчо.
        До НДК му е кабинета.
        Мерси много (отново). Само че не вдига - да не си го е сменил ... Фрактура на зъба от ученичиските години се оказа гадта... може и хирург да трябва, знам ли. Казаха ми да отида в Стоматологичния факултет до ВМА за консултация.
        Александър

        Коментар


        • #19
          От: До: Търся добър зъболекар

          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
          Мерси много (отново). Само че не вдига - да не си го е сменил ... Фрактура на зъба от ученичиските години се оказа гадта... може и хирург да трябва, знам ли. Казаха ми да отида в Стоматологичния факултет до ВМА за консултация.
          Не вярвам да го е сменил.
          Май не е в България. Отначало ми даваше свободно, а после на гръцки ми плямпаха.
          И на стационарния не отговаря 02 953 22 31.
          Ще го търся пак. Дано да не ти е спешно.

          Коментар


          • #20
            От: До: Търся добър зъболекар

            Недей се мъчи пък ти Ще намеря кой да ме ремонтира. Имам няколко сравнително добри варианта, просто не са проверени достатъчно. Някой чувал ли е за д-р Петър Креовски от 14-то ДКЦ.
            Александър

            Коментар


            • #21
              От: Търся добър зъболекар

              Здравеи приятел ! Не съм стоматолог (зъботехник съм) , но мисля че мога да ти помогна . В Сф. имам приятели колеги които могат да те насочат към наистина добри стоматолози , а те разполагат с информация "от кухнята" и знаят кои наистина може и кои - не . Ако опре работата до ортопедия също няма да ме изложат . Така че ако имаш интерес ми звънни - 0898 45 36 35 - Станислав
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #22
                От: Търся добър зъболекар

                Засега се спрях на лечение чрез "pinlay" - метален щифт, който да закрепи счупената част на корена към здравата. В този случай ще се ходи при някой от Стоматологичен факултет - ако имате отзиви за доц. Василева или д-р Пиринска моля споделете. После ще се реже да се махнат евентуални остатъци около корена (гранолом) - най-вероятно при д-р М. Иванова от ВМА
                Александър

                Коментар


                • #23
                  От: Търся добър зъболекар

                  Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                  Засега се спрях на лечение чрез "pinlay" - метален щифт, който да закрепи счупената част на корена към здравата. В този случай ще се ходи при някой от Стоматологичен факултет - ако имате отзиви за доц. Василева или д-р Пиринска моля споделете. После ще се реже да се махнат евентуални остатъци около корена (гранолом) - най-вероятно при д-р М. Иванова от ВМА
                  Жалко, че Силвестър е на почивка за 2 седмици. Това по инфо от баща му.
                  А от личен опит (ГОЛЯМ) - от титуловани зъбари най съм си патил. Едната беше лична на половината ЦК на БКП. Вече май е професор.
                  Успех!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся добър зъболекар

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Жалко, че Силвестър е на почивка за 2 седмици. Това по инфо от баща му.
                    А от личен опит (ГОЛЯМ) - от титуловани зъбари най съм си патил. Едната беше лична на половината ЦК на БКП. Вече май е професор.
                    Успех!
                    Аз също доста се опасявам от нещо такова, но не ми се рискува и по разни съмнителни частни клиники. За съжаление моят зъболекар е сравнително млад и не е правил такива сложни неща, но се надявам да ме насочи правилно. Я кажи имената на тези, от които не си доволен, че току виж попадна...
                    Александър

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся добър зъболекар

                      Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                      Аз също доста се опасявам от нещо такова, но не ми се рискува и по разни съмнителни частни клиники. За съжаление моят зъболекар е сравнително млад и не е правил такива сложни неща, но се надявам да ме насочи правилно. Я кажи имената на тези, от които не си доволен, че току виж попадна...
                      Киселова. Има и други, ама ги не помня.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся добър зъболекар

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        ...
                        А от личен опит (ГОЛЯМ) - от титуловани зъбари най съм си патил. Едната беше лична на половината ЦК на БКП. Вече май е професор.
                        Успех!
                        Пенчо, недей така! Калпави "професионалисти" има на всички нива. Лично аз мога да гарантирам за двама професори от Стоматологичния факултет в Пловдив.

                        Скоро на майка ми трябваше да и се вади зъб. Беше прекарала около 2-3 часа на стола на личния и зъболекар. Той така и не могъл да извади зъба. А не е вчерашен. Няколко упойки и страхотни болки... Дал и някакви антибиотици и и казал след седмица пак да иде.
                        Обажда ми се тя - ни жива, ни умряла. Аз и уредих час при шефа на катедрата по Орална хирургия. Докато майка ми питаше кога започват, професорът и показа извадения зъб. Отне му 10-тина минути с поставянето на упойката и изчакването тя да подейства. Майка ми не разбра кога е станала работата.
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся добър зъболекар

                          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          Пенчо, недей така! Калпави "професионалисти" има на всички нива. Лично аз мога да гарантирам за двама професори от Стоматологичния факултет в Пловдив.

                          Скоро на майка ми трябваше да и се вади зъб. Беше прекарала около 2-3 часа на стола на личния и зъболекар. Той така и не могъл да извади зъба. А не е вчерашен. Няколко упойки и страхотни болки... Дал и някакви антибиотици и и казал след седмица пак да иде.
                          Обажда ми се тя - ни жива, ни умряла. Аз и уредих час при шефа на катедрата по Орална хирургия. Докато майка ми питаше кога започват, професорът и показа извадения зъб. Отне му 10-тина минути с поставянето на упойката и изчакването тя да подейства. Майка ми не разбра кога е станала работата.
                          Нищо не съм обобщавал! Написал съм - ЛИЧЕН ОПИТ. И наистина е голям. От години съм с цялостна металокерамика.
                          В доста случаи късмета помага.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся добър зъболекар

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            В доста случаи късмета помага.
                            А в останалите - Д-р Добрев. Да е жив и здрав. А на Силвестър, като му писне и си бие камшика, той стария нали гледа внуците.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся добър зъболекар

                              Днес хирурга, който беше ми насрочил операция като му казах, че искам да опитаме по-консервативен метод на лечение (пинлея) отвори вратата и ми каза да си ходя ! Е аз ако ми дойде някой да му правя къща и ми каже, че не му харесва разпределението което съм му направил или има някаква друга идея не го гоня, а пием по едно кафе и изясняваме какво правим оттам нататък..... Не че е същото, но все пак... Дано да уцеля на човек във ВМА - както казва колегата, на късмет ще е малко...
                              Александър

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся добър зъболекар

                                Препоръчвам д-р Александров. Кабинетът му се намира на ул. Отец Паисий 41, тел. 987-67-33; 980-75-97. Много е кадърен, на мен ми изгради един почти изцяло разрушен зъб.Доколкото мога да преценя работи с много добри материали, освен това има лазер, какъвто в България има на още 4 места само.Пращам всичките си познати при него и са много доволни.В днешно време трудно се попада на читав зъболекар.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X