Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MG Racing 3,14 Ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: MG Racing 3,14 Ендуро

    Пие боза ама се крие, и обикновенно след 5 или 6 големи го прави..........

    .......и много хърка след това Сигурно тренира за гръден кош.
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #17
      До: MG Racing 3,14 Ендуро

      Мечките като се събудят от зимен сън и те имат мускулна треска. Май много си поспал.
      Последно редактирано от Chinela; 22-02-10, 18:14.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #18
        До: MG Racing 3,14 Ендуро

        Спал съм я, спал, ма цело лето карах...ела ме виж сега как карам Need for speed ..
        Както и да е, поради огромният медиен интерес от вестник Елин Пелин тъдей продължавам с репортажа.

        Понеже с Бисер се бехме разбрали аз да го снимам а той да ме води един ден/вечер с него и ето резултата.
        Събраха се сейрджии и зачакаха..






        Брей ного голем интерес предизвика тоя пич...


        Ма па като чели знаеха какво да очакват А..????


        Имаше и последователи..




        И Вени да не остане по назад...


        Я пак.


        И това ако е WR мания за*би..




        Пристигна и Универсалният войник Светльо Eti,..


        А през това време ...., на цели 20 метра от екстрима.




        Само попитайте кой спретна тоя огън А..???


        Бат Ради, жив и здрав да е и той и баща му.


        На Мими мотора почиваше...


        През това време членовете на MG racing се опитаха да счупят рекорда по посещаемост на мероприятие.




        Най-добрият катерач...Ицката


        Без коментар...не само тази, но и следващите кадри.




        Този е раждан до НДК-то на културата...






        Не мога повече, отивам да вечерям и после пак...имам две скрити пържолки от вчера....

        Коментар


        • #19
          До: MG Racing 3,14 Ендуро

          Ми то като гледам при вас е лято бре щъркели нямали вече. Наистина хубава тренировка, браво.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #20
            До: MG Racing 3,14 Ендуро

            Аз съм щъркела, защо да не би да има някоя абитурентка по вашия край та да и развалим празника..

            Та да ви попитам, Вие мене уважавате ли ме....хлъц, хлъц...


            Както и да е, аз се навечерях а колегите от снимките се наобядваха и сърцата затуптяха наново...


            Опааа, много борчета има по пътя...






            Имаше и горски фей...


            Бе много борове, много нещо...




            Мариан също даде всичко от себе си..


            Тамън да излезе и неможа...


            Бисер си остана мой любимец и това си е.


            И тежката артилерия също се включи...




            Съдията се опитваше да вдигне нивото на момчетата .....




            Имаше и такива от междузвездни войни...




            Толкова за днес, цели 20 метра..ма па си пийна момчето заедно е мене...






            Съжалявам, че снимките не са на фокус, но на Ради баща му е виновен...много блага беше тая ракия.


            Тия май на фотографа се смеят...нищо другият път ще ме хванат за статива..


            Горски елфи..


            Това не ме издавайте, че съм го пуснал...


            Ицката реши да се качи по-нагоре и от баща си...логично малкия пи само фанта.


            Опаааа






            Тате, тате ела ми го фани бе....


            Тук чух как Гълъбин му се скара: - ей малкия верно, че вземеш да се качиш повече и от мене и требе после да спиш у комшиите..


            Пистааааа


            Казах ви от началото, че имаше много борчета нали??? Ма и ракията не беше по-малко..









            Вени единствен се качваше навсякъде, даже и на една сватаба скоро пак се бил качил на една резачка..


            Тоя само изглежда, че слиза отгоре, Свтльо с джипа го дръпна.










            Това беше.

            Коментар


            • #21
              До: MG Racing 3,14 Ендуро

              Добре, че се позатопли времето и открихте сезона - да се посмея и много, и от сърце.
              А тази снимка "Ти мен уважаваш ли ме?" от утре си я слагам на уолпейпър в офиса - особено съм впечатлена от невероятния отенък на червеното в окото на автора
              И какво става с номерата по моторите??? Първите цифри явно доста зор за видели - ...88, ...70 А може и от ракията във фотографа да е...

              Коментар


              • #22
                До: MG Racing 3,14 Ендуро

                Утре рано сутрин си взимам документите и тичам към най-близкия клон на MG Racing в Перник да си подавам молбата, че като гледам как усилено се тренира ми става жално за Чинела. Няма кой да му тегли една пуста снимка.
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #23
                  До: MG Racing 3,14 Ендуро

                  Всичко хубаво,но този където се крие зад дървото ,няма да го казвам кое ,защо хвърли бутилката там
                  Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                  Коментар


                  • #24
                    До: MG Racing 3,14 Ендуро

                    А бе той само я остави там, после си я прибра най-прилежно.

                    Коментар


                    • #25
                      До: MG Racing 3,14 Ендуро

                      ако някой се опитва да ме натопи в замърсяванв на околната среда !!!! много греши!!! и жестоко се е объркал !!! който ме познава си знае !!!

                      а бАтилката наистина я бях пОдпрЕл на сигурно!!! да не даде фира!!! щото вече си имам едно на ум !!! случки от блиското минало !!!
                      В ГОРАТА Е ИГРАТА

                      Коментар


                      • #26
                        До: MG Racing 3,14 Ендуро

                        Много хубаво каране сте спретнали.
                        [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                        [/SIZE][/B][/COLOR]

                        Коментар


                        • #27
                          До: MG Racing 3,14 Ендуро

                          Първоначално публикуван от ДАНКО Преглед на мнение
                          ако някой се опитва да ме натопи в замърсяванв на околната среда !!!! много греши!!! и жестоко се е объркал !!! който ме познава си знае !!!

                          а бАтилката наистина я бях пОдпрЕл на сигурно!!! да не даде фира!!! щото вече си имам едно на ум !!! случки от блиското минало !!!
                          Данко,викаш беше я оставил дане се подхлъзне джипа само
                          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                          Коментар


                          • #28
                            До: MG Racing 3,14 Ендуро

                            Едно голямо ЕВАЛА за добрата тренировка,както гледам снимките направо и на мене ми се докара,ама жалко че при на си има още много сняг.Много поздрави от МОТОРЕЛ-ДОБРИНИЩЕ

                            Коментар


                            • #29
                              До: MG Racing 3,14 Ендуро

                              Ехее , а каде е ХР-ра Данко или гледаш да наблягаш на Бирата вече . Няма ли да се засечем някой път пак в гората Обещава тоя път да съм с истински гуми . Миналият път бях свалил 3 кг. от едно каране . Иначе това каране дето сте направили много ми харесва ... особено часта със скарата и бирата
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • #30
                                До: MG Racing 3,14 Ендуро

                                Решихме възстановителният период на Ади след операцията да изкараме на Хисаря, щото се предполагаше, че там със сигурност не би трябвало да има сняг по това време, а освен това се събирахме 3-ма души (Аз, Гъби и Станислав) помагачи - да му вдигаме мотора, като падне щот докторята не даваха и дума да се издума сам да го прави първите 6 месеца...
                                Снимки почти няма, понеже наблегнахме на карането, а пък и сапунерката ми щерката я беше забравила някъде в Германия. Гъби се отчете и това основно са неговите снимки и чап-пат моята Нокия...
                                Като за начало почнахме с т.н. "Тумангелската пътека"...




                                Снимки от пътеката имат само Гъби и Стани...щот бутаха заедно!










                                Случихме на пазач на кулата - моторист, който ни направи и общата снимка горе.


                                Малкият Ицо Колев е напреднал много и само малките гуменца го различаваха от батковците...Тук току-що е спуснал паралелната пътека.




                                Ади гледа се стремеше по-малко да хвърля мотора, че да не ни мъчи...


                                "Ристето"...


                                Много хубав терен, караш навсякъде без пътека и не се притесняваш, че ще се набуташ в някой джендем.




                                Ади дере по-нагоре...
















                                Това е разликата между Средна гора и Балкана...








                                Този склон от около 200-300 метра Ади го качи няколко пъти само на задна гума!


                                Ицката раздава газ...




                                Е...има и малко пеш-моменти!


                                Някой и мен да ме снима...


                                А сега един момент, при който Ади, след почти 3 години опити и каране на задна гума, благодарение на една бабунка на поляната до селото и умората вероятно към края на деня, най-накрая "обърна кантара" ...


                                ...и окоси ливадата


                                Понеже си беше и бая на скорост, се наложи по спешност "Бат Еди" да прати по "Еконт-MG Racing" нова "задница" за Бетата...барабар с ново гърне!
                                На сутринта куриерът ни събуди в 09 часа!
                                Та се наложи да го черпя едно кафе на паметника!


                                Много нови пътеки записа Гъби, а следващите снимки са от една от тях!




                                Ади и Гъби се опитаха да "изправят" пътеката чрез този улей, който на следващата снимка Ади атакува и изглежда направо безобиден, ама хич не е така...Така и не успяха за 30 мин да дръпнат повече от 100-на метра нагоре...


                                Чака се Гъби-повдигача...


                                Яко шума и пръст и ...до тука!


                                След като се наиграха, ни намериха нас със Стани по "верния път"!


                                И понеже Гъби си го прибра жена му в София по спешност, се наложи да продължим последните дни да караме без него...








                                Познайте кой стана на 25!


                                Двама "Сизифовци"...




                                Взе се решение Ади да качи камъка.
                                Първи неуспешен опит...




                                От северната страна целият беше покрит с мъх и ...


                                ...последва втори, вече успешен опит!




                                Слизаме...




                                Сега следват два клипа, как Ади и Стани качват( след мене) една нова пътека...




                                НА следващите снимки драхме друга пътека и ...почиваме.


                                Ади предвидливо си беше направил двоен сандвич.


                                И понеже главата ми беше на друго място, си снимах каската!


                                Завършвам с клип от трасето за мотокрос на Хисаря. Ади и Стани се научиха да взимат рулетката наведнъж х2 бабунки и после гаааз на трапеца!



                                Край.
                                Mitsubishi L200 DobbleCab

                                KTM XC 450 RW 2009
                                KTM 350 SX 2011

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X