Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

    Миналата година бях решил да карам курсовете, но не ми останаха време и средства и сега се подготвям от рано , но ме осведомиха че тая година няма да има и не се знае кога ще ги пуснат отново Някой знаели нещо по този въпрос
    Последно редактирано от Тихомир; 02-11-08, 22:57. Причина: пр.гр.
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

  • #2
    До: някой знаели дали ште се провеждат ловни курсове

    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

    Коментар


    • #3
      До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

      Абе с тоя нов закон е мътна и кървава.....нищо не се знае за сега. Имам хора занимаващи се с организиране на курсове, но преди декември не мога да ти кажа нищо конкретно.

      Коментар


      • #4
        До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

        Според една клауза в новия закон,трябва да се увеличи ловната площ на ловец.Тъй като общата площ в България няма как да се увеличи,това означава да се намали броя на ловците с около 10 000души.И сега се умува как по-безболезнено да стане.

        Коментар


        • #5
          До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

          тия от министерството вместо да намаляват броя на ловците да земат да намалят плошта на частните ловни полета
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #6
            До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

            знаели се вече дали ште има курс
            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

            Коментар


            • #7
              До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

              И аз обиколих наскоро до ловното ,да питам кога ще има курсове..Не знаели,казаха ми да минавам да си проверявам.
              Питах един приятел полицай и той ми каза че курсовете щели да поскъпват яко,освен това щели да станат доста по дълги...
              Направо ми причерня като каза ''3 години курс''
              Не знам ...баси законите .
              Скоро пак ще ида до Ловното да питам

              Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                Днес ходих при познати които от доста години организират курсуве и ми казаха че тази година курсове няма да има заради неразботиите около новия закон....

                Коментар


                • #9
                  До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                  Това, което аз знам е, че май бройката ловци на глава на населението надминавала незнам си колко пъти тази за ЕС и затова щели сме да чакаме. Освен това аз чух за доста дълги и скъпи курсове - не 3, но 1 година и то само след като си си намерил дружинка (което е най-трудната част). Аз по чудо успях в края на миналата година!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                    Колко струва ловния курс?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                      Да,колко струва,горе доло приблизително
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • #12
                        До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                        Тази година курсове няма,догодина дори и да има(което много ме съмнява) ще са доста по-скъпи.
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • #13
                          До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                          Еми аз след две години ще трябва да ги карам,дано тогава да има,през 2011 година,тогава ставам на 18
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #14
                            До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                            Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                            Еми аз след две години ще трябва да ги карам,дано тогава да има,през 2011 година,тогава ставам на 18
                            Можеш да ги изкараш и преди да си навършил 18
                            ТЛК 80 4,2ТД-95г

                            Коментар


                            • #15
                              До: Някой знае ли дали ще се провеждат ловни курсове?

                              Курсове има и те се провеждат навсякъде през зимата и пак навсякъде изпитите са през март.За този сезон ече е късно.По-трудното и по-важно е ,да е намерено предварително дружинка,защото много хора са изкарали курса,но не ловуват,защото нямат дружинки.Вземете си първо бележка от председателят на дружинката,че ще ви приеме и тогава отивайте на курс,иначе ще се дават само излишни пари и ще се губи време.Става дума за ходене на лекции,тренировки по стрелба/да му мислят тези които са далеч от изпитните и тренировъчни стрелбища/,купуване на патрони,защото те не дават на всеки да стреля със свои,а на място ти продават техни и познай на каква цена и накрая явяването на изпит-късат за да се явяваш повечко пъти и съответно да финансираш...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X