Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
    Бендикс- стартер! Тая компресия му е голяма, и аз съм с такава. Закарай машината при някой вещ майстор да ти преправи стартера и да му сложи стабилни болтове. А как разбра, че буталото е на гмт като не може да завърти?
    Стартера преди месец е със нови четки/целия четкодържач с четките/.По-принцип след горна мъртва компресията се освобождава и тръгва по-леко.А стартера няма какво да му се преправя/не е скраптор/железен е ;-).Само компресията ме тормози и декомпресьора /поне аз така си мисля/.Днеска отворих зъбаците след стартера няма луфт нито хлабини..Това със стабилните болтове не го разбрах...
    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

    Коментар


    • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Аз имах същия проблем с Полариса. Оказа се, че се е счупил автоматичния декомпресор. Превъртиш ли малко на скорост си пали нормално, но понякога просто не може да завърти.
      Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
      0887259409

      Коментар


      • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Привет!
        Някой може ли да ми каже, как да се изправя кормилния прът на китаеца, без да се свие и евентуално от къде мога да си купя нов?
        Благодаря предварително!
        Дарин 0897042636
        ВАЗ 2105

        Коментар


        • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          Търся 2 предни джанти за yamaha breeze. Джантите са 10 цола ии междуболтовото разстояние е 85 мм.

          Коментар


          • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Колеги мисля да закупя Raptor 700 дайте мнения + и – и нещо за KTM 525 xc

            Коментар


            • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              колеги моля помощ за реджетването на карба на ктм 525хс 2011год.,сега на 10-15 градуса перката се вклюва много често,атв-то не му е правено нищо,както е излезнало от магазина,почнах да чета по чуждите форуми всеки различно навива жигльори,някакви жици кафяви се изключват,куик шотове,игла слагат от някакъв кит за хонда и се умешах с инфото съвсем,атв-то няма да се кара по състезание просто през почивните дни да му давам малко газ в гората
              some places are not meant to be visit,
              natural rules are there only study!!!!

              Коментар


              • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FCRO-Ring3.jpg
Прегледи:2
Размер:67.8 КБ
ID:5712477
                някой може ли да каже за какво се прави този о-ринг" мод"
                some places are not meant to be visit,
                natural rules are there only study!!!!

                Коментар


                • От: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Колеги,нуждая се сервизна книжка за Honda TRX 250 TM.Някой може ли да помогне?

                  Коментар


                  • Здравейте имам един бърз въпрос. Ставам на 16 и ми трябва атв за каране в село, което на места е асфалт, а на места е смесно с пясък. Имам бюджет до 2500 лв да си харесам и се чудя, кой от двата модела е по-добър.
                    Идвата модела са почти еднакви, просто питам, защото може единия да е от хубави материали направен. Първият линк ми се струва хубав.
                    Оставям линк долу:
                    https://www.olx.bg/d/ad/benzinovo-at...on=observed_ad
                    https://www.olx.bg/d/ad/benzinovo-at...on=observed_ad

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X