Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Варна?! Аз как не съм разбрал ,да ида да видя ктм-а...Иначе цената , зависи от къде ще хо купуваш...Примерно атв кат мойто гледах за 20 бона оня ден , при еди 14(говоря с регистрацията)...

    Коментар


    • #17
      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Ето ти адреса http://www.ktm-bg.com/VARNA-KTM.htm ако ходиш скоро виж цената на 525 ХС

      Коментар


      • #18
        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Мммм Скоро скоро , няма да е мн скоро май се сетих де е , ще проверим, ама съм 2-ра смяна и нямам време...Някой път кат се шматкаме ще минем...

        Коментар


        • #19
          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Мисля че тези проблеми които изтъкваш са си съвсем нормали! Незнам дали знаеш но и другите модели имат същите проблеми. Примерно аз на KFX-a за 6 месеца ми се наложи да сменя 4бр. шарнирни болта защото им се късат маншоните и започват да клопат, 2 комплекта кормилни накраиници поради същата причина. Да не говорим за кормилните щанги, тях ги сменям още при покупката на ATV-то. За това време заминават и лагерите на носачите, а пък самите носачи са като от пластелин, постоянно ги кривя. Има още куп глупости които постоянно се повреждат и това си мисля че го има при всички модели.
          Моя KTM все още е на 400-500км. и подобни проблеми няма, освен че ми опадаха болтовете на някои места (които държат корите и др.) но след това ги прегледах всички и ги дозавих. Мисля да им подложа шаиби както казваш за да е по сигурно. Наистина KTM не ползват шплентове, а само контра гаики.
          Радвам се че заклет състезател с KFX700 се е ориентирал към истинския адреналин,е ендуро шампион може да не станеш с подобна машина но,кефа цена няма.KTM- добре ама им е за сефте с ATV.Това за накрайници,шарнири,болчета и гайки ако караш полека и внимателно,ще минат години преди смяна,само че адриналина не кореспондира с нормалното каране,,,доработка м'уй майката.Лично аз сменям всички втулки с лагери и семеринги.Шарнирите ги пълни един пич след това се движат трудно но държат дълго. И накрайниците са ми голям зор.Не ги пълнят а ги разхлопвам на 4-5 излизане.Този мой проблем съм го прехвърлил на АНТИМ и смятам скоро ще се реши.До тогава да хлопат,тя предницата върши работа при спускане,на горе с тяло!Като споменах АНТИМ се сетих че той чака в момента правилното ATV- POLARIS OUTLAW 525 IRS обърнете внимание на IRS аз карам такова последните няколко месеца и............извънземна работа!!! P.S. ДЕСО предлагам този път правописните грешки да ги оцветиш в зелено,аз нямам излишно време за подробности,а и не смятам да ставам даскал по български език!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #20
            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Искам да ви кажа че това ATV е луд купон да се кара по навигация! Първо много по е маневрено, второ много рязко и бързо го вкарваш в завои и в правилната посока. На Шуменския кръг аз съм се забавлявал и двата дни много. Изкарах 120км. на един дъх със удоволствие, без да ме измори и отегчи, имах няколко критични места на които очаквах падане но незнам как ATV-то минаваше без никакъв проблем!!! Може би щях да изкарам 120км. с един резервуар но реших на първата обиколка да заредя поне 5л. които наистина се оказаха ненужни!!! Имаше доста места с много голями коловози за които много се притеснявах, обаче пак съм грешал, на тях минавах без да закъча. На всяко състезание ми падаха корите на предните носачи от удари по камъни и др. а сега даже не съм ги и допирал. От данните се оказа че KTM-a отпред е с 5см. по висок!!! На затвореното трасе, беше голям купон! Дали заради умения или заради машина се подигравах с другите! Е щеше да бъде по честно ако не ме блъскаха няколко пъти и не ме изхвърляха от трасето, но кои каквото може! Иначе завои, препятствия скокове - с лекота!
            Изобщо не съм съгласен че с подобен мотор неможе да се кара ендуро, напротив! Даже Николен на навигацията даде най-добро време с мисля повече от 5мин. на Еди. Аз пък не си давах зор поради факта че за мен беше важно да завърша а не да се правя на герои и направих времето на Еди!

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            ...P.S. ДЕСО предлагам този път правописните грешки да ги оцветиш в зелено,аз нямам излишно време за подробности,а и не смятам да ставам даскал по български език!
            Аз също допускам правописни грешки! Това с оцветяването не е нищо лично към никои, а се старая да го кореигирам за да могат другите участници да го четат по лесно! Не се обиждаите от това че Ви поправям грешките!
            Последно редактирано от Desislav Cekov; 17-11-08, 14:34. Причина: доп.

            Коментар


            • #21
              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Какви подобрения мога да направа по предните носачи на kfx 700?Някъде май Десо беше писал че слагал от Хонда ма не разбрах как точно става.Ако може да кажите на вашите атв-та как се справяте с този проблем

              Коментар


              • #22
                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Първоначално публикуван от off-roadera Преглед на мнение
                Какви подобрения мога да направа по предните носачи на kfx 700?Някъде май Десо беше писал че слагал от Хонда ма не разбрах как точно става.Ако може да кажите на вашите атв-та как се справяте с този проблем
                Oт Хонда се слагат кормилни накрайници щот са по здрави, по самите носачи зависи какво искаш да постигнеш така както не ти е конкретизиран въпроса надали некой ще ти отговори както трябва освем ако не е врачка за да се справи с тоя проблем
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #23
                  До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Освен едни кори да им сложиш няма какво да се прави по носачите или поне аз не съм виждал

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    ами с допълнителни втулки може да измести захвата на амортисьора и да го разкрачи малко за по асфалтово каране да добие повече стабилност или да ги смени с друга форма и дължина според трасетата които се карат варианти много не е само защита, също така може да се смени и шарнира с такъв който дава друг градус на съпорта с комбинация и от горния комплект носачи варианти хиляди стига на некой да му се харчат пари във заигравки
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      От HONDA се вземат кормилните накраиници които са по здрави и плътни, правят се и кормилни щанги от торсионна щанга пак за по здраво!
                      Иначе може да се сменят и A-рамената с по широки близо 15см. но трябва да се смени и задната ос. Тази подмяна може би ще излезе над 1500евро и не си заслужава! Правиш ендуро мотор по широк и това го прави по непроходим!!!
                      Последно редактирано от Desislav Cekov; 12-12-08, 08:30.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Много се извинявям за неуточняването ми,но все пак се е разбрало за какво питам.Мерси за отговорите.
                        Последно редактирано от АНТИМ; 21-12-08, 07:28.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Най-големия анти-скорости rider си купи KFX450R (Краси Грудев)!!!
                          Няма да е зле да сподели впечатленията си от машината, тъи като взе участие на Коча!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            Твоя КТМ как се справи с това тежко състезание ?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              Първоначално публикуван от Petkov ATV Преглед на мнение
                              Твоя КТМ как се справи с това тежко състезание ?
                              Ta тои за такива състезания е направен! Само че спуках гума!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                                Най-големия анти-скорости rider си купи KFX450R (Краси Грудев)!!!
                                Няма да е зле да сподели впечатленията си от машината, тъи като взе участие на Коча!
                                Беше ми първото каране на острилката,направих му егати разработката
                                Най-много ме впечетли че с лекота мога да изпреварвам по 5-6 АТВта стига да е достатъчно широко.
                                И понеже бях без никакви защити от долу изкъртих веригата и не завърших
                                А коловозите с голямата кал направо ги прелиташе - има достатъчно пауър за да чисти гумите.
                                Техниката за каране е съвсем различна от 700тката
                                Последно редактирано от АНТИМ; 19-12-08, 10:51. Причина: правопис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X