Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 2WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

    Евгени помагай моля те ! Немога да го намеря никъде,а и ти неотговаряш в скайпа ..
    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

    Коментар


    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

      Първоначално публикуван от Бойко Преглед на мнение
      PDF Формат ли е ? И само един файл ли е ? Ако да просто сваляш файла от ЦД то,на компютъра след това го качваш или във форума(както се качва снимка) или може да го качиш в http://tranz.it/ да речем и от там да дадеш линк за сваляне. Филчев ще черпя като се засечем ако го качиш,че тука имам ядове с машинката.. докараха ми я с повреда( няма никакъв ток до свеща,а бобината е читава,и цял ден с баща ми гледаме ел.схеми от мануала на ктм и аутлоу 500,но не са еднакви ..
      Бойко нема нищо повредено!
      Нормално е като е изцеден и е безина и е седела 2 месеца на сухо.
      Спекал жигльра на празния ход, свали карбуратора и го почисти.
      Пали с газ но гасне поне изсъхва канчето.
      Обеснявах ама кой да ме слуша..

      Коментар


      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
        Бойко нема нищо повредено!
        Нормално е като е изцеден и е безина и е седела 2 месеца на сухо.
        Спекал жигльра на празния ход, свали карбуратора и го почисти.
        Пали с газ но гасне поне изсъхва канчето.
        Обеснявах ама кой да ме слуша..
        Ванка нестава дума за това,друг проблем имаше,вече го отсраних и него! Като се видим,ще ти разправям и ще те поразпитвам и теб и Пацо за това и онова.. Благодаря все пак.
        [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

        Коментар


        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

          Поръчал съм Repair Manual на КТМ, щом дойде ще го метна.
          За двигателя и карбуратора ще ти върши и на тебе работа.

          Коментар


          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
            Поръчал съм Repair Manual на КТМ, щом дойде ще го метна.
            За двигателя и карбуратора ще ти върши и на тебе работа.
            Ok. Благодарско!
            [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

            Коментар


            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

              Колеги,от скоро имам Raptor 660 2001 г..Имам въпрос-колко литра масло хваща,че ще го сменям?
              Последно редактирано от dok; 18-03-10, 23:02.
              NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

              Коментар


              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                Намерих! Ето линка http://www.scribd.com/doc/2601979/Raptor-660 /може да е полезно,ако повтарям вече писана информация-моля да ме извините!
                NO RISK NO FUN ! FRONTERA 2.3 TDI

                Коментар


                • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                  Здравейте, искам да попитам какво ви е мнението за Polaris Trail Blazer 250 cc.Първо атв ще ми, на темата мотори и атв съм начинаещ и се надявам вие да може да ми помогнете като изкажете мнението си за този модел Пропуснах да спомена става на въпрос за модел 2003 год.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                    Много странна машина, 2Т автомат хубавото че не смесваш маслото а си има резервуар за него и става механично, предното окачване е само с един долен носач и амортисьора върши работа за стабилизирането му, въпреки че е 2Т 250с.с е доста слаб, щом жена ми го разтриваше на прекъсвач и и малееше на нея. Ето малко снимки от архива.
                    Прикачени файлове
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                      Искам да попитам дали се продават по-здрави кормилни щангли на пазара за Кавазаки КФХ 700 и ако не, възможна ли е направата на такива и как става. Благодаря!
                      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                      Коментар


                      • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                        Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
                        Искам да попитам дали се продават по-здрави кормилни щангли на пазара за Кавазаки КФХ 700 и ако не, възможна ли е направата на такива и как става. Благодаря!
                        Пробвай тези, нямат чупене:

                        http://www.amstarmanufacturing.com/PRTieRods.html
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Пробвай тези, нямат чупене:

                          http://www.amstarmanufacturing.com/PRTieRods.html
                          Благодаря! Можеш ли само да ми кажеш точният размер, който трябва да поръчам за КФХ700. Размерът да е ендакъв с оригиналните кормилни щанги на атв-то,защото там има плюс 1 2 3 инча.
                          [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                          Коментар


                          • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                            Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
                            Благодаря! Можеш ли само да ми кажеш точният размер, който трябва да поръчам за КФХ700. Размерът да е ендакъв с оригиналните кормилни щанги на атв-то,защото там има плюс 1 2 3 инча.

                            Избираш ' 0 ' !
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                              Много ти благодаря колега за информацията
                              [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                              Коментар


                              • До: Въпроси и коментари за моделите 2WD.

                                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                                Избираш ' 0 ' !
                                Няма 0 има само 1 2 3 и 4 инча. Ако задам 1 инч ще стане ли какво точно се получава, ще има разлика от около 5 сантиметра общо от двете страни.
                                [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X