Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война 2/2006 дискусия в отбора на Ловците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голямата война 2/2006 дискусия в отбора на Ловците

    Тук ще се допускат само и единствено мнения на участници в Ловците и то строго по темата. Всички други мнения ще бъдат изтривани!
    VPetrov.photography

  • #2
    Като за начало, да ви кажа че Алекс /от пейнтбола/ никак не е доволен от състоянието на маркерите при връщането им /пълни с кал, пясък и т.н./
    Не забравяйте, че те си правят състезанията в много по-стерилна среда /полигони/ и ако се повтори, може да откажат..
    За да не останем в един момент с тръби за фунийки, предлагам да въведем такса /почистване на екипировка/ и който не пази да се бръкне примерно с 20 кинта, хем някой младок ще изкара с парцалчето пари за дискотека!

    А най-добре си е всеки да си има собствена, ама както казва Стефан "няма пълно щастие"!

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Volk
      За да не останем в един момент с тръби за фунийки, предлагам да въведем такса /почистване на екипировка/
      Като дете бях цар на фунийките, в махалата се караха от кой отбор да съм, а топчетата могат да се стрелят и с прашка....
      По същество- точно младите момчета си събираха топчетата от земята и заедно с калта и третавата ги връщаха в магазина. В крайна сметка на всеки може да се случи това, а и да се подхлъзнеш и да поокаляш маркера, също не е невъзможно, въпреки че всичко е въпрос на навици. Аз лично нямам нищо против, да има глоба за почистване, на очевадно измърляни оръжия, примерно 5лв..Ще си я платя, като поп, още повече, че няма с какво да се почисти пушката. Стига с това да не се спекулира, разбира се!
      Все пак, между нас и собственика на пушките има една мълчалива договорка, за взаимоизгода по която ние трябва да пазим маркерите, а собственика с печалбата си да покрива и риска от амортизация, повреда, измърсяване и т.н.

      Коментар


      • #4
        Те тия пушки са доста амортизирани ,на моита и паднаха две болтчета и до там с стелбата ,
        аз викам по един автомат ако си земен и да се пука с гумени патрони
        така поне знем че нито кал нито вода нито засечки ще му пречат да пука

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от borkozin
          Те тия пушки са доста амортизирани ,на моита и паднаха две болтчета и до там с стелбата ,
          аз викам по един автомат ако си земен и да се пука с гумени патрони
          така поне знем че нито кал нито вода нито засечки ще му пречат да пука
          Борзокин, сигурно ще ни изтрият , щото това е бла-бла, ама който няма автомат, с гумени бренекета ли да стреля или 13/0?!

          Коментар


          • #6
            Понеже, човек не е лошо да се учи от противника, и понеже явно аз погледнах първи к'во става там, ще помоля всички "ловци", да изпратят ЛС на derhunter с имената/никовете и телефон за свръзка.
            Хънтър, извинявай, че те изпреварих!

            Коментар


            • #7
              Хънтъра е на село два дни!

              Там няма интернети и т.н. а пастърма и домашно вино! Хич не го чакайте!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от GAD
                Първоначално публикуван от borkozin
                Те тия пушки са доста амортизирани ,на моита и паднаха две болтчета и до там с стелбата ,
                аз викам по един автомат ако си земен и да се пука с гумени патрони
                така поне знем че нито кал нито вода нито засечки ще му пречат да пука
                Борзокин, сигурно ще ни изтрият , щото това е бла-бла, ама който няма автомат, с гумени бренекета ли да стреля или 13/0?!

                еми ако прават такива що пък не

                абе истината е че без собствени пушки няма да стане ,тва да зависиш от някои и да се притесняваш да не му го прецакаш е гадна работа...

                що не се съберем и да видим кои е мераклия за пушка да земем на куп за всички .

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Volk

                  Там няма интернети и т.н. а пастърма и домашно вино!
                  Да му имаме проблемите...!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Ей не завиждайте на чавека Имах нужда от два дни пълен релакс.Пък и старите там,60 км. а не намерих време един месец да ги видя.Вече излизам от нелегалност.Гледам че яко се е разгоряла
                    дискусията.Впрочем сигурно на моята група са били най-мръсни
                    оръжията.Но както знаете и нашата точка беше и най-кална.Аз
                    мисля че проблема ще се реши като всеки си купи пушка,ще си я
                    пази и чисти.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #11
                      GAD



                      Регистриран на: 31 Яну 2006
                      Мнения: 52

                      Пуснато на: Нед Май 21, 2006 8:45 pm Заглавие:

                      --------------------------------------------------------------------------------

                      Volk написа:
                      ние сме просто бойци,които носят в раницата си маршалски жезъл - аз моя вече съм си го прибрал, ти ще си го вадиш тепърва /

                      Не обичам, да го вадя, особенно на обществени места и нямам никакви "маршалски" мераци (амбиците ми минаха някъде към 1988г. ), опитвам се да бъда максимално полезен, защото така съм устроен и защото ми харесват хората и атмосферата. Всъщност след 42г. житейски опит, мога да кажа, че най- ме устройва, позицията в която хем да можеш свободно да критикуваш, хем да поправяш бъкиите на мениджмънта, хем да си част от общия резултат, като най-обикновен изпълнител. Това е свобода! А, "СВОБОДАТА САНЧО Е..." - МОЕТО ХОБИ!!!
                      _________________
                      ДОБРИЯТ ЧОВЕК

                      Коментар


                      • #12
                        GAD



                        Регистриран на: 31 Яну 2006
                        Мнения: 53

                        Пуснато на: Нед Май 21, 2006 8:57 pm Заглавие:

                        --------------------------------------------------------------------------------

                        derhunter написа:

                        Давайте дата да уточним и кой да присъства.

                        На вашите заповеди, само да е след 17ч., в работен ден. И ако го няма ВОЛК, няма смисъл, щото ще трябва да търсим пътеките по които той вече е минал.
                        Така, че разберете се ВОЛК и ХЪНТЕР и свиркайте, сбор.
                        А и не е лошо да се предаде щафетата официално, Волк да почерпи за отърваването, а Хънтер за натрисането...
                        Пия ракия-шотландска!
                        _________________
                        ДОБРИЯТ ЧОВЕК

                        Коментар


                        • #13
                          GAD



                          Регистриран на: 31 Яну 2006
                          Мнения: 54

                          Пуснато на: Нед Май 21, 2006 10:43 am Заглавие:

                          --------------------------------------------------------------------------------

                          1.Освен това, така много точно ще се види кой, колко противника е "убил".(с ленти на главата)
                          2.Като се раздадат по точен брой ленти, няма да има "възкръснали".
                          3.Като те улучат сваляш лентата и я вдигаш нагоре, знак да не се стреля вече по теб.
                          4. Убитият оставя лентата на земята и се изнася от полесръжението.
                          5.Всички които са без ленти се приема, че са "убити" и не играят.
                          6."Убитите", нямат право да стрелят с маркерите в района на точките, или бойни действия,по дървета, камъни и т.н., както и да се обаждат и дават сведения на отбора си.
                          Това последното се случи при нас на втора точка на ОТБОР1. Вушеви и македонците, след като бяха елиминирани започнаха да стрелят по дървета и камъни, за да си оползотворят топчетата на което ние не обърнахме внимание... До като не се появиха още двама от техните, които преди това са били тръгнали в обход, но ние се бяхме преместили. А тракането на маркерите, освен това им помагаше, да не ги чуваме като се предвижваха в гората.
                          _________________

                          Коментар


                          • #14
                            Имаме нов колега ловец, Влади333, поиграхме пейнтбол днес заедно и се представи чудесно.
                            Добре дошъл Влади и честито на бандата, за новия "вълшебен стрелец" в нашите редове!!!

                            Коментар


                            • #15
                              Добре дошъл, Влади, разгледах ти страницата ще мина някой път през сервиза да се запознаем!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X