Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война 2/2006 дискусия в отбора на Ловците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    И 100 да са ще тичам

    Коментар


    • #32
      Много държа, да все извиня на сина ми, пред вас, защото и той се представи отлично и спечели една победа за нас САМ, а аз не го споменах!!!
      Може да разчитате на litlleGAD в отбора на "ловците",...оправя се чудесно в стрелбата, и взима доста зрели тактически решения, нищо, че е на 15 г...!
      Добре дошъл и НАСЛУКА!!!

      Коментар


      • #33
        GAD



        Регистриран на: 31 Яну 2006
        Мнения: 69

        Пуснато на: Пон Май 22, 2006 10:59 pm Заглавие:

        --------------------------------------------------------------------------------

        ПЕДЛОЖЕНИЕ:
        Да се съберем всички ловци и да си направим тренировка с маркери,а и с пушки по панички.
        Който иска да яде пържоли , да си ги отстреля..!Аз ,ще ги хвърлям лично.Пържола без съчма ,няма да се яде от ловец.Хвърлям доста добре , справка Е100 , така че ,.... да няма гладни?!
        _________________

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от GAD
          GAD



          Регистриран на: 31 Яну 2006
          Мнения: 69

          Пуснато на: Пон Май 22, 2006 10:59 pm Заглавие:

          --------------------------------------------------------------------------------

          ПЕДЛОЖЕНИЕ:
          Да се съберем всички ловци и да си направим тренировка с маркери,а и с пушки по панички.
          Който иска да яде пържоли , да си ги отстреля..!Аз ,ще ги хвърлям лично.Пържола без съчма ,няма да се яде от ловец.Хвърлям доста добре , справка Е100 , така че ,.... да няма гладни?!
          _________________
          Прехвърлих от "ПЕЙНТБОЛ", защото Дидката взе много да се меси...!

          Коментар


          • #35
            Приятелю Гад,не се бъзикай с Дидката защото тя е като лепкав
            трън по гащите в гората
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от derhunter
              Приятелю Гад,не се бъзикай с Дидката защото тя е като лепкав
              трън по гащите в гората
              Ша ходя без гащи тогава...!!!

              Коментар


              • #37
                LittleGAD да се пази от батко си, че вече съм му вдигнал мерника, щото е яко вреден из храсталаците

                А това, че послъгва и след играта чистосърдечно си признава без никой да го е питал му го прощаваме, щото още няма опит.

                Коментар


                • #38
                  Е ние по-големите трябва да прощаваме
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    LittleGAD да се пази от батко си, че вече съм му вдигнал мерника, щото е яко вреден из храсталаците

                    А това, че послъгва и след играта чистосърдечно си признава без никой да го е питал му го прощаваме, щото още няма опит.
                    К'во да праиш..., бащичко!

                    Коментар


                    • #40
                      Момчета, понеже съм пълен с идеи, като тиква със семки,.....
                      Не може ли, тези ленти, или тиксо, или парче плат, да залепим ,или омотаем около холдера за топчетата.
                      Нещо такова направихме в неделя на пейинтбола с едни ивици от парцал само, че те бяха широки 1.5см. и не се виждаха добре.
                      Предимството е, че до като се криеш или дебнеш не показваш маркера и не се демаскираш. А ако някой стреля по теб няма начин да не видиш пушката му и знака.
                      Това решава проблема и най-лесно и евтино...Само,че холдера трябва да се обезмасли,ако се използва тиксо,защото е мазен от глицерина.

                      Коментар


                      • #41
                        Ако ще ходиш без гащи ГАД ,няма нужда да слагаш лента.Ще знаем че белия гъз в гората е от наще.
                        Густо майна , пътят свърши !!!

                        Коментар


                        • #42
                          Първоначално публикуван от e100
                          Ако ще ходиш без гащи ГАД ,няма нужда да слагаш лента.Ще знаем че белия гъз в гората е от наще.
                          Белият г... е твоя, моя е на морави петна!
                          Но, ако ти харесва идеята много....виж как индиански звучи само, като "белият зъб", може да ти казваме така, за конспирация и това да ти е позивната по рацията...!
                          Я прочети предния ми пост сериозно!

                          Коментар


                          • #43
                            Аз не съм предложил да ходя без гащи за да не му се лепи Дидка.
                            Густо майна , пътят свърши !!!

                            Коментар


                            • #44
                              Първоначално публикуван от e100
                              Ако ще ходиш без гащи ГАД ,няма нужда да слагаш лента.Ще знаем че белия гъз в гората е от наще.
                              Това ще си е трофей който трябва да се обстреля

                              Коментар


                              • #45
                                Първоначално публикуван от GAD
                                Момчета, понеже съм пълен с идеи, като тиква със семки,.....
                                Не може ли, тези ленти, или тиксо, или парче плат, да залепим ,или омотаем около холдера за топчетата.
                                Нещо такова направихме в неделя на пейинтбола с едни ивици от парцал само, че те бяха широки 1.5см. и не се виждаха добре.
                                Предимството е, че до като се криеш или дебнеш не показваш маркера и не се демаскираш. А ако някой стреля по теб няма начин да не видиш пушката му и знака.
                                Това решава проблема и най-лесно и евтино...Само,че холдера трябва да се обезмасли,ако се използва тиксо,защото е мазен от глицерина.
                                Анто за тази цел може да се използват хавлиените накитници за триене на пот при тенесистите.Те са ластични и ще държат.
                                Густо майна , пътят свърши !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X