Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia RXV 450 и 550

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Aprilia RXV 450 и 550

    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
    .... Иначе колкото и да я харесвам "Aprilia"-та няма да я купя, най-малкото защото е прекалено добра за мен... някой по-добър ще я купи, кара и поддържа както подобен мотор заслужава!
    Ееее ти направо ме разби
    Че твоя ТМ300 да не мислиш че е по-долен клас като ниво за каране от априлията, данеби да иска по-малко умения. Дори тази априлия ще се кара много по-лесно и с по-малко умения от твоя ТМ.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #47
      До: Aprilia RXV 450 и 550

      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
      Ееее ти направо ме разби
      Че твоя ТМ300 да не мислиш че е по-долен клас като ниво за каране от априлията, данеби да иска по-малко умения. Дори тази априлия ще се кара много по-лесно и с по-малко умения от твоя ТМ.
      - - = = OFF TOPIC = = - -

      Да имаш мотор не е само да караш мотор... "Aprilia"-та си е чудесна, просто е четиритактова и си иска доста познания за да я поддържаш! Аз лично си харесвам двутактовите. Иначе за "TM"-а - едвам се навих на тоя мотор... просто е много-много повече от това, с което смятах да продължа. Живот и здраве - може и "Aprilia" да си купя - ще поживеем, ще видим...
      Последно редактирано от господин никой; 21-11-08, 09:39. Причина: typo...

      Коментар


      • #48
        До: Aprilia RXV 450 и 550

        Тази хубава моторетка потъва в невидение и никой нищо не казва за нея...

        Популярният ендуро модел на италианската компания Aprilia - RXV ще претърпи известни промени през 2009г., благодарение на които теглото на мотоциклета е снижено с 2 килограма.





        Рамата на RXV е с по-опростена конструкция в задната си част, като по този начин е намалена с 5см. височината на седалката, която е и с леко променена форма. Задните спирачки са станали по-компактни и леки.



        Мотоциклетът е получил нова изпускателна система, отговаряща на новите изисквания на Международната федерация по мотоциклетизъм (FIM). Промени са направени и по електронната система за запалване, с цел безпроблемна работа при всякакви метеорологични условия.






        [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=433"]Денем почивай, за да може нощем да се наспиш.[SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

        Коментар


        • #49
          До: Aprilia RXV 450 и 550

          Първоначално публикуван от Patrician Преглед на мнение
          Тази хубава моторетка потъва в невидение и никой нищо не казва за нея...

          Популярният ендуро модел на италианската компания Aprilia - RXV ще претърпи известни промени през 2009г.
          Patrician, ние отдавна ги коментирахме тези промени за 2009та(то вече си е стар модел ):
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...4&postcount=24

          Сега вече е интересно какво(дали?) ново ще измислят за 2010 модела.
          Още няколко месеца и трябва да лъсне на бял свят.

          Коментар


          • #50
            До: Aprilia RXV 450 и 550

            Олеле колко съм зле !!!! Аз тая тема я следих с интерес... Преди да Препиша онази статия Прегледах да не би някой да е написал вече, и нямаше или съм Пропуснал... Отказвам се да пиша квото и да било, че само Бъркам

            Както и да е Адски се Извинямва за ПОВТОРЕНИЕТО....
            [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=433"]Денем почивай, за да може нощем да се наспиш.[SIGPIC][/SIGPIC][/URL]

            Коментар


            • #51
              До: Aprilia RXV 450 и 550

              Спокойно приятел!
              Нищо толкова не е станало.
              Важното е, че се стремиш да направиш нещо градивно.
              Това не мисля, че е спам макар че се повтаря.

              Всичко това да не те обезкуражава и продължавай в същия дух!
              Форумът има нужда от такива като теб, които да се интересуват и да четат международни сайтове, и да споделят тук нови и интересни неща.

              Коментар


              • #52
                До: Aprilia RXV 450 и 550

                Аз имам познат който си купи Aprilia RXV550SM трябва да ви кажа че не е излязла от бокса в унгария стартери,вериги анг. ,двигател
                и в завода в Унгария се оправдават че мотора бил дефектен

                спор няма че машината е красива, за варвенвто нямам коментар самолет има страхотни спирачки

                НО НА МОЯ МОТОР ТРЯБВА ДА ПИШЕ: MADE in JAPAN

                Коментар


                • #53
                  До: Aprilia RXV 450 и 550

                  Има наистина такъв синдром по европейските машини. Добре конструирани но лошо произведени
                  И въпреки че карам КТМ все си мисля за някой японец
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #54
                    До: Aprilia RXV 450 и 550

                    Aprilia RXV 4.5, с Франческо Лопез, спечелиха рали Дакар в клас 450сс!
                    А в общото класиране остана на ІІІ-то място и взе бронз от най-тежкото рали в света.
                    Златото и среброто в оверала останаха за 690 кубиковия КТМ.





                    Чалеко Лопез...





                    Това е невероятен резултат за Априлия и голяма изненада като цяло.
                    За мен лично това беше тазгодишната изненада на рали Дакар.
                    От догодина всички мотоциклети ще бъдат с максимален работен обем от 450сс. Конкуренцията ще бъде изравнена.
                    И възможността Априлия да атакува златото ще бъде напълно реалистична.



















                    Последно редактирано от Жоро Донечки; 20-01-10, 22:36.

                    Коментар


                    • #55
                      От: До: Aprilia RXV 450 и 550

                      аз им стисках палци на тазгодишния Дакар - и мотора ме кефи, и Чалеко Лопез изглежда печен, но стигнаха само до 4тото място (не че е малко само по себе си).
                      Дано от самата Априлия обърнат малко повече внимание на ралитата и оффроуда за напред, че ми се струва повече усилия хвърлят към супербайк...
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • #56
                        От: Aprilia RXV 450 и 550

                        Те през цялото рали се движеха трети.
                        Преди последния етап имаха перфектна преднина пред Ямаха.
                        Но само няколко километра преди финала, Чалеко с огромен карък счупи задния амортисьор и загуби повече от час, а така загуби и третото място.

                        П.П. Явно КТМ и при 450 ще продължат да мачкат. Поне и тази година се запази такава тенденция.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Aprilia RXV 450 и 550

                          Ми на Чалеко Лопез и друг мотор да му дадеш пак ша е в първите ,човека има сумати Дакари и са карачи от сумати време.От Андалусия са и са доста известни тук в Испания.Дакар се печели от марките с пари не от друго според мен.КТМ плащат най много имат най много мотори какво да ви кажа всичко е пара там.

                          А за Априлиите тук не щат и да ги чуят много ама много проблеми и труден мотор за ендуро.Имах познат той имаше 2 такива уж да карат с тях продадоха ги по бързо от колкото ги купиха .Проблем номер едно ,много бързо заграват и много топлина в тези мотори.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Aprilia RXV 450 и 550

                            Колега дай малко повече отзиви за тия April-и, които си виждал - как ги карат, къде и т.н. Стана ми интересно, защото имам едни познати в UK, които не могат да го уморят тоя мотор... При тях няма реално сериозни екстреми, но все пак се опитват сериозно

                            EDIT: Става дума за мисля 2008-ма модела. Има си бутонче за hard/soft maping.
                            Последно редактирано от господин никой; 15-02-11, 08:27. Причина: EDIT...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Aprilia RXV 450 и 550

                              Някой срещал ли е китове за придаване на малко по-пътешественически облик на това ендуро (слюда, резервоар)?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • #60
                                От: Aprilia RXV 450 и 550

                                Преден резервоар 20литра , задния мисля , че беше 22 литра.







                                http://www.behego.com/?attachment_id=76

                                Но трябва нов ауспух , бензинови помпи , седалка....... , грубо около 4500-5000 евро.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X