Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГОЛЯМАТА ВОЙНА 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГОЛЯМАТА ВОЙНА 2

    Колеги,приятели и противници! Поради големия интерес към
    "невъзможното"за провеждане първо в България състезание
    по офроуд и пейнтбол, съм упълномощен от отбора на "Ловците"
    да проведа сондажи на тема:Голяма война-2. По първоначална
    идея тя трябваше да се състои през месец септември.Но нашият
    тим няма търпение да чака до тогава. След консултации,включи-
    телно и със съдия Злати Златев, стигнахме до идеята второто
    издание да бъде последната събота на месец юни. Какво ще
    кажете за идеята? Тази битка ще бъде по нови правила, които ще
    бъдат оповестени от г-н Златев в най-скоро време. Очаквам
    делови и конструктивни предложения от двата отбора.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

  • #2
    Е това вече е приказка.Няма какво да обсъждаме миналото.Да се поучим от него, и да действаме за бъдещето.Твърдо ЗА!
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • #3
      За с двете ръце. Тъкмо да ошлайфаме дребните недуразумения от първия път.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        и утре да я направим съм вътре аз и моите хора

        Коментар


        • #5
          ОК!
          Дотогава моята "техничарка" ще стреля в автоматичен режим!

          Хънтър на твое разположение съм за тренировки, ще уведомя Алекс - от пейнтбоула, че вече ти си капитана на "Ловците"..

          Коментар


          • #6
            Имах проблем с вризането във форума О.К. Пуни ми тел.на Л.С.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #7
              ПРЕДЛАГАМ РАЙОН ! Между Копривщица и Срелча, х. Бунтовна,
              х. Барикадите и наоколо. Мястото е много подходящо, места за спане и други забавления бол - риба, плаж, гъбарство, гъзарство, колела, лодки и т.н.!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от GAD
                ПРЕДЛАГАМ РАЙОН ! Между Копривщица и Срелча, х. Бунтовна,
                х. Барикадите и наоколо. Мястото е много подходящо, места за спане и други забавления бол - риба, плаж, гъбарство, гъзарство, колела, лодки и т.н.!


                що не измислиш някъде по-наблизо примерно нос калиакра?
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  Ниамам търпение , аз съм ЗА.
                  PAJERO НЕстава за OFF-ROAD!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от kikiracing
                    Ниамам търпение , аз съм ЗА.
                    Някой май вече си има ГПС и иска да изненада противника откъм шубрака!

                    Коментар


                    • #11
                      Нямам търпение , аз съм ЗА.
                      PAJERO НЕстава за OFF-ROAD!!!

                      Коментар


                      • #12
                        Да разбира се а и реванша е много важен.
                        PAJERO НЕстава за OFF-ROAD!!!

                        Коментар


                        • #13
                          що не измислиш някъде по-наблизо примерно нос калиакра?[/quote]
                          Аз го бях измислил на "Широка поляна", ти да си благодарен
                          Освен туй, това е ПРЕДЛОЖЕНИЕ, не лична обида
                          Мога да осигуря спане на 15-20 човека в Копривщица, а Е100 мисля че може да прибере поне 5-6 в Стрелча(БЕЗПЛАТНО),така че що се . Ако отидем от петък, а състезанието е в събота, в петък и събота вечерта, ще направим купон, в неделя който иска ще кара лодки, лови риба, ходи на плаж. Който е със семейството няма да се притеснява, че го е изоставил, до като се пуцаме. Старосел е на близо, Хисар .В Срелча, Красново и Хисар има плажове с минерална вода, а и Копривщица си е хубаво място.
                          Ако искате, можем да го направим и като тренировка на отбора, за сплотяване! НЯМА НИЩО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТУК!
                          А ако искате, понеже така или иначе, в момента правим рафтинг на Струма, може да направим нещо и около Кресненското ханче.Хем рафтинг, хем пуцане, офроуд и минерални бани.....

                          Коментар


                          • #14
                            Много съжалявам, че пропуснах първото издание на войната и мисля да не повтарям грешката си! Но ако наистина войната бъде края на юни, няма да успея - кандидат студент съм
                            RB Patrol Team

                            Коментар


                            • #15
                              Колеги, Голямата война 2 ще е отново в същия район. По удачно е да поиграем на същото място още 2-3 пъти, докато му се изчерпи потенциала. А и организация далече от София ще е голям проблем. Но вижте мнението ми за новите правила. Допълнителна информация - в средата на юли в района Копринщица-Бунтовна -Стрелча е едно от големине мероприятия на нашия Ленд Ровър клуб и не считам за удачно да дублираме терена с друго мероприятие.
                              Осигуряване на екип от 6 съдии с радиостанции и поне 2 джипа и 2 ГПС-а( аз нямам нито едно от трите все още). Петъка преди битката съдиите избират 4 точки на места, недостъпни за автомобили, свалят координатите им, маркират ги надлежно с ярка боя и очертават кръг с радиус от 10 метра около точката. За победител в конкретния бой ще се счита този отбор, който в крайния час има повече живи хора вътре в кръга до точката. Отделно, достатъчно встрани от мястото на боя, ще има очертан друг, по -голям кръг, който ще е мястото, където ще седят всички убити, които искат да наблюдават. Това се прави с цел да не се повтори ситуацията от 13, когато банда трупове едва ли не нахлу в битката, за да вижда по-добре. Петък вечерта се тегли жребий кой отбор от къде ще стартира. Със всеки отбор на стартовото място сутринта в събота има съдия, чиито чесовник е сверен с този на останалите съдии. Той дава старта на дадения отбор в точно определен час(10 часа), независимо каква е готовността на състезателите да стартират и потегля с някой от джиповете на отбора. Ситуацията е абсолютно аналогична при другия отбор. Естествено, преди да стартират, капитаните на отборите полуават координатите на точките( поне половин час преди старта). Съдията, който е с отбора маркира надлежно джиповете, маркировка на играчите няма да има. Нека всеки си познава своите. Капитаните осигуряват и раздават оръжите когато решат(може и от петък), Войнат почва в 10часа в събота.
                              Останалите четири съдии още преди старта, поне 30 минути по-рано, са заели позици на точките( по човек с радиостанция и жълта жилетка на точка). Те ще са скрити, за да не издават отдалече местоположението на точката, но в момента на пристигането на първите бойци ще разкрият присъствието си и ще контролират боя отстрани. Войнат ще свърши точно в 15 часа по часовниците на съдиите и на всяка точка на място ще се направи протокол кой държи точката, колко убити и уцелени коли има във всеки от отборите и ще се завери от съдията и от по един участник от двата отбора. На базата на тези протоколи ще се обяви победителя и наградата ще се изяде и изпие на пикник в неделя( ако сте съгласни). Това ще са правилата, приемам само разумни и конструктивни забележки
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X