Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГОЛЯМАТА ВОЙНА 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мероприятието ще бъде проведено през месец юли. Причината е че нашия отбор няма да е готов с оръжието навреме за края на юни. Има вече и уточнения по правилата на войната и тяхната промяна които ще бъдат публикувани малко по-късно тук!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • разглеждам си аз снимките от войната и....... какво ми изникна в главата

      за маркировката на джиповете - пак да е с тиксо, но единият отбор да е с един голям Х (хикс) на джипа, а другия отбор с голяно "=" ........от далече ще се различават въпреки, че нява да се вижда цвета.......


      или сте спигнали до друго решене?????

      Коментар


      • Ми, те правилата, ги уточнихме още на 13-ти Юни
        и има решение по въпроса.
        Твойта идея е много добра,
        но дай да видим първо официалните правила,
        които ще публикува тук Г-н Петров.

        Гледам, че вече преваля средатата на Юли
        и си мисля, че войната2 май ще се сбъдне
        чак на есен, защото:
        - сега хората отиват на море
        - от среда на Август "ловците" тръгват на лов

        Но..., топката е в Г-н Петров,
        в него е и свирката
        и с нетърпение очакваме сигнала
        за решителния бой!
        Все пак 2 на 0 е доста по-убедителен резултат....

        Коментар


        • Честотата на "войните" ще се увеличи, така както сме го замислили, но подробности ще има през следващите дни.

          От единия отбор вече 10 човека се оборудваха със сериозни пушкала, та пускам и тук този линк:
          http://forum1.offroad-bulgaria.com/v...?p=79364#79364

          Коментар


          • Както всички знаете след печалния ни опит от снабдяването с оръжия за миналата война решихме никога вече така. Това беше и една от причините за забавянето на второто мероприятие. Сега оръжията са налице Obersturmbahnfuehrer-а е вече оторизиран дистрибутор на TIPPMANN за България, ще има всичко за всички и най-вече няма да зависим от други хора за нашите си войни!

            И така мероприятието вече може да се проведе, но сега за съжаление навлязохме в сезона на отпуските и на много хора няма да е удобно предполагам. Отделно на 12 август потегляме на голямото годишно пътешествие. Аз предлагам (разбира се ще го съгласувам със Derhunter-a) войната две да се проведе през септември.
            VPetrov.photography

            Коментар


            • Да,през септември може би ще е най-добре.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • Първоначално публикуван от derhunter
                Да,през септември може би ще е най-добре.
                Щом и derhunter-а си каза тежката дума значи вече е уточнено - СЕПТЕМВРИ!
                VPetrov.photography

                Коментар


                • Втората половина на Септември, а може би последната събота на Септември...???

                  Коментар


                  • ще има всичко за всички
                    аз невиждам как ще можга да си взема комплект....... това значи ли, че немога да участвам?

                    Коментар


                    • Дидке, не е нужно да имаш собствено оборудване ...
                      ще има и такова под наем
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • 24.09.06 - Голямата война ІІ

                        Обявяваме 24.09.06 за подходяща дата за "войната". Петъкът е почивен ден и има време участниците да се "насторят психически".

                        Моля, капитаните на двата отбора да вземат становище по датата. В случай, че е приемлива, ще пристъпим към записването на учатниците - този път по списък.

                        Коментар


                        • От страна на нашия отбор проблем няма и сме ОК, но моля derhunter-a да си каже мнението. Ако датата не е добра за тях нека да предложат друга...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • Датата 24.09 никак не е подходяща за нашият отбор.Основни
                            играчи на отбора вкл.и аз сме планирали много отдавна трите
                            почивни дни за други мероприятия.Следващата седмица ще
                            посочим евентуална дата удобна за нас.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • Здравейте и добре заварил на вашия форум
                              С две думи представяне, запален съм по сценарио пейнтбола и страшно се радвам, че и в България започват да се огранизират такива мероприятия. За жалост не мога да участвам, поради обективни причини (неприсъствие в страната ), но за следващата "Война" със сигурност ще съм с вас.
                              Бих искал да помогна доколкото мога с организацията (на живо бих помогнал и повече, ама... Следващия път ). Видях, че доста голямо чудене е паднало относно правилата, затова ето един линк на разработени вече такива http://www.scenariopaintball.com/. Нищо чудно някой от вас да ги знае де В нета има всъщност и доста други разработки. По тях играем тук, доста модифицирани обаче (някои неща са просто леко безумни, като това с хеликоптерите например). Може би могат да се вземат някои идеи от там. Но правилата могат да се използват само след лиценз (който хич не е трудно да се получи).

                              Коментар


                              • Аз и хората ми участвахме в първата война в отбора на ловците и искам да попитам ,тъй като не разбрах от форума провела ли се е 2 игра и ако да ще има ли трета?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X