Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Новото Нюви765Т

    За да не отварям нова тема във връзка с релефа в 3D го виждам до зум 8км (което вече сие 2D). При 5км релефът вече го няма. Уредът е Nuvi205. Това нормално ли е и как е при вас?

    Коментар


    • #32
      До: Новото Нюви765Т

      Пробвах на Nuvi205 - има си релеф на всички нива на зуум.
      От определено отдалечаване нататък уреда почва да ползва базовата карта за показване на релефа, но не знам точно при колко.
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • #33
        До: Новото Нюви765Т

        Има , но не и в режим на навигация. Само в "Преглед карта".

        Коментар


        • #34
          До: Новото Нюви765Т

          И при мен при рутиране не се вижда релефа на Nuvi 765 T.Прави ми впечатление също че, когато ползвам Топо картата движението не е гладко, а леко насечено.
          Garmin Nuvi 860 T

          Коментар


          • #35
            До: Новото Нюви765Т

            Най-интересното е обаче, че като изтрих спид камерите и престана да се рестартира.Преди го правеше от време на време, а сега от два дни е ОК.
            Garmin Nuvi 860 T

            Коментар


            • #36
              До: Новото Нюви765Т

              Може ли да се изключи анимацията на менюто в Nuvi765 ? Много ме дразни , а в менюто не можах да намеря такава опция.

              Коментар


              • #37
                До: Новото Нюви765Т

                Може ли да се изключи анимацията на менюто в Nuvi765 ? Много ме дразни , а в менюто не можах да намеря такава опция.
                milstan, какво имаш предвид под "да се изключи анимацията" ? Ако искаш да изключиш показването на 3D сградите отмаркираш чавката CN Europe 2009 3D Buildings в Настройки > Карта > Карта Инфо. Ако не искаш да ти се върти екрана не натискаш копчето със стрелкичката горе в ляво на екрана...
                Последно редактирано от asterix85; 13-01-09, 14:32.

                Коментар


                • #38
                  До: Новото Нюви765Т

                  Когато влизаш в различните менюта , новото избутва старото. Като анимирано. Искам новото да се отвори веднага върху старото. Става дума за самия интерфейс на Нувито.
                  Но както и да е , машинката вече не е при мен и въпросът остава "принципен".

                  Коментар


                  • #39
                    До: Новото Нюви765Т

                    Когато влизаш в различните менюта , новото избутва старото. Като анимирано. Искам новото да се отвори веднага върху старото. Става дума за самия интерфейс на Нувито.
                    Но както и да е , машинката вече не е при мен и въпросът остава "принципен".
                    Мен лично много други неща ме дразнят в този модел, че това не го бях забелязал . Но мисля, че няма от къде да се изключи ...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Новото Нюви765Т

                      От вчера има нов ъпдейт на за Nuvi 765T.Има вече и опция за еко-път.
                      Още не съм имал време да го пробвам.
                      Garmin Nuvi 860 T

                      Коментар


                      • #41
                        До: Новото Нюви765Т

                        Качих версия 3 (кръгло число), релефа не се вижда, работи видимо по-бавно, друго до сега не съм видял.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Новото Нюви765Т

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Качих версия 3 (кръгло число), релефа не се вижда, работи видимо по-бавно, друго до сега не съм видял.
                          И при мен е така.
                          Garmin Nuvi 860 T

                          Коментар


                          • #43
                            До: Новото Нюви765Т

                            Здравейте, колеги аз съм нов и не са ми много ясни нещата но искам да попитам има ли но фърмар за нуви 760 и ако има от къде могада го дръпна и как да си го кача в нувито ?


                            БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
                            Последно редактирано от Pacific; 05-02-09, 14:27.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Новото Нюви765Т

                              И аз от 3-4 дена имам такава играчка. Регистрирах на сайта на Гармин и си свали нещо, рестартира се след това. Дърпа си нещо гадината и не пита , както казваше един приятел, връзва се към еврейския сървър и му дава инфо как да ти източат паричките, всичко е част от еврейския заговор... (шегичка). Сега показва версия фирмуер 3,0, OFRM TOPO CYR v.4,70, има някаква опция за пресмятане на разхода на гориво по зададени данни. Разучавам го още. Впрочем, благодарение на помощ от колеги от форума.....в комплекта нямаше даже инструкция на български.
                              Толкова регистрации не бях правил от времето на Win95 .
                              за nnenno : сайта на Гармин, уеб ъпдейтер

                              Коментар


                              • #45
                                До: Новото Нюви765Т

                                Първоначално публикуван от nnenno Преглед на мнение
                                Здравейте, колеги аз съм нов и не са ми много ясни нещата но искам да попитам има ли но фърмар за нуви 760 и ако има от къде могада го дръпна и как да си го кача в нувито ?

                                БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

                                отиваш на http://www8.garmin.com/support/agree.jsp?id=931 и натискаш "I agree to the above terms and want to proceed to the download page."
                                инсталираш си УебЪпдеитъра, закачаш си ГПС-а към компютъра с УСБ кабела от комплекта, пускаш УЕбЪпдеитъра и следваш инструкциите, той ще ти каже има ли нов или не и какво има в него
                                Последно редактирано от Pacific; 03-02-09, 16:27.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X