Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Новото Нюви765Т

    Здравейте! От скоро има nuvi765 и когато си направя маршрути на Мапсорса и си ги изпратя усешно/според Мапсорса/ в устройството, после не мога да ги намеря при маршрутите на nuvi 765. Преди съм позвал Нокоя 5800+Гармин и Мапсорса си изпращаше един current.gpx файл в директория GPX и нямаше проблеми. Сега Мапсорса праща отново един файл temp.gpx, но върте има един които се чете от 765 - current.gpx, но той не се променя.Някой може ли да ми каже къде ми е грешката и какстава качванети на конфигурирани на Мапсорс маршрути в Nuvi765?
    Последно редактирано от Pacific; 19-04-10, 20:50.

    Коментар


    • До: Новото Нюви765Т

      Първоначално публикуван от sms71 Преглед на мнение
      Здравейте! От скоро има nuvi765 и когато си направя маршрути на Мапсорса и си ги изпратя усешно/според Мапсорса/ в устройството, после не мога да ги намеря при маршрутите на nuvi 765.
      Всъщност малко сложно са го направили. В менюто на Custom Routes (по памет - Tools->User Data->Custom Routes) трябва да се даде Import, при което вади списък с изпратените от Мапсорс-а маршрути. Има и някакъв лимит на паметта, налагало ми се е да изтрия някой от вече import-натите за да мога да добавя нов.

      Коментар


      • До: Новото Нюви765Т

        Първоначално публикуван от vasilevn Преглед на мнение
        Всъщност малко сложно са го направили. В менюто на Custom Routes (по памет - Tools->User Data->Custom Routes) трябва да се даде Import, при което вади списък с изпратените от Мапсорс-а маршрути. Има и някакъв лимит на паметта, налагало ми се е да изтрия някой от вече import-натите за да мога да добавя нов.


        Благодаря много за помощта. Всичко се получи както трябва.

        Коментар


        • До: Новото Нюви765Т

          Първоначално публикуван от vasilevn Преглед на мнение
          Всъщност малко сложно са го направили. В менюто на Custom Routes (по памет - Tools->User Data->Custom Routes) трябва да се даде Import, при което вади списък с изпратените от Мапсорс-а маршрути. Има и някакъв лимит на паметта, налагало ми се е да изтрия някой от вече import-натите за да мога да добавя нов.
          Здравейте,и аз от скоро имам нуви 765.Опитвам се да се справя със същия проблем,но неуспешно.Влизам в "инструменти"-"потребителски маршрути"и там освен да задам маршрут не ми дава в менюто бутон "импорт".Някой може ли да ми обясни по-подробно как става това?

          Коментар


          • До: Новото Нюви765Т

            Първоначално публикуван от ivni25 Преглед на мнение
            Здравейте,и аз от скоро имам нуви 765.Опитвам се да се справя със същия проблем,но неуспешно.Влизам в "инструменти"-"потребителски маршрути"и там освен да задам маршрут не ми дава в менюто бутон "импорт".Някой може ли да ми обясни по-подробно как става това?
            Както бях писал по-горе, указанията дадени от мен са по памет, "малко" са неточни, но това не е попречило на предишния колега да открие точното меню.

            След проверка ето точно стъпките - Tools->My Data->Import Routes

            Между другото, чичко Google дава доста добри отговори на въпроса "how to import custom routes in nuvi 765"

            Коментар


            • До: Новото Нюви765Т

              Здравейте колеги ,
              От месец притежавам Нюви 765Т. За сега работи перфектно. Пътувал съм с него из България , Турция - Одрин , Лозенград и Истанбул и Румъния - Констанца.Въпроса ми е относно асистента за лентите.Симулирам рутиране в София и Виена с цел визуализация на тази функция.В горния ляв ъгъл на устройството се появяват стрелките с посоките , правилните в бяло , а останалите в сиво. Когато кликна върху стрелките се появява нов екран/половината с картата и рутирането , а останалата половина с данни за разстояния , имена на улици и т.н./. В долната част на дисплея има надпис "помощник за лента" , но същия не е активен и оцветен в сиво. Въпроса ми е защо е така и не трябва ли при това положение да се получи изображение с лентите и стрелка сочеща правилната лента респективно посоката на движение , така както е в рекламните брошури на устройството , а в горната част на екрана да се появят табели.Тази фукция действителна ли е или е някакъв рекламен трик. Ако я има как се ползва и кога се визуализира на устройството и необходимо ли е да се добавят някакви нови файлови , за да функционира правилно.Прикачил съм файл , от който се вижда за коя функция става въпрос. Предварително благодаря , желая на всички спорна седмица.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от krdim Преглед на мнение
                В долната част на дисплея има надпис "помощник за лента" , но същия не е активен и оцветен в сиво. Въпроса ми е защо е така и не трябва ли при това положение да се получи изображение с лентите и стрелка сочеща правилната лента респективно посоката на движение , така както е в рекламните брошури на устройството , а в горната част на екрана да се появят табели.Тази фукция действителна ли е или е някакъв рекламен трик.
                По принцип в Гармин Сити (САЩ и Европа) с Нуви 765 тази функция си работи. Но не всички отбивки на пътища и магистрали са въведени за ползването й. Където такова отклонение е въведено в асистеента - тогава функцията "помощник за лента" е активна и можеш да влезеш. Където все още отбивки, отклонения и детелини не са вкарани в асистента - тогава "помощника за лента" е сив и не може да се включи. За България мисля, че за момента няма такава опция за включване. На българската ката на Събин (от версия 5.11) има визуализиране само на лентите горе вляво, но дотам... Няма все още на нито една карта за България варианта, който е демонстриран на представения от теб на картинката пример за асистиране на магистрала...
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • До: Новото Нюви765Т

                  Колеги от 5 дни съм собственик на 765т, но немога да се справя с fm трансмитера. Синхронизирам го с радиото, но сигнала не е чист има постоянен шум.
                  Пробвах на различни честоти но уви.
                  Слаб предавател или?
                  Последно редактирано от Pacific; 18-05-10, 15:02. Причина: Големите букви, по правило са само за започване на изречението !!!

                  Коментар


                  • До: Новото Нюви765Т

                    Първоначално публикуван от mirage73 Преглед на мнение
                    Колеги от 5 дни съм собственик на 765т, но немога да се справя с fm трансмитера. Синхронизирам го с радиото, но сигнала не е чист има постоянен шум.
                    Пробвах на различни честоти но уви.
                    Слаб предавател или?
                    Шум - особено в голям град винаги ще има. На същият принцип има едни трансмитери, които работят с SD-карта - и при тях има смущения. Това може да работи относително добре извън населени места.
                    http://www.nakladkibg.com
                    накладки, спирачни дискове, съединители

                    088 8613380

                    Коментар


                    • До: Новото Нюви765Т

                      И захранването трябва да е включено , защото кабела му е антена.

                      Коментар


                      • До: Новото Нюви765Т

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        И захранването трябва да е включено , защото кабела му е антена.
                        БЛАГОДАРЯ МНОГО ЩЕ ПРОБВАМ

                        Коментар


                        • От: До: Новото Нюви765Т

                          Първоначално публикуван от mirage73 Преглед на мнение
                          БЛАГОДАРЯ МНОГО ЩЕ ПРОБВАМ
                          А замислял ли си се на каква честота се връзваш с радиото. Свободните не са много и са регионално зависими.
                          Garmin nuvi 765

                          Коментар


                          • От: Новото Нюви765Т

                            Има вариант, при който първо пускаш GPS сам да провери кои честоти не са заети и чак тогава ти предлага честота на която да излъчва.
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • От: Новото Нюви765Т

                              Здравейте
                              Моят 765Т е купен от САЩ но си работи без проблем и тук. FM предавателя е малко слаб според мен но работи добре (особено изван града както спомена колегата) стига да съм избрал честота на която няма други предавания което понякога е трудно Но когато работи нямам никакви смущения освен ако не се намеси някой радио сигнал

                              Коментар


                              • От: Новото Нюви765Т

                                Устройството си има Рц жак за връзка с кабел........ако фм ви шуми.....
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X