Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! - отговор на DIDKATA

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голямата война! - отговор на DIDKATA

    Възползвам се от правото си на отговор, като предварително моля модератора, да заключи темата,защото наистина е глупаво да продължаваме да се дърляме.
    Ето и моята версия:
    Отиваме към първа точка на противника за финална битка, пред нас кара Илиян при който има и съдия. Попадаме в засада, зад препречения джип някой стреля, стрелят и от дясно. Шофьора ми дава малко напред и застава от ляво на Илиян, за да може да се заслоним. Аз съм на предна дясна седалка и в огледалото виждам как някой прибягва и ни заобикаля от ляво, стрелеца отпред тръгва срещу нас. Отварям малко вратата, промушвам пушката и почвам да стрелям напред по идващия противник.Някой започва да стреля по задната мишена, аз решавам да изляза, протягам десния крак навън и понечвам да вдигна пушката на горе, над вратата, при което си забърсвам маската,тя се вдига и подбрадника ми застава на челото. ДЪЖД ОТ ТОПЧЕТА, НЕ ВИЖДАМ КОЙ СТРЕЛЯ ! Инстиктивно си дигам ръката, за да се защитя от ударите, пушката се заклещва в процепа между вратата и колата, изастрелите не спират въпреки че съм ударен на няколко места. Някакси издърпвам пушката надолу, насочвам я към стрелеца, на който виждам само краката, и със стрелба го принуждавам да спре. Вдигам пушката нагоре и излизам от колата. С най- голяма изненада виждам ,че ожесточения стрелец, който стои на два метра от мен, всъщност е жена, питам защо не спира да стреля, като вижда че съм ударен, а тя отговаря- “а ти защо не вдигаш пушката”?!...
    Попадения на “вълшебната стрелкиня”:
    -вътре в колата- 7бр.
    -десен крак- 2бр,
    -дясно рамо- 2бр.
    -дясна ръка-6бр.
    -над дясно око 1бр.
    НЕ КОМЕНТИРАМ!
    ДИДКЕ, ако тогава, не беше се имъкнала толкова бързо и ако в Бухово беше казала поне едно “извинявай” щях сам да отида при съдиите и да им кажа, че ти не си “убита”.
    Искам само, да обесня още нещо. На втората точка на ОТБОР1, която превзехме четири (по скоро трима) човека, срещу шест, питах лично всеки “застрелян” дали е добре и не е ли лошо ударен, след което се извинявах (свидетели има доста), въпреки ,че момчетата се признаваха за “убити” чак след 5-6 попадения от кръстосан огън. А на човека с попадение в челото му оказахме веднага първа помощ, без значение, че в това време можеше да ни опукат от някъде и въпреки, че той си беше виновен, понеже при първото ми попадение в главата му, си свали шапката и после колежката го уцели на голо.
    Извинявам се на всички за дългото пояснение!
    ИЗВИНЯВАЙ и ти ДИДКЕ!
    Ще се радвам да се срещнем пак на “бойното поле”, по-мъдри и по-приятелски настроени !
    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ЧУДЕСНОТО ПРЕЖИВЯВАНЕ !!!
    БЛАГОДАРЯ НА МОДЕРАТОРА, ЧЕ МИ ДАДЕ ДУМАТА!!!

  • #2
    Re: Голямата война! - отговор на DIDKATA

    Първоначално публикуван от GAD
    Попадения на “вълшебната стрелкиня”:
    -вътре в колата- 7бр.
    -десен крак- 2бр,
    -дясно рамо- 2бр.
    -дясна ръка-6бр.
    -над дясно око 1бр.
    НЕ КОМЕНТИРАМ!

    Коментар


    • #3
      Re: Голямата война! - отговор на DIDKATA

      Първоначално публикуван от GAD
      Попадения на “вълшебната стрелкиня”:
      -вътре в колата- 7бр.
      -десен крак- 2бр,
      -дясно рамо- 2бр.
      -дясна ръка-6бр.
      -над дясно око 1бр.
      НЕ КОМЕНТИРАМ!
      Дидке, накрая трябваше да го удариш с приклада по челото! Егати, щом не ще да мре доброволно след толкова попадения!

      Коментар


      • #4
        Re: Голямата война! - отговор на DIDKATA

        Първоначално публикуван от GAD
        Попадения на “вълшебната стрелкиня”:
        -вътре в колата- 7бр.
        -десен крак- 2бр,
        -дясно рамо- 2бр.
        -дясна ръка-6бр.
        -над дясно око 1бр.
        НЕ КОМЕНТИРАМ!
        Разстрел
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Според мен е била много уплашена Гледал съм по филмите оплашен човек как натиска многократно спусака на празният вече револвер

          Коментар


          • #6
            Re: Голямата война! - отговор на DIDKATA

            Първоначално публикуван от GAD
            Отварям малко вратата, промушвам пушката и почвам да стрелям напред по идващия противник.Някой започва да стреля по задната мишена, аз решавам да изляза, протягам десния крак навън и понечвам да вдигна пушката на горе, над вратата, при което си забърсвам маската
            защо ще си бършеш маската посред стрелбата??

            Първоначално публикуван от GAD
            и със стрелба го принуждавам да спре.
            ПРИНУЖДАВАШ......... щом ме оцели спрях веднага



            Първоначално публикуван от GAD
            ДИДКЕ, ако тогава, не беше се имъкнала толкова бързо
            ИЗМЪКНАЛА.......
            аз си тръгнах едва ли не с последните хора......



            Първоначално публикуван от GAD
            ИЗВИНЯВАЙ и ти ДИДКЕ!
            няма за какво
            и аз ти дължа извинение
            прекалено лесно се паля


            Първоначално публикуван от GAD
            Ще се радвам да се срещнем пак на “бойното поле”, по-мъдри и по-приятелски настроени !
            следващият път може да сме от един отбор... знае ли се

            Коментар


            • #7
              това потвърждава правилото, че жените са най - добрите убийци, много по - зли са от мъжете и никога не се отказват, бой докато мърда

              а толкова попадения ми звучи адски гадно, ме веднъж ме оцелиха с такова по ръката от 4 - 5 м и беше а ти с толкова попадения не е за завиждане
              drive alive

              Коментар


              • #8
                хахахаааа го го го........ да приложа снимка с 4 кръгчета с цветовете на дърага във формата на емблемата на ауди на левия си крак.......

                sabin - не бях уплашена....... просто ни оставаха по-малко от 15 мин до свършване на времето и си викам....... дай да си изхабя мунициите



                Първоначално публикуван от disem
                Първоначално публикуван от GAD
                Попадения на “вълшебната стрелкиня”:
                -вътре в колата- 7бр.
                -десен крак- 2бр,
                -дясно рамо- 2бр.
                -дясна ръка-6бр.
                -над дясно око 1бр.
                НЕ КОМЕНТИРАМ!
                Дидке, накрая трябваше да го удариш с приклада по челото! Егати, щом не ще да мре доброволно след толкова попадения!

                смей се ти смей се....... чу ме каксе ядосах на връщане нали......
                сега като се сетя и мен ме удря на смях.......

                Коментар


                • #9
                  )) Понеже бях там, още не знам какво точно да кажа) Ама верно) Толкова тактически грешки и от двете страни, че ...) В тоя хаос синята страна, която нямаше как да не спечели в започнала успешно засада, благодарение на собствена груба грешка и на объркването на червените просто загуби боя. В крайна сметка загуби всичките си сили и средства и пропусна живи джип и стрелец, които нямаха шансове. Но след закриването на двата джипа на червените един с друг, и след спешаването на всички сини беше неизбежно. Не че червените знаеха какво правят.
                  Нямах право да се намесвам, не го и правих. Нямаше да е честно. Ама тогава се изхилих, с което сигурно съм си навлякъл ъъъ ... още малко не-любов от Илиян. Той беше Диското, което ме возеше.
                  Което прочее трябва да доведе до нова тема. "Съдиите". В такива игри не може да има съдии. А института на посредниците е известен и отработен отдавна. Обаче това е още десет джипа, пет мотоциклета, собствена радиовръзка на три честоти, купчина шарени карти, други подробности. Тогава и всичко е честно и неоспоримо. Има го откакто има щабни игри. Много отдавна значи, почти 200 години.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Голямата война! - отговор на DIDKATA

                    [quote="didkata_s"]
                    Първоначално публикуван от GAD
                    Отварям малко вратата, промушвам пушката и почвам да стрелям напред по идващия противник.Някой започва да стреля по задната мишена, аз решавам да изляза, протягам десния крак навън и понечвам да вдигна пушката на горе, над вратата, при което си забърсвам маската
                    защо ще си бършеш маската посред стрелбата??

                    Може би се изразих неправилно, но не става въпрос за ИЗБЪРСВАНЕ на маската. Закачих я с ръката си, при движението нагоре и тя ми застана над очите.
                    Както и да е! За мен всичко е "пито - платено, бито-простено"!
                    Ако искате можем и да спрем ве4е, още повече ,утре наистина може да сме в един отбор,....а и всъщност сме в един отбор- на хората дето обичат да си трошат колите и главите.

                    Коментар


                    • #11
                      Мисля, че във вече заключените теми бях ясно написал какво мисля по въпроса за по-нататъшните дискусии относно кой кого и как го застрелял.

                      Заключвам тази тема както и предупреждавам, че ще заключа всяка друга с подобно съдържание.

                      Последни думи по въпроса:

                      Моля да погледнете по отвисоко на темата. Всички "капацитети", махленски професори по пейнбол и тем подобни "национални" авторитети заявиха, че никой не може да направи подобна игра в такъв мащаб. Защото до момента пейтбол в България e игран само на малки площи и никога в ситуация близка до реалната. Е основаната ни задача тази събота беше да проверим дали е възможно и как би изглеждала една такава игра. Подготовката на това мероприятие, работата по него, телефонните разговори, хората, съдиите и бензина ако сметнете колко са, ще забележите че мащаба е огромен. И като цяло играта се оказа изключително успешна!
                      Всички бяха доволни, или поне всички, с които аз разговарях, а това е важното.

                      Оттук насетне на основата на отпита от този ден ще планираме промени в правилата, нови условия и т.н., които ще позволят следващия път да бъдем още по-доволни и играта още по-добра. Най-важното е, че такива игри ще има редовно! И затова oще веднъж ви моля да се откъснете от дребните спорове кой кого и как застрелял и да погледнете успеха на играта!
                      VPetrov.photography

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X