Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Ами не знам... Пистолетите са почти идентичи... Аз бих избрал Г34, защото има 5 генерация, която повече ме кефи от четвърта и 9Х19 ми е достатъчен...
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Амммм, освен ако не си станал пианист или цигулар напоследък, к'во ти дреме колко е мек спусъка? Аз лично предпочитам малко по-твърд спусък, щото ми е "лек" пръста, а и характера ми е малко импулсивен. Напоследък съм станал доста мек и любезен, де. Сигурно с одъртяването ми е спаднал тестостерона ....
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Ама на мене колкото и да ми е къс фитила, аз не мога да го нося в гащите си тоя пищов. Пък и с тия размери ... /тук около палмите понякога сме по шорти и на нова година. А за стреляне по кутийки в пустинята, лек спусък е по-добре.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Здравейте Колеги, самопоканих се в клуба с един G 43. Първи впечатления след 100-тина патрона - невероятно оръжие, но все още не мога да свикна с усещането за пластмасова играчка.
          Откатът е доста под очакванията(мисля, че е по-слаб от Макаров). Правих тестова стрелба с три вида пълнители - двата оригинални и третия, с удължение 4+, разлика в попаденията няма.
          Голяма беше дилемата между G 43 и G 48, но при тестовата стрелба с двата, по-добър резултат даде G 43(стрелба на 25 м). Това беше първата ми стрелба с Глок - със синьо са попаденията от 43(10 изтрела), с оранжево от 48(5 изстрела)
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            С този мъник и с тези 25 метра попаденията са ти повече от добри! Поздравления!!!
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Благодаря! Условията за стрелба на стрелбището във ВИПа бяха доста неблагоприятни, прицелването беше само по светещите точки, мушката не я виждах. При следващите стрелби след покупката на оръжието, попаденията правят група около 10-12 см на 6-7 см под център. Предстои тест с патрони S&B 6,5 гр, Vo - 428 м/с

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Съвсем спокойно може да качваш снимки и тук:

                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...E2%E0%EB%E1%E0
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Хайде и аз джендерясах! След като минах на електронни цигари и безкофеиновото кафе, дойде ред и за пластмасово пистолетче...Добре, че все още жените са истински!
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-26aaff6e64bdf01d355a645c9c259689fd4e8d254190a5866b6064dfe6c34162_c9e5a324.jpg
Прегледи:1
Размер:213.3 КБ
ID:5820226

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-0e8bce29e4eaaed50da03236fb03849d34d9add030b9099739266d1cf4072143_fb6fbd2c.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:5820227

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0101[1].jpg
Прегледи:1
Размер:344.1 КБ
ID:5820224

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0103[1].jpg
Прегледи:1
Размер:318.7 КБ
ID:5820225
                  Последно редактирано от emil5koff; 23-08-19, 01:18.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Срама нямаш! Как се държи това нещо в този калибър? Честито и само по хартия да го ползваш

                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Колко тежи? Абе явно си здрав у ръцете.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        ....Как се държи това нещо в този калибър? Честито и само по хартия да го ползваш
                        Конкретно този, не знам! Още не съм му чул гласеца! Иначе с нормални (да се разбира, железни) пистолети, стрелбата е съвсем комфортна! Благодаря за пожеланието!

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Колко тежи? Абе явно си здрав у ръцете.
                        Празен тежи 745 гр, пълен 955 гр. За сравнение, Г19 празен тежи 670 гр, а пълен 855 гр. Здрав, здрав, колко трябва да съм здрав, че при зор да мога да гръмна два пъти!?Ако имам тая възможност, де! Пистолетчето очевидно е за самоотбрана, а не за високо спортно майсторство! Ако се прави някакъв намек за друг калибър, примерно 9х19 , следващото колажче, изразява мнението ми по въпроса...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-04-6c249ff937fe65ecfe568599400d21d654f2fe0be01256cd79e5145b6bdccea1_b34de973.jpg
Прегледи:1
Размер:196.2 КБ
ID:5820240

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Намек не, прдставям си че блъска повече, но щом още не си го пробвал.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Честито!Това си е оръжие за самоотбрана.Можеш да го носиш скрито, а при нужда да спре 150килограмов "носорог".

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Така, след 50 изстреляни патрона, вече имам някакви впечатления! Както очаквах, стрелбата е изключително комфортна! Отката е мек и сякаш "разтеглен", докато на 9х19 е някак по рязък, но като цяло са сравними!Изключително съм изненадан от точността на тоя мъник! Стрелях на стрелбище по гонгове на 20,25 и 30 м, като снимки ще кача по късно в съответната тема! Ще се опитам скоро да го пробвам и по нормални мишени! Въпреки предупрежденията за твърд спусък, на мен ми се стори съвсем приличен! Мерните прибори също. Виж, затворната задръжка е отвратителна и вероятно ще се смени! Ами това е, ако отката е възпирал някой от подобен пистолет в този калибър, уверявам го, че страховете му са напразни!

                              Коментар


                              • От: До: Клуб-Glock

                                Това е моя пакостник

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X