Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    Бях предаден от собствения си баща... Отидох на село да си почина на въздух и оооо ужаст баща ми държеше Глок в ръцете си... и го ползваше по предназначение. Не разпознах модела но ми направи впечатление перфектната му trigger discipline.
    [ATTACH]803914[/ATTACH][ATTACH]803915[/ATTACH][ATTACH]803917[/ATTACH]
    Гроздето кисело

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Какво да му е кисело,да не стува около 1 милион.Някакви си 1000лв и за справка почти всички пистолети от този клас са с такива цени.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Еее, защо ми трябваше да чета и тази тема...
        Таман съм по следите на един Глок 17С, почти нов, за под 600 лв. и ето - пламъкът през отворите заслепявал стрелеца, от там изхвърлял и "гълтал" боклуци, намаляването на отката било трудно осезаемо, имало загуба на енергия, вдигал много гюрултия и пр. нежелателни явления...
        На път съм да се откажа и да се върна към старата идея за Валтер PPQ.
        Последно редактирано от popov308; 18-06-15, 10:51.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
          Еее, защо ми трябваше да чета и тази тема...
          Таман съм по следите на един Глок 17С, почти нов, за под 600 лв. и ето - пламъкът през отворите заслепявал стрелеца, от там изхвърлял и "гълтал" боклуци, намаляването на отката било трудно осезаемо, имало загуба на енергия, вдигал много гюрултия и пр. нежелателни явления...
          На път съм да се откажа и да се върна към старата идея за Валтер PPQ.
          И няма да сгрешиш!
          Да ме прощавам любителите на фирмата.
          Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
          "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
            Еее, защо ми трябваше да чета и тази тема...
            Таман съм по следите на един Глок 17С, почти нов, за под 600 лв. и ето - пламъкът през отворите заслепявал стрелеца, от там изхвърлял и "гълтал" боклуци, намаляването на отката било трудно осезаемо, имало загуба на енергия, вдигал много гюрултия и пр. нежелателни явления...
            На път съм да се откажа и да се върна към старата идея за Валтер PPQ.
            Дрън дрън ярина ...са ти казали за 17С Пламъка ще го видиш ако си някъде на тъмно като в "кучи г@з"...Хубав си е пистолета и цената му е хубава
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Да му имам проблема. Взимаш си 17ка. без "С" и готово, няма драма.
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Ако го ползва Blaser-и, ще го види пламъка и още как...
                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Аз съм със 17 C (както и доста колеги) и няма драма с пламъка и гълтането на боклуци, незаввисимо дали се стреля на светло или тъмно. Това, че пишмян стрелци си търсят оправдание е друга тема. А PPQ е съвсем различен и не е допустимо сравненито с Глок. Втория според мен е за предпочитане.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Прочетох цялата тема за Glock /повярвайте, не беше лесно/.
                    Четейки за този пистолет, неволно се сещам за биноклите Pentax, вероятно защото скоро си взех такъв и съм невероятно доволен. Все още не съм престанал да го мъкна навсякъде с мен.
                    Та от фирмата Пентакс не твърдят, че са произвели най-добрите бинокли на света, но се гордеят с един показател, който сами наричат "Value for Money" (съотношение между цена и качество). Готови са да влязат в съревнование с всеки един конкурент, който извади напр. бинокъл за 400 $ и предложи същите екстри, както техния бинокъл за 400 $ или друг бинкъл за 900$, който да е аналогичен на техния. От Пентакс не спорят, че има бинокли и за 2500$, а само, че в техния ценови клас предлагат максималното за парите на клиента.
                    Може би и при Глог да е така... Има пистолети като Зиг, Инфинити, СТИ и пр., но клиент като мен, не би извадил 5000 - 6000 лева за такива оръжия. А аз попадам в най-масовата група клиенти, демек хем му се иска, хем няма много кинти, но пък работи, има достъп до кредитиране, но има и жена и деца, които му струват по 10 пистолета годишно... или с други думи средно статистически б.х. Та затова се надявам от фирмата Глог, да са помислили за мен, по същия начин, както са го направили от фирмата Пентакс. Утре отивам да капарирам 17-ката. Поздрави!
                    Последно редактирано от popov308; 19-06-15, 15:25.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                      бла бла бла
                      Не е нужно да се оправдаваш и надъхваш
                      Щом си преценил, че садилото е за теб давай смело!
                      Пожелавам стотици левове за патрони за новото..."желязо"
                      42

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Не е нужно да се оправдаваш и надъхваш
                        Щом си преценил, че садилото е за теб давай смело!
                        Пожелавам стотици левове за патрони за новото..."желязо"
                        Стига завижда бееее, не виждаш ли че само ти остана да мъкнеш ръждиви джелеза. Хората и света вървят напред. Дай да направим един фонд и ще съберем и за теб да те кyрдисаме с една Глогина. Та и ти да се видиш у хубаво оръжие като нормален чиляк.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Лично ще те почерпя ако не правиш такъв фонд.
                          Не завиждам ни най-малко. Всеки си шета на акъла. Щом го радва Попов ГлоГа, нека си вземе. Мен ме радват други неща - Алфа Ромео, бонбони Ментина и т.н.
                          Що се отнася до оръжието - предполагам всеки вече е разбрал, че с ГлоГ се шегувам не защото не мога да си го позволя (което си е истина де) а защото разчитам, че колегите ползващи го са достатъчно широко скроени за да ме изтраят. И декларирам за пореден път - правя го съвсем добронамерено и без злоба.
                          Бай дъ факинг уей, нека кокалестия сподели как се усеща сглобката на ръждавелката ми в момента...
                          42

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Лично ще те почерпя ако не правиш такъв фонд.
                            Не завиждам ни най-малко. Всеки си шета на акъла. Щом го радва Попов ГлоГа, нека си вземе. Мен ме радват други неща - Алфа Ромео, бонбони Ментина и т.н.
                            Що се отнася до оръжието - предполагам всеки вече е разбрал, че с ГлоГ се шегувам не защото не мога да си го позволя (което си е истина де) а защото разчитам, че колегите ползващи го са достатъчно широко скроени за да ме изтраят. И декларирам за пореден път - правя го съвсем добронамерено и без злоба.
                            Бай дъ факинг уей, нека кокалестия сподели как се усеща сглобката на ръждавелката ми в момента...
                            Амаче си чуствителен днеска, като еманципирана германка си. Какво мислиш, че аз правя освен да се шегувам???
                            Ама щом харесваш и Алфа, все пак има нещо извратено в тебе...
                            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Нищо извратено няма в мен - избрал съм Алфа и Аркус защото обичам да съм под напрежение - дали ще запалиии, дали ще гръмне без да му се пръсне цевЪтааа... А като запали колата а пищоля гръмне - ти става едно хубаво...оптимистично такова
                              42

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Малии а ако някой с Глок мине на метален вече ще си получил организъм

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X