Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
    Глок 17.Скоро ще почна с въпросите
    тук му е мястото.
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • #17
      До: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Чувал съм че след пластмасовите пушки идвали надуваеми жени.
      Не че нещо, просто внимавай, били от едни фирми.
      Стефане виж с какви жени върви Глока(даже и не е блондинка)пък ти ни стряскаш тука с разни надуваеми дюшеци(огледах я няма винтили)
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от rumaneza77; 27-10-08, 07:23.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • #18
        До: Клуб-Glock

        Малко и оръжезнание
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от rumaneza77; 27-10-08, 07:25.
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • #19
          До: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
          Глок 17.Скоро ще почна с въпросите
          Мале голям срам С тебе ставаме четерима.Е като няма собственици?Мераклии няма ли бе?Или някои нещо да му е интересно за Глок?За Макарова направихме 4страници.А тука зорлем една не можем да напълним.И то за пистолета с наи много аксесоари и тунингГолям срам
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • #20
            До: Клуб-Glock

            Бройте ме и мене до седмица - две ако не ми мине котка път.... Насочил съм се към 33-та... изглежда ми логично за носене в ежедневна среда...

            Тази седмица задействам процедурата... и сирурно след известно време започвам с въпросите

            А какво мислите за модела на който съм се спрял... като се има редвид, че ако е по-голям като размер, най-вероятно ще отиде там, където са оръжията на повечето ми приятели - В касата в къщи

            Коментар


            • #21
              До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
              Бройте ме и мене до седмица - две ако не ми мине котка път.... Насочил съм се към 33-та... изглежда ми логично за носене в ежедневна среда...

              Тази седмица задействам процедурата... и сирурно след известно време започвам с въпросите

              А какво мислите за модела на който съм се спрял... като се има редвид, че ако е по-голям като размер, най-вероятно ще отиде там, където са оръжията на повечето ми приятели - В касата в къщи
              На мен лично ми е малъкразмера е компромис със точноста.33 е бекъп оръжие,второ(помощно).Трябва да е максимално компактно(за скрито носене(в случая запазва и силен калибър,добър стопиращ ефект)но това дава неудобство за по точна срелба (по по малки мишени на по далеко от 10м.)Но да не забравяме че наложи ли се вадене на втори пистолет срелбата ще е ГУША ЗА ГУШАМен лично не ми е удубен хвата(ръката ми остава празна одолу)и малкия затворен блок(мощен боеприпас)е с по твърда възвратната пружина(за да компенсира маса за за работата му)създава ми неудобство при презареждането(на мен лично)иначе си е Глок отвсякъде
              Последно редактирано от rumaneza77; 27-10-08, 08:32.
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #22
                До: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                На мен лично ми е малъкразмера е компромис със точноста.33 е бекъп оръжие,второ(помощно).Трябва да е максимално компактно(за скрито носене(в случая запазва и силен калибър,добър стопиращ ефект)но това дава неудобство за по точна срелба (по по малки мишени на по далеко от 10м.)Но да не забравяме че наложи ли се вадене на втори пистолет срелбата ще е ГУША ЗА ГУША
                Е да бе брат... ама няма на война да ходиме дет се казва...

                Идеята ми е наистина за самозащита. Нямам други мисли за сега... и трябва някак си да го крия под костюм, защото за съжаление така ходя на работа... абе с една дума обикновенно съм зад волана по цял ден, та ако някой ме нападне от повече от 10 метра, гаранция ще ми е по-лесно да го газя, от колкото да го стрелям

                А нещо за заклинване, прочетох някъде. За подобен модел ставаше въпрос... Що за идиотщина е това ?

                Коментар


                • #23
                  До: Клуб-Glock

                  Малко допълнихдочети.За какво заклинване става въпрос по точно?
                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • #24
                    До: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                    Малко допълнихдочети.За какво заклинване става въпрос по точно?
                    Ами не знам точно. И понеже не мога да го обясня, премахваме въпроса...

                    А за захващането си абсолютно прав. И на мене долната част от ръката ми виси. Има решение, чрез пълнител, който продължава самата дръжка и реално допълва липсата на място. Иначе казано, в зависимаст от дрехите или от нуждите, мисля да си взема и двата вида пълнители и просто да си ги сменям.

                    Другото странно е, че въпреки това неудобство, резултатите ми при стрелбата бяха учудващо точни... В началото реших че си е жив късмет, но после пробвах с още 2 пълнителя и резултата се запази...

                    Та с две думи мисля да "скачам"... а за помощта - едно искренно БЛАГОДАРЯ !

                    Коментар


                    • #25
                      До: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                      Ами не знам точно. И понеже не мога да го обясня, премахваме въпроса...

                      А за захващането си абсолютно прав. И на мене долната част от ръката ми виси. Има решение, чрез пълнител, който продължава самата дръжка и реално допълва липсата на място. Иначе казано, в зависимаст от дрехите или от нуждите, мисля да си взема и двата вида пълнители и просто да си ги сменям.

                      Другото странно е, че въпреки това неудобство, резултатите ми при стрелбата бяха учудващо точни... В началото реших че си е жив късмет, но после пробвах с още 2 пълнителя и резултата се запази...

                      Та с две думи мисля да "скачам"... а за помощта - едно искренно БЛАГОДАРЯ !
                      За стрелбата и си прав виждал съм и други които стрелят задоволително с него(аз лично не ми допада,точно)радвам се че си с точно мнение по темата ,а това е гаранция че ще се уважаватеДвамцата(ти него и тои тебе)успех и всичко наи наи
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • #26
                        До: Клуб-Glock

                        Още един горд собственик на GLOCK 17
                        А относно това, че в темата никои не пише ми то за Глок само хвалби ...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Клуб-Glock

                          Ами какво да пишем.Той е здрав.Той е опростен.Той е надежден.Той е лек.Той е многозаряден.Той е всеяден.Той е .... ГЛОК.
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Клуб-Glock

                            Широко скроени хора смеПриемаме и критика.Да обсъдим,да помислим,да поговорим.Обаче няма ,никои нищо не казва.Единствено Стефан не харесва пластмасови жени.Даите някъква критика не може да няма
                            Прикачени файлове
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • #29
                              До: Клуб-Glock

                              Преди години при неправилно сглобяване(не от мен) се счупи водачът на възвратната пружина.От тогава не давам на никой да ми пипа пистолета.Оръжеен майстор от Варна изработи стоманен водач за оригиналната пружина и пистолета стреляше без проблеми с него.Все пак го смених с оригинален, не обичам подобни побългарявания

                              Това лято пистолета изпадна от кобура защото не го бях закопчал.Мерните прибори се нараниха и още не съм ги заменил.Други проблеми за шестте години през които го имам не ми е създавал.
                              Извод, Глока не е толкова дуракоустойчив колкото ни се иска.В много от нас битува мнението, че всички оръжия трябва да са толкова здрави и надеждни колкото бяха Калашниците в казармата(е аз и там повредих сгъваемите приклади на два автомата, не знам как).Виждал съм стари ловци, които не си чистят пушките с години, хвърлят ги по земята и ги прибират разглобени в мръсни и прашни багажници без преди това да ги сложат в калъф.После същите тези ревът, че КОСаджиите им конфискуват оръжието заради язви или подбитости.
                              П.С.
                              Какво ви е мнението за различните тунинг части за Глок?Много по-скъпи са от оригиналните, а не знам дали си струват?
                              Знаете ли дали някъде в България се продава адаптор за 22lr за Глок?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Клуб-Glock

                                С металната ос се получило доста добре.Има такава тунинг част.Аз я предпочитам защото ми придава допълнителна тежест в предната част на оръжието(ще го разгледаме по нататък подробно)Според мен си струват.Ще пиша подробно защо и какво съм сменил по моя.А за 22lr(адаптор) не съм чул да има по магазините в БГ.
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X