Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Колеги ,пуснат някоя тема и всичко вътре се умешва,макаров,глок,револвер.Пускам тази тема с идеята любителите на марката да имат къде да споделят мнение и информация за модела.
    Land rover discovery 300 Tdi

  • #2
    До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    Това е моя руски ПМмалко е тъмна сори.Макаров бе първия 9мм. пистолет с които почнах да стрелям преди 15г.Спасявал ми е задника няколко пъти.Нося го по принцип само с със стоп патрони(ползвам го като TASER)Така че за мен е идеален като помощно средство.И оръжие за ежедневно носене,габарит ,размер,стоп патрон.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от rumaneza77; 24-10-08, 15:51.
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • #3
      До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Много странно! В целия форум навсякъде с повод и без повод чета само-Глок,Макаров.А кадето му е мястото нищо ......тихо,що така?Засрамете се в америка има фен клуб на Макаров а в БГ тихо.
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • #4
        До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Що бре?! Аз съм абсолютен фен на Макаровеца. Ама ме беше страх да си призная до сега. С откриването на клуба само ценители, вече ми е по-спокойно.

        В казармата, в АВ-склада най-обичах да се ровя в сандъците с макаровци. Вадех ги всичките, разглобявах ги, почиствах ги и смазвах. И после започваше зверско щракане - докато ми посинеят ръцете.

        А пък веднъж ме изгониха от едно стрелбище, щото успях да накарам макаренкото да стреля на автоматична


        П.П.
        Не знам дали има друг пищов, който да се разглобява по-бързо и лесно...

        Коментар


        • #5
          До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Имаш ли си Макаров?
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • #6
            До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            Не, нямам, обаче с него съм стрелял най-много. А пък и разрешително нямам, но ако продължавам да чета в тоя под-форум, ще ми се подпали фитила и ще действам. (Злати е виновен, той "повлече крак" )

            Коментар


            • #7
              До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Ми то точно такива хора като теб трябва да имат ПМ.А наи често чувам от разни собственици на ПМ(ми аз го купих щото е евтин,ми тои неточен,прост,обикновен)не уважаваш ли нещо и то не те уважава
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #8
                До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Като цяло в БГ битува мнението че ПМ е неточен.Не е вярно!Иска умения и практика и много тренировка и желание.Какво се получава на практика.Разпространен на всякъде.Всеки има я полицаи,я пожарникар познат.Има желание да стреля но не и умения.Взема го за пръв път в ръце(повечето и пистолет за пръв път хващат)и почва гърмене.Подчертавам гърмене не стрелба.Всички невзрящи по темата имат нагласа от тъпите американски филми.Резултата е ясен!И се чува веднага култовата реплика.Е гати смотания пистолет..................или аз в казармата с автомата бях номер едно.......Ясно е на сички в ситуацията кои е смотания
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • #9
                  До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Ми трябва, ама нали си чувал: "Господ на бодлива крава рога не дава"

                  А иначе по отношение на точността, съм присъствал на няколко курса по боравене и стрелба за охранители. Забелязах, че всички обучаващи се "кълват" вместо да обират лекичко(за прецизната стрелба говоря), нали се сещаш

                  Коментар


                  • #10
                    До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Като всеки лек и къс пистолет с мощен патрон, е труден. Да го обясниш на дебил е невъзможно.
                    Щом сте направили чак клуб, на ви домашно. Ще направите принос в оръжейната литература.
                    Разглобете до последно един съветски и един български, и премерете тягите и отворите внимателно с шублер и калибри. Никой не си е правил труда да опише разликите в дължините на разединителя, и отворите. От което и идва автоматичния огън на нашите като се нацапат.

                    Коментар


                    • #11
                      До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Като всеки лек и къс пистолет с мощен патрон, е труден. Да го обясниш на дебил е невъзможно.
                      Щом сте направили чак клуб, на ви домашно. Ще направите принос в оръжейната литература.
                      Разглобете до последно един съветски и един български, и премерете тягите и отворите внимателно с шублер и калибри. Никой не си е правил труда да опише разликите в дължините на разединителя, и отворите. От което и идва автоматичния огън на нашите като се нацапат.
                      Обещавам!За сега имам само руски ПМ.Скоро ще си взема и от завод 10.Тогава ще го направя на спокоиствиеСтефане имаи на предвид че са маи микрони. На руския ПМ съм му слагал части от завод 10 без никакви проблеми
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • #12
                        До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Ето малко работягискромни ,непретенциозни,упростени но качествени!
                        Прикачени файлове
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • #13
                          До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          За руските не знам нищо. Сега има куп модификации, освен другото. Разликите между българските и съветските са еднозначни.
                          Малки са разбира се. Като нямам кръгли калибри, използвам нови бургии. Достатъчно точно е. Останалото със шублер и микрометър.

                          Коментар


                          • #14
                            До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            За руските не знам нищо. Сега има куп модификации, освен другото. Разликите между българските и съветските са еднозначни.
                            Малки са разбира се. Като нямам кръгли калибри, използвам нови бургии. Достатъчно точно е. Останалото със шублер и микрометър.
                            Ок! Между другото признавам само армеиския ПМ.Тия новите изгъзици не минават през военен приемчик(качество едно кам пу... си м....)Изтински са тези с бакелитната ръкохватка.
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • #15
                              До: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Опа пак моито малкото русначе
                              Прикачени файлове
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X