Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

    За юристите е истина, само, че при такъв случай те изобщо нямат думата.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

      Здравейте!
      Искам да попитам пистолета "АРСЕНАЛ", който е дубликат на "Макаров", колко изстрела има капацитет на цевта?
      Този който аз съм избрал, по думи на стария собственик е на не повече от 500-600 изстрела.
      И проблем ли е това, че не е оксидиран нормално, а му е нанесено някакво матово покритие?

      Коментар


      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

        Цевта има ресурс повече от достатъчен.

        П.П. Един съвет, купи си стар истински Макаров. Много по-качествени са и много по-евтини.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          Много по-качествени са и много по-евтини.
          Какво точно имаш предвид? Каква е според теб разликата, в кое - използваните материали, качествения контрол?
          42

          Коментар


          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

            П.П. Един съвет, купи си стар истински Макаров. Много по-качествени са и много по-евтини.[/QUOTE]

            Днес един мой бивш колега го продаде за 50лв.Купен 1996 от Армията на под сто патрона.
            Сузуки Самурай-старт от скрапа
            0885192667

            Коментар


            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

              Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
              П.П. Един съвет, купи си стар истински Макаров. Много по-качествени са и много по-евтини.
              Днес един мой бивш колега го продаде за 50лв.Купен 1996 от Армията на под сто патрона.[/QUOTE]
              Е това е жалката истина , вървят по евтино от турски газови плякалници.

              Коментар


              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                Значи, според мен дали е Макаров или Арсенал, все тая.
                И единия и другия са БГ производство - завод 10.
                Просто исках да знам дали 500-600 патрона са му много?

                Коментар


                • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                  Първоначално публикуван от sandeshko Преглед на мнение
                  Значи, според мен дали е Макаров или Арсенал, все тая.
                  И единия и другия са БГ производство - завод 10.
                  Просто исках да знам дали 500-600 патрона са му много?
                  Не може да отидеш на гости и да обиждаш домакина. Та и аз така с мекия брус.
                  500,600-стотин патрона не са проблем.
                  Пищова е морално но не материално остарял.
                  За 20год съм видял само ДВЕ засечки от непочистена игла - единия не гръмна а другия ги изкара на автоматична.
                  От този пищов има маса погинали прасета "слаб бил" без едно -не уцелих ъгъла зад ухото и аха да стана за смях.
                  И последно стар съм вече и не виждам мерниците -малеят ми нещо .

                  Коментар


                  • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Какво точно имаш предвид? Каква е според теб разликата, в кое - използваните материали, качествения контрол?
                    Коментирано е многократно.

                    На въпроса на колегата - 500-600 изстрела не са нищо за цевта на упоменатият пистолет.
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                      Коментирано е многократно.

                      На въпроса на колегата - 500-600 изстрела не са нищо за цевта на упоменатият пистолет.
                      Точно заради това говорих с един оръжейник според когото разлика няма как да има. За това питам.
                      42

                      Коментар


                      • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                        Първоначално публикуван от sandeshko Преглед на мнение
                        Значи, според мен дали е Макаров или Арсенал, все тая.
                        И единия и другия са БГ производство - завод 10.
                        Просто исках да знам дали 500-600 патрона са му много?
                        Това е нищо настрел както за цевта така и за пистолета като цяло . На времето в началото на демокрацията в стрелбищата имаха по 3-4 макаровци . На повечето безпроблемно цевите подминаха половин милион изстрела някои изкараха и милион . Понеже е евтин пистолет та никой не си усложняваше живота да сменя цеви . Като дойдеха за смяна на цев направо ги бракуваха щото новата цев от завода струваше повече от пистолета . Тогава военните продаваха чисто нов Макаров в кутията със заводската грес на дребно за 60 долара . Това за старото производство което е минало през военен приемчик .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                          Благодаря ви за отговорите!
                          Сега вече се успокоих.
                          Благодаря ви!

                          Коментар


                          • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                            Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                            Точно заради това говорих с един оръжейник според когото разлика няма как да има. За това питам.
                            На практика има. Не в цевта и не в блока.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              ... подминаха половин милион изстрела някои изкараха и милион ...
                              Тихо, тихо, че ще чуят глокаджиите и ще искат да си сменят пищолите. И без друго броя на частите им е съпоставим, сега ако ги минем и по брой изстрели, ще изтрещят миличките.... Хахахххаха
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                              Коментар


                              • От: КЛУБ-МАКАРОВ само за ценители

                                по стрелбищата има МакАРени милионници стрелящи още от соца.......и още си стрелят!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X