Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на руснаците Общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Представяне на руснаците

    Даваи показваи голяма работа каква е
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #32
      До: Представяне на руснаците

      Да покажа и аз първия си джип,макар че не е вече мой.Снимките са малко кофти,защото са правени с телефон,съжалявам за което.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        До: Представяне на руснаците

        Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
        Да покажа и аз първия си джип,макар че не е вече мой.Снимките са малко кофти,защото са правени с телефон,съжалявам за което.
        Добър е Уаз. Мога ли да попитам за колко пари го продаде?

        Коментар


        • #34
          До: Представяне на руснаците

          етоги и моите хубавци
          Прикачени файлове
          Стефан 0878655377

          Коментар


          • #35
            До: Представяне на руснаците

            Първоначално публикуван от uaz_95 Преглед на мнение
            Добър е Уаз. Мога ли да попитам за колко пари го продаде?
            Мерси много! За 3000 лв. го дадох,ама имаше проблеми с документите.Не можеше да се прехвърли в КАТ.

            Коментар


            • #36
              До: Представяне на руснаците

              Ето го моя...
              Всичко стандартно, но с тракторни гуми
              Щях да забравя още един тунинг - предни седалки от Корса
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #37
                До: Представяне на руснаците

                Джипа е добър виждам че е с тракторен граифер но има ли блокажи.Питам защото онзи на снимката след теб има вериги а ти не
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #38
                  До: Представяне на руснаците

                  Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                  Джипа е добър виждам че е с тракторен граифер но има ли блокажи.Питам защото онзи на снимката след теб има вериги а ти не
                  Джип с гуми тракторна шарка е много по проходим в дълбока кал и сняг отколкото с гладки гуми и вериги.Казвам го от личен опит.Жоро си има гуми други работи като блокажи и вериги не му трябват.
                  Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

                  Коментар


                  • #39
                    До: Представяне на руснаците

                    Щях да слагам шперове щото ми е слаб двигателя и на голема кал и баир с тея агресивни гуми върви само на 1ва бавна, на втора неможе да превърта и глъхне и с тая бавна скорос много лесно увисва по диагонал в големи коловози и ровища.
                    Но се отказах, вместо шперове ще слагам силен двигател да може да върви на всякъде най-малко на 2ра бавна. Да може като му стъпиш на педала да не губи мощност, а да прелита неравностите.

                    Бих сложил блокожи, ама ми се иска нещо по-различно от БТРски

                    Иначе тоя дето е най-отзад в колоната е с Каймани и с блокажи в двата моста - там до където стигнах аз на тази разходка(стръмна поляна с дълбок сняг) Кайманите с двата шпера неможаха.
                    А тоя на Ники с веригите неможахме да го тестваме, щото скъса една от предните.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Представяне на руснаците

                      Какъв е тоя силен двигател Жорка??? С колко цилиндъра е
                      Луд умора нема,само се поти!!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Представяне на руснаците

                        не се е..вай с малолитражките, ей!
                        8мак нема да е. Все пак имам изискване да не слагам по ниска от втора бавна
                        А ти с 8мака си като с автомат - вкарваш 3та бавна и по-надолу забравяш че имаш други - това е истината

                        Който не е пробвал УАЗ 469 с V8 той не знае за какво става въпрос. Само да го чуете как работи и настръхвате, голема работа е

                        п.п. ама айде стига, че излизаме от темата вече

                        Коментар


                        • #42
                          До: Представяне на руснаците

                          Ама ела и пробвай преди да съм го свалил и тогава може и леко да си промениш мнението

                          А на бавни почти не карам
                          Луд умора нема,само се поти!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Представяне на руснаците

                            Цветане,какъв двигател ще слагаш та ще го сваляш.10или12цилиндъра?Жорка какъв двигател търсиш?Имам 402 и го бартеросвам за скорости 4-ка от уаз или Жук.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Представяне на руснаците

                              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                              Щях да слагам шперове щото ми е слаб двигателя и на голема кал и баир с тея агресивни гуми върви само на 1ва бавна, на втора неможе да превърта и глъхне и с тая бавна скорос много лесно увисва по диагонал в големи коловози и ровища.
                              Но се отказах, вместо шперове ще слагам силен двигател да може да върви на всякъде най-малко на 2ра бавна. Да може като му стъпиш на педала да не губи мощност, а да прелита неравностите.

                              Бих сложил блокожи, ама ми се иска нещо по-различно от БТРски

                              Иначе тоя дето е най-отзад в колоната е с Каймани и с блокажи в двата моста - там до където стигнах аз на тази разходка(стръмна поляна с дълбок сняг) Кайманите с двата шпера неможаха.
                              А тоя на Ники с веригите неможахме да го тестваме, щото скъса една от предните.
                              Тука според мене не е правилно сравнението.Сравни тоя с двата блокажа с тракторки и ти с тракторки, май ще са други резултатите според мен!!.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Представяне на руснаците

                                Тракторките и кайманите не са за сравнения много.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X