Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Случайните срещи с колеги от форума. :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Случайните срещи с колеги от форума. :)

    Случват се и са доста приятни. Преди време, както си карам моторчето, гледам една корсичка със стикер на форума. Добре, че наближи светофар та усях да го настигна и чета-stariat. Викам му: Здрасти колега. А той ме гледа странно. Сещам се, че съм с каска и я свалям. Представям се и после бири, бири.... Преди три-четири дни си карам реното и се прибирам от работа и наблюдавам как някакъв джип се е залепил зад мен, ама броня в броня. На един светофар ме настига, изравнява се с мен и виждам Мишо Дражев-MDrazev. "Скара" ми се, че му е отнело доста време да прочете кой съм от ситния надпис на стикера. Обещах му, че ще си сложа по-голям. Вчера, прибирайки се от Враца, ми звъни телефона. "Абе, ти що говориш по телефона докато караш?" -"Мисля да те излъжа, че говоря с хендс-фри, ама няма"-обяснявам на Жоро-trimata. "Я спри тогава да ти се скарам". И аз спрях. Не ми се кара.

  • #2
    До: Случайните срещи с колеги от форума.

    Миналата есен с един приятел търкаляме новия тогава Рейндж из Лозенска планина. Изведнъж ни наобикалят един мотористи и първия въпрос беше - Ти кой си във Форума? А дори и лепенка нямах тогава, нищо. Така се запознах с Жоро XR600 и хубаво се разговорихме.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Случайните срещи с колеги от форума.

      Аз пък лятото срещнах на плажа между Ахелой и Поморие .... Човека с амфибията. Нямаше никакви стикери . Я познайте по какво го познах ? . Беше с амфибията. . Много приятен човек.
      Уморените коне не ги убиват , нали ??

      Коментар


      • #4
        До: Случайните срещи с колеги от форума.

        Днес, като всеки ден, си намерих работа на къщичката. И докато маАм с лопатата гледам някакъв джип да се задава по черния път отгоре. Като наближи видях стикери на форума. Започнах да махам като труженичка на любовта на околовръстен път. Джипката вече я бях виждал един-два по пътищата, знаех на кой е, но не се бяхме засичали със собственика. Човекът спира и докато да кажа нещо той ме пита: –Ти не си ли Колонал? Отговарям утвърдително и се заприказвахме с edobg.

        Коментар


        • #5
          До: Случайните срещи с колеги от форума.

          Днес си слизам от Балкана след търсене на прасци и гледам някой маха като стопаджия и той бил KOLONAL.... Приятна среща и приятно запознанство почти се оказахме комшии..

          Коментар


          • #6
            До: Случайните срещи с колеги от форума.

            Вече четири-пет пъти виждам колегата kro на BMW-то, обаче с тоя трафик в София ме е страх да го разсейвам с глупости! Все ще се засечем, като е спрял и ще разменим някоя дума

            Коментар


            • #7
              До: Случайните срещи с колеги от форума.

              Момчета, Васко.......тая тема май е много "рискована" бре...
              Ами ако случайно си казал на жената, че си бил по "работа" някъде...
              И Васко напише, че те е видял да тръгваш от паркинга на Люлин 10...блок No. ....
              Пазете се ей...после да няма тема "Как да не се познаваме"....

              Коментар


              • #8
                До: Случайните срещи с колеги от форума.

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Момчета, Васко.......тая тема май е много "рискована" бре...
                Ами ако случайно си казал на жената, че си бил по "работа" някъде...
                И Васко напише, че те е видял да тръгваш от паркинга на Люлин 10...блок No. ....
                Пазете се ей...после да няма тема "Как да не се познаваме"....
                аха.... така има един ловджия дето идва на лов в петък......... в съседния блок.... със се пушка, куче, джип...... и си тръгва в неделя следобяд...........




                ей, да не си помислите нещо, джипа няма лепенки на форума!!!
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  До: Случайните срещи с колеги от форума.

                  здравейте колеги като заговорихте за стикерите кажете от каде мога дасе снабдя и аз с такива или те са само за определени хора

                  Коментар


                  • #10
                    До: Случайните срещи с колеги от форума.

                    Карам си аз бялото опърпано ситроенче а до мене кара един младеж с моторче .В един момент спираме и двамата на колелото на надлез Надежда той се обръща усмихнат към мене и казва Здравей колега Аз така се изненадах сигурно съм гледал тъпо с отворена устаа той си свали каската и казва аз съм Колонал.Аз си го представях мрачен и начумерен тип а той се оказа веселяк пийнахме си благобиричка.
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #11
                      До: Случайните срещи с колеги от форума.

                      Първоначално публикуван от vaso18 Преглед на мнение
                      здравейте колеги като заговорихте за стикерите кажете от каде мога дасе снабдя и аз с такива или те са само за определени хора
                      Колега, погледни тук:

                      КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Поръчки на лепенки OFFRoad-Bulgaria.com

                      лепенка на OFFRoad

                      Вероятно, ще ти свършат работа тези линкове.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #12
                        До: Случайните срещи с колеги от форума.

                        ама вие сте странни хора - да се срещате по кръстовищата в центъра...

                        аз се запознах с огромно удоволствие със Стоян Дифендъра, с Тошко Тосев, със Зарко Кайшин на г..за на географията - на 1500 м н.в.

                        и беше още по-приятно, пък....
                        а де де?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Случайните срещи с колеги от форума.

                          Вени, те софиянци са на гъсто, затова се срещат толкова много по светофарите
                          Но пък чувството е приятно Знам го
                          Ние тук като се броим на пръстите на двете ръце...... ти в събота надвечер изпусна Не съм се чул и с Димитър да каже дали изпуснахме(вече слагам и себе си) купона в неделя
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            До: Случайните срещи с колеги от форума.

                            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                            Вчера, прибирайки се от Враца, ми звъни телефона. "Абе, ти що говориш по телефона докато караш?" -"Мисля да те излъжа, че говоря с хендс-фри, ама няма"-обяснявам на Жоро-trimata. "Я спри тогава да ти се скарам". И аз спрях. Не ми се кара.
                            Васко, онова нагостяване още го помня.... Много добре ми дойде! Ще върна жеста.
                            Аз докато се редих на едно задръстване в овча купел се засекох със Sam40, свалих прозореца и казах едно здрасти... В началото ме гледаше много хммм.... учудено
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • #15
                              До: Случайните срещи с колеги от форума.

                              Днес като си тръгвах от даскало видях на двора един джип УАЗ с лепенка на форума и на нея пишеше "HANI" (мисля, че беше така ).
                              Лепенката беше на капака на резервуара и беше по-малка от обичайните стикери на форума... Но така и не видях собственика на джипа...
                              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X