Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг от различни гледни точки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Тунинг от различни гледни точки.

    Бе направо са омаскарили хубавия модел. Да си призная честно, тоя Ренглер с квадратните фарчета е единствения модел на Джип, който ми харесва.
    Били наляти много пари. Ми имал-налял, гъзарията почивен ден няма...И сега к'во? Изглежда все едно все едно току-що е излязъл от тунинг-център Илиенци...

    Коментар


    • #17
      До: Тунинг от различни гледни точки.

      Не ви ли мина през акъла, че е възможно да харесвате грозни неща.

      Коментар


      • #18
        До: Тунинг от различни гледни точки.

        Малко са хората дето го харесаха, всъщност май само ти Ааа и гаджето на момъка дето го е карал...
        Бе "въпрос на вкус, казала..."

        Коментар


        • #19
          До: Тунинг от различни гледни точки.

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Не ви ли мина през акъла, че е възможно да харесвате грозни неща.
          Напротив на мен лично визията му дори ми харесва,но.....ако всичко си му е истинско и направено с истински материали,някои концепсии преосмислени ,здраво и готово за бой.......,само че тогава щяха да налеят в това подобие на тунингован джип двойно повече пари.......
          Както вече съм твърдял, моето мнение е че джипа първо е за гората, и след това за всичко друго,но този тук не го виждам там........не и в този вид.Поздрави.
          Последно редактирано от lubashki777; 18-10-08, 21:51.
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #20
            До: Тунинг от различни гледни точки.

            Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
            Обеците
            http://www.quadratec.com/Assets/Installation/11746.pdf

            Коментар


            • #21
              До: Тунинг от различни гледни точки.

              Е добре де. И на мене ми харесва. Готина, лъскава джипка.

              Предпочитам нещо такова пред модерните СЮВУВЕ.... По естетическо и "пинизчийско" ми е някак си....

              Абе сигурно не става за гората, но въпреки това си изглежда "лъскавко" и красивичко....

              Пък и аз съм си извратен леко (може би леко) на тема ръбчета...

              Коментар


              • #22
                До: Тунинг от различни гледни точки.

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Както вече съм твърдял, моето мнение е че джипа първо е за гората, и след това за всичко друго,но този тук не го виждам там........не и в този вид.Поздрави.
                Кое по точно не го виждаш за в гората.
                На Маркан е същия само че с по-малки гуми.

                Коментар


                • #23
                  До: Тунинг от различни гледни точки.

                  Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                  Добре де, каква 'фатката' с тия обеци? Ако подлежи на кратно обяснение, разбира се. Помня, че въпроса относно начина на монтаж се повдигна и за тойотата на Явор.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Тунинг от различни гледни точки.

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    Добре де, каква 'фатката' с тия обеци? Ако подлежи на кратно обяснение, разбира се. Помня, че въпроса относно начина на монтаж се повдигна и за тойотата на Явор.
                    Аха, вече почвате да питате. Има напредък значи.

                    За знаещите - на английски.

                    Skyjacker conquers the rock crawling suspension market with its 6" Rock Ready Lift Kit for '87-'95 Wranglers. Incredible six inches of lift allows for maximum articulation and tire clearance without steering problems and tire rubbing. Allow fitment of 35" Tire.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Тунинг от различни гледни точки.

                      Напредък не, а напрЪдък

                      В блестящата реклама на окачването, не виждам конкретно обяснение за обеците.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Тунинг от различни гледни точки.

                        Е, значи трябва "отдолу" да е поставено това: (почти 1500 долара)



                        В такъв случай - къде са скалите, по които да може да се катери в Сахара с тези допълнителни 6 инча лифт?
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #27
                          До: Тунинг от различни гледни точки.

                          Нито ползата от ресори за скално катерене в пустинята.
                          Колко казваш е средната скорост в роккроулинга?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Тунинг от различни гледни точки.

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Нито ползата от ресори за скално катерене в пустинята.
                            Колко казваш е средната скорост в роккроулинга?
                            Не знам точно, ама висока е.
                            http://www.youtube.com/watch?v=95Ybj...eature=related

                            Коментар


                            • #29
                              До: Тунинг от различни гледни точки.

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Аха, вече почвате да питате. Има напредък значи.

                              За знаещите - на английски.

                              Skyjacker conquers the rock crawling suspension market with its 6" Rock Ready Lift Kit for '87-'95 Wranglers. Incredible six inches of lift allows for maximum articulation and tire clearance without steering problems and tire rubbing. Allow fitment of 35" Tire.
                              Чакай , чакай ! Обясни подробно . Според това , което знам обеците трябва да са обърнати обратно , за да не може ресьора да премине равновесната точка и да заклини . За справка Ламбреви с тяхната ТЛК60 на едно Ком-Емине . Но , може и да бъркам ?

                              Коментар


                              • #30
                                До: Тунинг от различни гледни точки.

                                Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                                Чакай , чакай ! Обясни подробно . Според това , което знам обеците трябва да са обърнати обратно , за да не може ресьора да премине равновесната точка и да заклини . За справка Ламбреви с тяхната ТЛК60 на едно Ком-Емине . Но , може и да бъркам ?
                                Не знам. И аз в първия момент ги видях обърнати, па то излезе че всеки луд излиза с различен номер. А биалетите как тракат не е истина. Направо плачат за заварка.


                                п.с. За спецовете по география, има и други пустини освен Сахара.
                                Моаb например. Там чат пат и павета има. В Юта е. Щат някъф.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X