Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Компресор

    В една книжка Най доброто от вестник млад конструктор има схема за хладилен компресор чрез преправяне да стане за помпане и други работи,та там идеята за маслоотделител е да се вземе стар амортисьор и част от него да се ползва за тяло пълно с ситни мрежи и затапено от двата края.Иначе всички бутилки си имат отдолу чучур за отделяне на конденза иначе друг вариант според мен е да се напълни бутилка /не ресивъра/ с силика гел и да се върше след маслоотделителя.но колко е ефективно незнам.

    Коментар


    • #32
      До: Компресор

      Силикагела върши работа,но за кратко,като се насити с влага,все едно го няма.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #33
        До: Компресор

        Колеги,дайте идея откъде в Плевен да си купя пресостат такъв какъвто слагат на всички купешки компресори или ако не сте видждали на 1ва страница снимките на колегата PACH неговия е такъв.
        Днес пребродих Плевен никъде няма такъв по бриколажи навсякъде ..помагайте.ще черпя.

        Коментар


        • #34
          До: Компресор

          Сега гледах,тези за които съм сигурен че имат- http://ada-color.hit.bg/sofia/index.htm -Ада колор,имат офис в Троян.Емвеко,само в София http://www.emveco.bg/ .За Плевен,не мога да дам информация...
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #35
            До: Компресор

            Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
            Колеги,дайте идея откъде в Плевен да си купя пресостат такъв какъвто слагат на всички купешки компресори или ако не сте видждали на 1ва страница снимките на колегата PACH неговия е такъв.
            Днес пребродих Плевен никъде няма такъв по бриколажи навсякъде ..помагайте.ще черпя.
            В Бургаския Бриколаж го има, ако е много зле положението не е проблем да ти купя един и да ти пратя по Еконт с наложен платеж ?
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              До: Компресор

              Не ,намери се значи ако някой е от Плевен и е на зор.Магазина се казва Пневматика има всичко.
              Намира се от другия вход за Сторгозия на баира до човека с криковете.Мисля че беше 2 или 3блок на първия етаж.

              Коментар


              • #37
                До: Компресор

                Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                Не ,намери се значи ако някой е от Плевен и е на зор.Магазина се казва Пневматика има всичко.
                Намира се от другия вход за Сторгозия на баира до човека с криковете.Мисля че беше 2 или 3блок на първия етаж.
                Я качи малко снимки да видим до къде я докара
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #38
                  До: Компресор

                  Утре ще го снимам.Ми до къде, до преди крушата трябва да изрежа бутилката,да сложа пресостата и да свържа всичко абе ако в събота има време ще го правя ,че вече знам кво е да нямаш компресор кат ти дотрябва..

                  Коментар


                  • #39
                    До: Компресор

                    Здравейте на всички от форума,
                    нов съм тук и незная дали съм уцелил темата,но ще питам;
                    решил съм да правя пясъкоструйка-любителска за дребни детайли,проучвам,чета и разглеждам тук и там.Въпросите ми са свързани с това как да се избегне или намали конденза от компресора който ще движи работата,и от къде бих могъл да намеря керамични накрайници за пистолета.Този с който разполагам е с един метален и е от Бриколаж.Четох за устройството му но не разбирам как сам смуче пясък без да прави някъкво налягане в съда с пясъка.
                    Аз съм от София.Всякъкви съвети ще ми бъдат полезни.
                    Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Компресор

                      Днеска купихме пресостата и другите работи-
                      Пресостата е много прост,но все пак струва 130лв. :O
                      Магазина обясних къде е на звънеце пише Пневматик иначе фирмата е УЛМЕР.
                      Общо всичко е 250лв. пресостат,преходници,шлаух,клапан,предпазен клапан.Хубавото е че човека сглоби всичко обясни както си му е реда ама пак не разбрах какво е толко скъпото.
                      Не остана време за снимки ,но утре обещавам.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Компресор

                        Незнам,на Ада колор пресостатите са по 48 лв.(в саита има ценова листа),клапаните по 35...
                        Колега UNUFRI,виж тази тема- http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EE%EB%E5%F2%E8 там съм описъл каквото знам за песъкоструините пистолети.
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Компресор

                          Благодаря колега.
                          Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Компресор

                            Първоначално публикуван от UNUFRI Преглед на мнение
                            Благодаря колега.

                            За нищо,ако имаш някакви въпроси-насреща съм.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Компресор

                              Въпроси най-вероятно ще имам.
                              Проблема ми е че в работата където имам време да се ровя и да чета,системния по заповед на управителя силно ни е ограничил достъпа,та линковете са ми ограничени.
                              Та за таз машина-имам помещение(гаража ми) имам и мерака ама малко теория по форума има (поне спореo мен)
                              Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Компресор

                                От компресорите дето ги продават по големите магазини(Практикер,Бриколаж и т.н.) има ли читави и съответно каква марка или да си търся в по специализирани магазини.Има ли Български такива.
                                Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X