Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик GREE?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Климатик GREE?

    Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
    И аз чух подобни отзиви,чак не ми се вярва.Били доста над средния клас,с 5 години пълна гаранция и куп екстри.
    5 години, но всяка година профилактика по 50 лв.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #17
      От: Климатик GREE?

      Много са прилични.
      Майка ми експлоатира такъв един. Много е доволна. Преди това имаше мидея и само мънкаше по него.
      И на мен ми харесва как работи. А аз ползвам едно Чиго на 12-13 години. И едно МХИ на 10-11 г. Много по близо е до Мицубишката по начина на работа.
      Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
      freelander 1,8 2001g.

      Коментар


      • #18
        От: Климатик GREE?

        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
        Как се усеща нивото на шум.Твърдят ,че били то тихи от японското Фуджицу.
        Не е много шумен. Помещението ми е голямо и вентилатора работи на макс.

        Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #19
          От: Климатик GREE?

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          5 години, но всяка година профилактика по 50 лв.

          За конткретиката е 45лв,но така или иначе плащаш какъвто и да е,ако искаш да важи гаранцията.
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • #20
            От: Климатик GREE?

            Важното е ,че всички мнения са за една прилична марка.
            Благодаря за споделеното.
            Grand Cherokee WJ
            Dodge Caliber
            E 430 4-matic-T(S210)
            GLK

            Коментар


            • #21
              От: Климатик GREE?

              И на майка ми й взех едно Грее.
              На западен балкон на панелен блок в Пловдив, повтарям: в Пловдив, няма никакъв проблем да охлажда/отоплява цялата гарсониера

              Коментар


              • #22
                От: Климатик GREE?

                Тих е. Даже е доста тих.
                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                freelander 1,8 2001g.

                Коментар


                • #23
                  От: Климатик GREE?

                  Грее монтирах десетина от тези със ви фи модула ,12-ки ,държат се отлично ,CHIGO KFR 35 не е инверторен,но е отлична машина.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Климатик GREE?

                    Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                    Здр! Занимавам се с климатици и от Gree мога да дам само субективно мнение, че не са кой знае какво качество. Имах 'удоволствието' да монтирам 1 такъв това лято ( Gree 12 ) ... излезе ми през носа този климатик. Управляващата платка направи проблем, а по-големия проблем е К&К електроникс, забавиха частите с повече от месец.
                    Добър вариант климатична система цена/качество - това е Нипон. Наистина от 3-4г. монтираме основно такива и се оказах наистина съвсем прилични. В нас съм с такъв и съм доволен.
                    Кажи за какво помещение става дума. Кубици? Квадрати?

                    Поздрави!
                    Имам точно обратното мнение.Незнам за К&К Електроникс ,но официалния вносител и собственик на марката нипон е пловдивска фирма,те също продават и грее.

                    Тея дни ако ми остане време,ще сложа и в къщи още един пореден климатик ,че в Пловдив става страшна жега от няколко дни.Мисля точно грее да сложа или даикин25 или 35 нещо си,но по скоро ще е грее.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Климатик GREE?

                      От темата взе , че ми стана интересно и се навих за един такъв.
                      Обаче сега им проверих техническите параметри и тъй като ми трябва за спалня , водещото е ниското ниво на шум.
                      Но се разочаровах, на най-ниската степен на вентилатора му дават 28 db , което е много.
                      Имам едно Митсу което е на 19 db и е друга бира.
                      Ако не знаеш, че в стаята има климатик , по шума не може да разбереш.
                      Може да са хубави машинки но...
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Климатик GREE?

                        Аз ползвам 12-13 броя грее 3-4 години, половината не се спират цяло лято(буквално) и не съм имал никакви проблеми.


                        Коментар


                        • #27
                          От: Климатик GREE?

                          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          .....като ми трябва за спалня , водещото е ниското ниво на шум.
                          Но се разочаровах, на най-ниската степен на вентилатора му дават ...

                          Винаги съм си мислил,че за спалнята ,духането е предимство ,пред това колко шумно го прави!
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Климатик GREE?

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Винаги съм си мислил,че за спалнята ,духането е предимство ,пред това колко шумно го прави!

                            Друго си е да духа тихичко.
                            По-малко въздух, повече контактна площ.
                            Топлотехника....
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Климатик GREE?

                              Преди време имаше някакъв договор м/у Грее и Дайкин китайците да правят на дайкин някакви машини.
                              Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                              freelander 1,8 2001g.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Климатик GREE?

                                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                                5 години, но всяка година профилактика по 50 лв.
                                За какво е нужна профилактика всяка година? Аз повече от 8 години ползвам Дайкин за отопление и охлаждане. Фирмата, от която ги взех, е една от големите. При монтажа ми казаха, че ако си работят, няма нужда от никаква профилактитка, само си чистиш филтрите на вътрешното тяло от прахоляка, който се събира. Досега не съм имал никакъв проблем с тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X