Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бисерите на нашите деца

    Децата бяха 3-4 годишни, къщата ни на булевард, без двор, хората преминават покрай прозорците ни и се чува всичко.
    Имаше един период в който големия само като чуеше, че някой минава и висваше на прозореца. Един ден пак така - чува се гълчава, тропане, кикотене и той цъфва на прозореца. Поглеждам и аз заинтересована - гледам вървят 4 момичета, бъбрят си, смеят се, сбутват се. С дънки, маратонки, тениски, само едната с обувки на токчета на които с мъка балансира . Питам синчагата на шега: "Какво гледаш маме, да не си хареса някоя от какичките?". А той най-сериозно вика: "Дааа". Ха такааа И коя?, питам. "Ми оная с тракащите обувки" и посочва оная с токчетата

    П.П. Споделяйте и вие тук вашите весели, забавни и смешни "бисери"
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

  • #2
    До: Бисерите на нашите деца

    Голямата ми дъщеря точно проговаря и най-трудната дума е пеперудка ( пу-пу-п..ка).Отиваме на гости в моя братовчедка -дъщеря и е 1-ви клас.
    Каката обяснява бавно и отчетливо: Пе-пе -руд-ка , разбра ли?
    Моята дъщеря ( много сериозно и съсредоточено) даааа.Пу-пу-пу.ка.
    Каката направо падна и отиде в другата стая.
    Женя Вълчанова 0888272565

    Коментар


    • #3
      До: Бисерите на нашите деца

      Вървим във Военноморския музей във Варна. Изложена котва - цялата наядена от ръжда. По-нататък попадаме на друга, значително по-нова и лъскава. Малката дъщеря я гледа хитро и заявява: "Тази още не е узряла!"

      Коментар


      • #4
        До: Бисерите на нашите деца

        Къпем малката дъщеря, а братчето /на 4 години/ се навърта наоколо! Поглеждайки в коритцето се вкаменява и шокирано заявява:
        - Мамо, мамо, тя няма пишка!!
        Същия малък пич при първото влизане в морето и нагълтване на морска вода изскача като тапа оттам:
        - В тази вода някой е пишкал, много е солена!

        Пардон за термините, ама както казват руснаците - "Слова из песни не выкинеш!"
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #5
          До: Бисерите на нашите деца

          Пак големия син, някъде на 1,5-2 годинки – една вечер както си говорим и той ни бъбри, изведнъж изтърсва “отескискъскас” ... “Какво, какво каза?” питаме ние - “отескискъскас” – отговаря човечето .
          И като в приказката – три дни се чудили и питали какво ще да е туй чудо “отескискъскас” - покажи ни го, а детето само гледа безпомощно и току ревне – от обида и яд, че не го разбираме и сме такива тъпаци ... Докато една вечер, седнали сме пред телевизора и гледаме някакъв филм, текат последните кадри. По едно време детето оживено скача, сочи с пръст екрана и вика радостно: “ето, ето, отескискъскас”... и какво да видим/чуем – “филма беше обработен от екип в състав”...
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • #6
            До: Бисерите на нашите деца

            На дъщеря ми (на 2 годинки и 8 месеца) й беше мръсно нослето.И аз й казвам "Дай да ти изчистя носа", тя отговаря "Не, не " , аз пак "Дай бе, мамо, знаеш ли какъв зелен сопол имаш, дай да го извадя!", и тя ми казва "А, мамо, може ли да извадиш един РОЗОВ?!"
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • #7
              До: Бисерите на нашите деца

              Дъщеря ми на 4-5 годинки бута количка, в която вместо кукла е сложила една плюшена овца. Някакъв човек на спирката се опитва да я закача и я пита:
              -Това твоето бебе ли е?
              Дъщеря ми малко сърдито отговаря:
              -Не бе, не виждаш ли че това е овца.
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #8
                До: Бисерите на нашите деца

                На гости съм на братовчед ми, седим и се храним на масата с малката му дъщеря около 2 годишна.
                И зведнъж малката казва "мамо, мамо искам СЪСЕДКА" ние се споглеждаме и аз казвам и аз искам къде е...???
                А то било САЛФЕТКА.....
                И до ден днешен така си искам салфетки по заведенията....

                Коментар


                • #9
                  До: Бисерите на нашите деца

                  мойта малката е на 2г и половина... катери се като маймуна и е много бъбрива... любимите й думи са обаче, всъщност и напротив...

                  Например аз я викам "Ела да ти измия ръцете, че си много мръсна!", а тя отговаря с убедителен тон "Напротив, чиста съм !"

                  на тоя комп. нямам актуални снимки, но и тези не са лоши...
                  Прикачени файлове
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    До: Бисерите на нашите деца

                    Таткото учи малкия син да чете, по едно време решава да го изпита и го пита: "Я прочети какво пише на табелката на вратата ни!". Малкия се почуди, помая, направи се, че се мъчи да прочете и накрая изтърси: "Семейството на мръсните усти!" (това, защото баща му все ги критикуваше, че не са си избърсали устите след като са яли, а първата дума знае, че е семейство - слушал ни е като коментираме)

                    *******

                    Пак малкия - баща му го праща да каже на сервитьорката "да дойде да ни види сметката"; отива човечето и казва: "Како, ела да ни платиш сметката!". Каката, естествено се ококорва , а ние избухваме в смях...
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Бисерите на нашите деца

                      Сетих се още един хит на Алекса : Яде шоколад, омазала си е и двете ръце и устата и всичко. Аз съм с една бяла блуза. Тя идва при мен, гушка ме с двете ръце и ми омазва бялата блуза, при което поглежда виновно и казва "Мамо, малко съм те НАШОКОЛАДИЛА! "
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • #12
                        До: Бисерите на нашите деца

                        Карам се (заслужено) на моята красавица, а тя ме прегръща с най-невинен поглед и заявява "Наспокой се тате, наспокой се"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Бисерите на нашите деца

                          булеми буми - големи гуми
                          куюлад - шоколад
                          вуто кумто - кумчо вълчо
                          люто - жълто /за цвят/
                          бапа - шапка
                          топи топи - топка
                          лаби лаби - ябълка
                          туюлав - Станислав
                          мък - млък

                          Това са някои от бисерите на Станислав /2.5 годинки/
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Бисерите на нашите деца

                            Дъщеря ми си търси куклата:
                            - Ваня намери ли си куклата?
                            - Не, още я меря.
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • #15
                              До: Бисерите на нашите деца

                              киигуу - кукуригу

                              Станислав /2.5 годинки/
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X