Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

    Златев лично има и носи от 3 години двата споменати модела на Алпина. И както тук, така и в АДВ споделя само и единствено лични впечатления( то АДВ и затова е създаден, да помогне на хора, които търсят нещо конкретно с непредубедено мнение, базирано на личен тест на нещо подобно, без реклами и прочие. Банери, реклами и брандиране в АДВ няма, за разлика от тук). И тъй като създателите на този Форум създадоха и АДВ, затова вместо да копирам всичко тук, давам директно линковете за там. На който му се чете, да чете, който не ще, негово право. Но за да затворим темата, ето поредния линк за там, страшно полезен и подробен, за мембраните и тяхната работа, в частност и в обувките - http://forum.adv-bulgaria.com/forum/...материи
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Туристически обувки - от лицева кожа или набук?

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Златев лично има и носи от 3 години двата споменати модела на Алпина. И както тук, така и в АДВ споделя само и единствено лични впечатления( то АДВ и затова е създаден, да помогне на хора, които търсят нещо конкретно с непредубедено мнение, базирано на личен тест на нещо подобно, без реклами и прочие. Банери, реклами и брандиране в АДВ няма, за разлика от тук). И тъй като създателите на този Форум създадоха и АДВ, затова вместо да копирам всичко тук, давам директно линковете за там. На който му се чете, да чете, който не ще, негово право. Но за да затворим темата, ето поредния линк за там, страшно полезен и подробен, за мембраните и тяхната работа, в частност и в обувките - http://forum.adv-bulgaria.com/forum/...материи
      Информацията в АДВ лично на мен ми беше много полезна преди време,когато трябваше да си поръчам раница по картинка(по принцип грешно и водещо до потенциални проблеми) и да ми я пратят в чужбина.Раницата беше много обективно и нагледно представена,което ми помогна при избора.
      И да се върнем на темата,някой има ли впечатления от бувките Planika?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X