Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suunto x10mi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suunto x10mi

    Колеги,

    длъжен съм да изразя благодарността си към Suunto за перфектното обслужване!

    Преди около месец, моя x9mi спря да регистрира спътниците и да отчита позицията. Изчаках го два дена "за да му дойде ума", но въпреки всичките комбинации на натиснати бутони, часовника не регистрира спътниците.

    Добре казвам си, щом е в гаранция, ще се регистрирам в сайта на Suunto и ще видим какво ще стане...

    От отдела за работа с клиенти автоматично попълниха почти всички данни за моята милост и притежавания часовник и заедно с инструкция как да се обадя на местния офис на DHL ми изпратиха товарителницата по email.

    Естествено DHL долетяха след няколко часа и отнесоха часовника.

    След малко чудене, от Финландия дойде учтиво писъмце, в което ми предложиха да сменят часовника с новия модел, като почти с извинение ме попитаха дали ще платя обратния транспорт от 20 евро? Ами платих го и сега имам x10mi.

    Новият часовник е с класи по-добър. Регистрира спътниците с немислима за предния модел скорост (с пъти по-бързо), чувствителността му е много по добра както в горски така и в градски условия.

    Старият направо се бореше да регистрира спътниците докато се движех по улиците и в рехава гора (макс. 1-2 барчета), а новия уверено изпълва скалата за качество на сигнала (нормално 4, често 5 барчета).

    Много приятна изненада е и увеличеното време за работа на батерия. от Suunto твърдят, че е с около 30% по-добро, а аз засичам почти 50% увеличаване на времето. Голямо удобство е и стандартизирания USB интерфейс... Старият не можеше да се зарежда от популярните 12V/USB зареждачки и трябваше да се правят преходни кабели. Новият е стандартизиран и се зарежда без проблеми...

    За капак на изненадата - получих и trial версия на CompeGPS и тя изби рибата с функциите си - много по-лесна работа с часовника!

    Ако някой се чуди - да спре - x10mi си заслужава всяка стотинка.

    Т.
    Good guys drive Land Rovers!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X