Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
    petkov_a дай малко повече информация От къде си ? Къде ще си на 20-ти Декември? С какво АТВ си ?
    Здравей,
    аз съм от Варна, но към 20ти ще съм в Горна. Вече карам 350сс Shineray иначе досега бях на 250дката > http://storage3.album.bg/a58/1909200...ec_8297939.jpg
    ATV Shineray АТВ

    Коментар


    • #32
      До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      От Горна има едни момчета, които идват да карат към Елена. Единият мисля, че се казваше Асен. Ако Ви свържа да можете да пристигнете заедно в Елена и от тук аз да ви поема и да въврим на някъде няма никакви проблеми
      Хем ще станем повече хора... но незнам . Прочети още от началото поста и ще видиш къде съм се разбирал с тия момчета от Горна.

      Ще чакам да ми пишеш

      Поздрави,
      Стефан
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • #33
        До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        Може да покараме към 20 но несе знае времето какво ще е .аз съм от горна и може да се познаваме
        Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

        Коментар


        • #34
          До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          Аз предлагам на 20-ти да се организираме и живот и здраве да се качим до Чумерна? Но проблема е , че незнам по екопътеката дали ще можем да минем с атв-тата. Просто незнам дали е достатъчно широка. Иначе по малко път, много чакъл и тук там пръс можем да стигнем до Чумерна.

          Но първо нека да се организираме и дано да не е много студено
          [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

          Коментар


          • #35
            До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            терна е тежък ,качвал сам ко но лятото и има места кадето а си спрял няма тръгване пък и машинката ти май ако несе лъжа е малко слабичка
            Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

            Коментар


            • #36
              До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              Аз си мисля, че ще излезе..., но можем и друго да измислим. Можем да минем по пътя за Твърдица... нагоре е само як чакъл, след което жващаме леко черно и сме пак на Чумерна. Само дето проблема е , че там не съм минавал от години и незнам да не се изгубим
              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

              Коментар


              • #37
                До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                Предлагам и друг вариант. Да се съберем да покараме тази седмица , защото другата не се знае какво ще е . Ако на 13-ти Събота е добро времето ... можем да направим един маршрут до Мийковци да не е баш до Чумерна или пък някаде другаде знам ли... И ако отидем до Мийковци до началото на екопътеката , където са барбекютата можем да починем малко там...След което да продължим през Хъневци - Илаков Рът - Руховци - Килъжевци - Елена. Вярно е , че има малко вървеж по пътя , но то е колкото да се доберем от Руховци до Килъжевци. По път е и между Елена - Мийковци, просто там няма начин.
                Можем да го направим и на 14-ти Неделя... Въпрос на преценка
                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                Коментар


                • #38
                  До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  Здравей
                  от 19-ти декември до 3-ти януари ще съм по Еленско (с.Марян)
                  карам кфх700
                  тази събота (6-ти декември) имаше атв-та по пътя в Елена
                  засякох ги с колата

                  не знаех че има атв-та по Елена
                  ти откъде си по-точно?

                  къде карате
                  по снимките гледам сте се качвали то кулата и далекопровода над града това си е 10мин каране
                  мога да ви разходя по Марян-Петковци-ТВ кулата-Беброво-Ганев дол-Долни Марян-Радовци-дъбравата-Руховци-язовира-Марян
                  много бърз маршрут много любим - чакъл малко горско и черни пътища
                  Последно редактирано от DragoGT; 09-12-08, 22:44.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    Здравей

                    Тази събота си засякъл мен + мои приятели от Велико Търново. В Елена има само 2 АТВ-та като единият съм аз. Другият е много зает човек и с него караме много рядко. Относно снимките да това е към кулата... интересното е ,че си запознат с околността и това ме прави горд Дай малко повече информация за себе си има възможност да те познавам ??? В марян мисля , че има още едно атв... някаква ямаха ако не се лъжа...

                    А като дойдеш из Еленския балкан се обаждай ... стига да е добро времето 100% ще направим някоя обиколка на горите около нас Тогава може да извикаме и някой момчета от Търново и Горна ... стига всичко да е по план...
                    [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      Забравих да ти кажа , че съм от Елена... Стефан се казвам. Карам Yamaha Wolverine 350.

                      И относно тоя маршрут който предлагаш труден ли е?

                      Поздрави,
                      Стефан
                      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                      Коментар


                      • #41
                        До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Марян няма атв-та освен аз 1-2 пъти годишно за по 1-2 седмици
                        маршрута е много лесен никакви проблеми няма да имаме там
                        без проблем го взимам с нива-та и даже тази събота неделя с шевролет м1009 (блейзър от военните)
                        повечето си е скоростна отсечка

                        по снимките гледах дали те познавам но не
                        по принцип съм от софия но там съм много често
                        аз въобще не знаех че има атв-та в Елена а те даже 2
                        само знаех за Сашо Йовчев от Иовчевата къща но с него се разминахме миналата коледа да се видими

                        Не знам как да ти обясня кой съм...
                        "монимекс" говори ли ти нещо?

                        Коментар


                        • #42
                          До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          малко снимки и от мен около Елена

                          това е от другата страна на града (на снимка в среда баира е ТВ кулата, вижда се къде е далекопровода)


                          тези са от пътя към ТВ кулата




                          Коментар


                          • #43
                            До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            Попринцип доста ходим на еленския балкан за по няколко дни. Супер е там, на мен много ми харесва!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              хабре Стефане знаем се с теб
                              поне общи познати имаме... добре че е Данчо...
                              като си дойда ще се разберем нещо да караме

                              Коментар


                              • #45
                                До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                Оффф да бе ... Преди няколко дни бях на гости в братовчед ми Данчо и го питах за Марян и АТВ дали му говори нещо... той ми разказа всичко
                                Айде когато идваш обади се или накарай Данчо да ми звънне.. ще направим 5 6 обиколки

                                П.С. Много поздрави на Розито, че не съм я виждал много отдавна
                                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X