Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Закриване" на сезона в Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Закриване" на сезона в Сопот

    Има тема за откриването на сезона ама за закриването не намерих!Решено е закриването да бъде на 18-ти октомври 2008г. тъй като базата на Бяло Камъне тогава е свободна.Места има достатъчно цената за легло в общите стаи е 13лв. а в двойките е 15лв.Наема за вилите е 130лв. За групови заявки ще дам телефона на един от организаторите 0888429595-Халата.

  • #2
    До: Закриване на сезона в Сопот

    Там сме! Само да видим как ще се оправим на работата, че с тия предположения за 25 си обърках плановете! Дано и времето да е с нас да си покараме мъжката!
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #3
      До: Закриване на сезона в Сопот

      Аз до сега никога не съм идвал ама май вече е време да ви уважа.Ще съм там на 100%.Сега скоро ще ми е готов пикапа и съм там барабар с жената и мотора.

      Коментар


      • #4
        До: Закриване на сезона в Сопот

        Ники има бе, даже е прясна, от миналата година

        ето
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Закриване на сезона в Сопот

          Ние от Хисар сме на средногорец

          Коментар


          • #6
            До: Закриване на сезона в Сопот

            Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
            Последна информация от Сопот - 25-ти този месец е планирано закриването на сезон 2008 !
            Последно кога ще е и къде ще е.
            май има нещо недорешено
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Закриване на сезона в Сопот

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Последно кога ще е и къде ще е.
              май има нещо недорешено
              Ми те както винаги са разделени
              Едни на Бяло Камъне други в Копривщица
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #8
                До: Закриване на сезона в Сопот

                Ще помоля за малко повече информация,къде се намира Бяло Камъне ? Аз ще се пусна по лифта от там на къде трябва да хвана?

                Коментар


                • #9
                  До: Закриване на сезона в Сопот

                  всички се разпраскват защото не може да се саберем на едно место всяка година бяло камане е пълно

                  Коментар


                  • #10
                    До: Закриване на сезона в Сопот

                    Току що и аз разбрах за 25 към Копривщица!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #11
                      До: Закриване на сезона в Сопот

                      Аз разбрах,че ще има 2 закривания едното ще е на 18-ти а другото е на 25-ти когато ще се ходи към копривщица кои когато иска аз мисля че ще съм и на двете.За 25-ти има плакат в село и видях че ще се сабират в сопот на Luck Oil-a и после на поляната над Каравелово в 12;00.А за 18-ти предполагам процедурата е същата
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • #12
                        До: Закриване на сезона в Сопот

                        някой би ли разяснил какво става в крайна сметка ?

                        Закриване на сезон 2008 гр.Сопот-25.10.2008 година
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Закриване на сезона в Сопот

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Току що и аз разбрах за 25 към Копривщица!
                          Верно те слатинци са ходили миналата седмица на Копривщица,питайте тях на коя минута са дошли полицаите.Иначе сезона можем да го закриваме всяка седмица до коледа докато падне снега.Лично на мен не ми пречи мотора ми е с редовна регистрация имам и А-категория от 84-та година рядко пропускам това мероприятие!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Закриване на сезона в Сопот

                            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                            Ще помоля за малко повече информация,къде се намира Бяло Камъне ? Аз ще се пусна по лифта от там на къде трябва да хвана?
                            Вечерта драсваш едно лично на някой от района и на закриването ще има кой да те води!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Закриване на сезона в Сопот

                              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                              Аз до сега никога не съм идвал ама май вече е време да ви уважа.Ще съм там на 100%.Сега скоро ще ми е готов пикапа и съм там барабар с жената и мотора.
                              по добре хич да не идваш аз веднъж така сбърках ама вече знам на бостан с дини се не ходи

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X