Обява

Свий
Няма добавени обяви.

чЕРГИЛО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чЕРГИЛО

    Здравейтве колеги

    Предстои ми да правя чергило за газката проблема е че не съм с стандартните ролбари и трябва да си правя сам никой не се наема да направи, така че ако някой си е правил или знае как да сподели опит как да го направя и някакви особености разгъвка ако има на оригинала с размери приблизително да се запозная смятам да го направя от брезент на камион
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

  • #2
    До: чЕРГИЛО

    Преди години съм,шил едно чергило.За целта ти трябва ,сериозна машина/на село има ме Сингер от преди войната,шие безпроблемно бризент и подплата с него.Взимаш платнището слагаш го върху шприглите,очертаваш контура ,като пускаш аванс за подгъв или го разкрояваш отзад за капака ,и започваш,ако се справяш с машината,за един ден си готов,и още един за стъклата и каишките.Аз от няколко години съм с твърд таван и се завирам по спокойно в гората.

    Коментар


    • #3
      До: чЕРГИЛО

      а стъклата от какво да са?
      Газ 69 2.4i
      Густо майна, пътят свърши !!!
      GSM: О895 7О6О59

      Коментар


      • #4
        До: чЕРГИЛО

        Задното,беше,от уаз-469,предни си имах от стария бризент.

        Коментар


        • #5
          До: чЕРГИЛО

          Аз съм шил. Нямам разгъвки, а и ти казваш че си с други шпригли /респ. размери/. Правих го в Малка Брестница при един майстор и много съм доволен от работата му. Ако не ти е далеч, ще ти дам координати.
          0886 854 174

          Коментар


          • #6
            До: чЕРГИЛО

            А някъде не продават ли готови че и моя е на свършване и ми се иска да купя нов само че аз съм с 4 врати? Добре ще е да намеря гумиран някой ако знае къде има нека каже!
            Иван Сапунджиев
            УАЗ 31512
            0888677388

            Коментар


            • #7
              До: чЕРГИЛО

              В София в магазина на ул.Боруй( виж в Уаз форума- магазини за Уаз) има оригинален брезентов. Ако искаш да стане гумиран купуваш 10-ина силикона( цвят по желание) и с една шпакла за китосване на коли го гумираш.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #8
                До: чЕРГИЛО

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                В София в магазина на ул.Боруй( виж в Уаз форума- магазини за Уаз) има оригинален брезентов. Ако искаш да стане гумиран купуваш 10-ина силикона( цвят по желание) и с една шпакла за китосване на коли го гумираш.
                Бризента е продаден за мое голямо съжаление!
                Иван Сапунджиев
                УАЗ 31512
                0888677388

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X