Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любопитно ми е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любопитно ми е

    Любопитно ми е колко ли газки се движат в България.Не да стоят по дворовете,а да са регистрирани и да се карат,по асфалт,по черни пътища,тоест да могат да се срещнат по пътищата.Мисля не повече от 30-40 броя ? Или се лъжа.

  • #2
    До: Любопитно ми е

    Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
    Любопитно ми е колко ли газки се движат в България.Не да стоят по дворовете,а да са регистрирани и да се карат,по асфалт,по черни пътища,тоест да могат да се срещнат по пътищата.Мисля не повече от 30-40 броя ? Или се лъжа.

    според мен доста си се илъгал , газките са си на воражение и ги има, доста са
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #3
      До: Любопитно ми е

      Поне аз знам толкова на познати,регистрирани.Колега,ти да не се надяваш ,да и вземеш цена като на рядък,ретро автомобил.

      Коментар


      • #4
        До: Любопитно ми е

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Поне аз знам толкова на познати,регистрирани.Колега,ти да не се надяваш ,да и вземеш цена като на рядък,ретро автомобил.
        Аз до сега нищо не съм продал,само купувам.Дет викаше един турчин търговец,- "царе сме на купуването,вадиш и плащаш,ама а продай де"
        А че е рядък,- рядък е,че е ретро - ретро е.

        Коментар


        • #5
          До: Любопитно ми е

          Колега,само се шегувах,аз също знам че е стар модел,тесен,спартански,но е моя джип и понякога с него правя неща с който съм по-горд отколкото ако карах Г-класа.С хубав джип всеки може,но да опита с това чудо.Успех с ремонтите.

          Коментар


          • #6
            До: Любопитно ми е

            Има ги.все още на са изчезнали.А много се карат и без регистрации,само по селата и крайните квартали,като се ползват за лов и оффроуд.
            Въпросът ти ми звичи като"колко пистолети има в България".Никой не може да ти каже,дори приблизително.
            Където Бирата, Там и Аз...

            Коментар


            • #7
              До: Любопитно ми е

              Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
              Любопитно ми е колко ли газки се движат в България.Не да стоят по дворовете,а да са регистрирани и да се карат,по асфалт,по черни пътища,тоест да могат да се срещнат по пътищата.Мисля не повече от 30-40 броя ? Или се лъжа.
              Много повече са колега Толкова съм виждал само в едно Троянско село и са в движение
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #8
                До: Любопитно ми е

                газ-69 си е уникална 'марка''; можеш да си слагаш какви ли не двигатели;раздатката-няма равна;в реално движение сигурно са над 3-4000,разбира се рег. са по-малко,но това си е вседеход...и които не я карал, тои не я оценил

                Коментар


                • #9
                  До: Любопитно ми е

                  Първоначално публикуван от k-1 Преглед на мнение
                  и които не я карал, тои не я оценил
                  Вярвай ми,оценил съм я без да я карам,и дори да се возя.Просто съм виждал на каво е способна
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Любопитно ми е

                    Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                    Много повече са колега Толкова съм виждал само в едно Троянско село и са в движение
                    На голяма почит са в Троянския край ,има и без регистраций,но повечето са ЗАКОННИ.
                    Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X