Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

    Моят двигател е на части мога да карам,по клапани или по разпределителен вал.Другите са ходили,чакам да ми дадът снимки да кача.Ама май не си заслужава чакането.

    Коментар


    • #32
      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

      Някой трябва да отсрамва " Плевенската група " . Няма друг кой, освен мен. То май аз съм човека група.

      За тези, които обичат ендурото, мога да кажа: Елате да карате околу Плевен и ще го намразите за винаги. Терена за каране може да се определи , само с една дума " Тепсия "

      На където и да погледнеш равно.

      Но, както са казали: Който търси намира. Ето го и мойто баирченце.

      В горите, чат пат се намират хубави места, но запомнете:
      Сам в гората, без гума и с тежък мотор, не се ходи. Защото няма кой да ви бута. Също така, не си купувайте гуми Максис 6001.



      Я, докато си почина от бутането, да поснимам малко шипки.

      Добре, ама докато снимам шипките, мотора продължава да си стои окопан.

      Криво ляво, го изкарах и поех по пътеките. Голямо бутане падна.
      Ето я светлината в тунела. Свършва гората и няма по щастлив от мене.

      Навсякъде съм оставил следи, за да се питат ловджиите, " Какво ли животно е минало от тука? "

      Излезнах от гората и познайте. Отново равно.






      Като няма кой да ме снима, ще се снимам сам.

      След като се пребрах с изненада научих, че всички автомивки са пълни до дупка и трябваше да се чака по опашките.

      Като за край искам да се обърна към всички които днес, не са успяли да карат. Не съжалявайте. Днес времето небеше за мотор, въпреки че беше слънчево.

      Коментар


      • #33
        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

        да бе да не било за мотор
        искаш само ти да се кефиш нали
        да ама не. и ние се поокаляхме макар аз и светльо да се включихме със закъснение
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #34
          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

          Ние утре ще се мацаме!

          Коментар


          • #35
            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Ние утре ще се мацаме!
            Абе да та мацна и тебе, къде ходиш, та те няма на тоя скайп

            Коментар


            • #36
              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол

              [quote=Жоро Витлиемоф;598548]Някой трябва да отсрамва " Плевенската група " . Няма друг кой, освен мен. То май аз съм човека група.

              След като се пребрах с изненада научих, че всички автомивки са пълни до дупка и трябваше да се чака по опашките.


              Браво бе Геца!!!
              И недей забравяй, че няко имаме някакви водоструйки и то БЕЗПЛАТНО.
              [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

              Коментар


              • #37
                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                Асенчо, благодаря, че ми предостъпваш водоструйката ти, ама не забравяй, че трябва да прекося целият град, без регистрация. Това мога да си го позволя, само когато Росен е с мен

                Коментар


                • #38
                  До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                  Дойде време за тест на новият мотоциклет. Реших, че докато чакам по добро време, може да дойде по лошо. Решавам и тръгвам, воден от поговорката " И сам войнът е .... САМ " . Един приятел ми предложи да монтирам допълнителен резервоар, на добрата ламя Спаска:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4443.JPG
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5093258Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4451.JPG
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5093259Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4457.JPG
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5093260Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4459.JPG
Прегледи:1
Размер:65.3 КБ
ID:5093261Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4462.JPG
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5093262
                  нещо имам проблем с програмата за качване на снимките и ще са така.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                    Тази снимка си я запазих, уникална е.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Дойде време за тест на новият мотоциклет. Реших, че докато чакам по добро време, може да дойде по лошо. Решавам и тръгвам, воден от поговорката " И сам войнът е .... САМ " .
                      Що не обади, бе дивак..... И на мен като ми падна пердето днеск......., та правихме с Радо/Авчо тест-драйва на Патроля..... Снимки ще качва той, че ми бяха заети ръцете......
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #41
                        До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Тази снимка си я запазих, уникална е.

                        Аз също, наистина уникална. Тва Жоровците големи фотографи ще дойдете
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #42
                          До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Тази снимка си я запазих, уникална е.

                          Брей тоз добитък много ровел бе! Ама то с тез ръкохватки сигурно не усещаш газта и подаваш повечко!
                          КЕФА ЦЕНА НЯМА! Борис Кърчев

                          Коментар


                          • #43
                            До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                            Жоре къде го тества ,как е добре ли ви върви.и колегата е прав сложи ръкохватки ,че големи неприятности могат да ти се случат при падане
                            .А нали имаше и други ендураджии Плевенчани костана с тех,ГОЛА ВОДА СА да знаеш ,само приказките им големи.Тук хората казват по
                            добре сам отколкото лошо аконпаниран.Чакам да вида другия тест вече на по сухо и каменист.
                            Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 05-03-09, 06:19.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                              Първоначално публикуван от tapotoparche Преглед на мнение
                              Брей тоз добитък много ровел бе! Ама то с тез ръкохватки сигурно не усещаш газта и подаваш повечко!
                              Еееееее пък аз си мислех, че няма да има толкова наблюдателни. Хванахте ме , ама какво да направя свърши маркуча от който си режех ръкохватките , ама Тате каза че като почне сезона на краставиците, ще вземем друг и пак ще стане. От тоя армирания . Тоя мотор рови толкова, благодарение на "Тъпото парче " щото без гуми иначе незнам как щеше да стане. Пък и заден зъбак ; зъбчатка ; венец ( който както е свикнал). Ша му дам на лято да обърне един кръг, няма начин.

                              П.П. А, и другото за което се сетих. Сега е добре- дълбок сняг слизаш от мотора и той седи сам, а ми на лято къде ще го подпирам ?????????? Че и ATV-та няма в групата. Ама каква дума само а? ГРУПА ?????
                              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 05-03-09, 06:59.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Плевенската група-Разходка до Гарван дол и разни други места

                                Тук са обещаните снимки
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X